LEGO® Harry Potter™ Uždraustasis miškas: Ambridž susitikimas 75967

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75967
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 253
 • Išleidimo metai: 2020
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 26.99€ 34.99€

Hario Poterio™ gerbėjai gali atkurti stebuklingą milžinų, kentaurų ir užkerėtų medžių pasaulį, įžengdami į Uždraustąjį mišką su LEGO® Harry Potter Uždraustasis miškas: Ambridž susitikimas (75967).

Uždraustojo miško minifigūrėlės ir stebuklingos būtybės
Vaikai gali patekti į Uždraustąjį mišką su 3 minifigūrėlėmis – Hariu Poteriu, Hermiona Įkyrėle™ ir Doloresa Ambridž™ – ir burtais atvėrę didžiulį medį rasti priedų: Žibintą, kaulą ir kalakuto šlaunelę. Rinkinyje yra 2 kentauro figūrėlės ir lankstus milžinas Gropas, kuriuo vaikai gali pakelti Ambridž ir ją pradanginti… kur tik nori. Mažosioms raganoms ir burtininkams patiks atkurti įsimintinas akimirkas iš Hario Poterio filmų ir prisigalvoti savų stebuklingų nuotykių.

Kaip išrinkti geriausią žaislą Hario Poterio gerbėjams
Jei ieškote ypatingos gimtadienio arba Kalėdų dovanos, LEGO Harry Potter žaislais galima atkurti įsimintinas scenas iš filmų su mėgstamais personažais ir šauniomis būtybėmis, kurios perkels burtininkų pasaulį vaikams į rankas.

 • Šis populiarus Hario Poterio ir Fenikso brolijos™ žaislas įkvepia vaikus išradingai mąstyti, spręsti problemas žaisti vaidmenimis mažosioms raganoms ir burtininkams atkuriant Uždraustojo miško nuotykius.
 • Hario Poterio™ gerbėjai atgaivina magiją su 3 minifigūrėlėmis – Hariu Poteriu, Hermiona Įkyrėle™, Doloresa Ambirdž™ – 2 kentaurais, lanksčiu milžinu Gropu ir atsiveriančiu medžiu, kuriame slypi žibintas, kaulas ir kalakuto šlaunelė.
 • Įtraukite vaikus ir juos pralinksminkite kelione į Užburtąjį mišką, kuriame jie susitinka su atsiveriančiu medžiu, kurio viduje slypi staigmena, su stebuklingomis būtybėmis ir planuokite, kaip susidoroti su žiauriąja Doloresa Ambridž™ kartą ir visiems laikams!
 • LEGO® Harry Potter™ Uždraustasis miškas: Ambridž susitikimas (75967) yra populiari gimtadienio dovana vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka veiksmo kupini žaidimo rinkiniai ir šaunūs konstravimo kaladėlių žaislai.
 • Uždaryto medžio aukštis 12 cm, Gropo ūgis 13 cm, tad vaikai gali leistis į žaidimo vaidmenimis nuotykius su stebuklingu didžiuliu modeliu arba juo papuošti savo kambarį.
 • Nereikia baterijų. Šis betarpiškas Hario Poterio™ žaislas atveria vaikams begalines išradingų pramogų galimybes visur ir visada.
 • Padėkite vaikams iškart pradėti konstruoti ir žaisti su paprastomis, aiškiomis instrukcijomis. Kad pramogų nepristigtų, vaikai gali derinti šį žaidimo rinkinį su kitais LEGO® Harry Potter™ žaislais.
 • Su populiariais personažais, nuostabiomis būtybėmis ir šauniomis vietovėmis LEGO® Harry Potter™ žaislai atkuria įspūdingas scenas iš filmo į tikrovę! Su šiais ypatybių kupinais rinkiniais vaikai gali patys kurti stebuklus.
 • LEGO® konstravimo žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kad būtų užtikrina kiekvienos kaladėlės nuolatinė kokybė, suderinamumas ir idealus sujungimas bei atskyrimas kiekvieną kartą – tam nereikia jokių burtų!
 • Visos LEGO® kaladėlės ir detalės mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad kiekvienas jų atitiktų aukščiausius saugos standartus pasaulyje.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Harry Potter™ Ligustrų gatvė 4 75968

LEGO® Harry Potter™ Ligustrų gatvė 4 75968

LEGO® Harry Potter™ Ligustrų gatvė 4 (75968) perkelia vaikus į patį žymiausią namą visuose Hario Po..

62.99€ 84.99€

LEGO® Harry Potter™ Hedviga™ 75979

LEGO® Harry Potter™ Hedviga™ 75979

Perteikite magišką Hedvigos™, žymiosios baltosios pelėdos iš Hario Poterio™ filmų, asmenybę ir eleg..

35.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras