LEGO® Harry Potter™ Ligustrų gatvė 4 75968

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75968
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 797
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 62.99€ 84.99€

LEGO® Harry Potter™ Ligustrų gatvė 4 (75968) perkelia vaikus į patį žymiausią namą visuose Hario Poterio filmuose.

Žaislinis namelis su minifigūrėlėmis ir stebuklingomis scenomis iš filmo.
Hario Poterio gerbėjai patirs begalę pramogų su Hario, Ronio Vizlio™, Dudlio Durslio, Vernono Durslio, Petunijos Dursli ir Dobio™ minifigūrėlėmis. Jiems patiks išradingas žaidimas visiškai įrengtame dviejų aukštų name: jie galės surasti slaptą Hario spintelę po laiptais ir paleisti Hogvartso™ laiškų srautą pro pašto dėžutę.

Kolekcinis Hario Poterio skraidančio automobilio žaislas
Stebuklai tęsiasi ir lauke, kai prie viršutinio lango skraidančioje „Ford Anglia“ pasirodo Ronis. Vaikai atidaro skrynią, kad prikabintų grandinę prie jos kablio ir netrukus langas ištraukiamas ir Haris pabėga!

Kaip išrinkti geriausią Hario Poterio dovaną
Jei ieškote geriausio žaislo vaikams, LEGO Harry Potter dovanos žada neribotas išradingas pramogas su kolekcinėmis minifigūrėlėmis ir nuostabiomis ypatybėmis.

 • Vaikai gali atkurti fantastiškus įvykius, kurie įvyko Durslių namuose Ligustrų gatvėje, o su tokia gausybe minifigūrėlių ir smagių ypatybių joms įkvėpti, kurkite nesibaigiančius Hario Poterio™ nuotykius savarankiškai.
 • Su 6 minifigūrėlėmis – Hariu Poteriu™, Roniu Vizliu™, Dudliu Dursliu, Vernonu Dursliu, Petunija Dursli ir Dobiu™ – pelėda Hedviga™, skraidančių automobiliu atsidarančiu stogu, durimis ir bagažine bei daugybe autentiškų priedų.
 • LEGO® Harry Potter™ Ligustrų gatvė 4 (75968) atkuria daugybę įspūdingų filmo scenų, įskaitant Hario spintelę po laiptais, laiškų srautą iš židinio ir Hario pabėgimą skraidančia „Ford Anglia“.
 • Šis lėlių namelio žaidimo rinkinys įtrauks ir džiugins berniukus ir mergaites nuo 8 metų amžiaus. Kolekcinis konstravimo žaislas įkvepia išradingoms istorijoms ir žaidimui vaidmenimis su minifigūrėlėmis ir kitais Hario Poterio™ filmų elementais.
 • Namas yra 17 cm aukščio, 16 cm pločio ir 12 cm gylio, o automobilis 12 cm ilgio. Dėl didelio mastelio ir autentiškų detalių šis žaidimo rinkinys idealiai tinka ne tik betarpiškam žaidimui, bet gali tapti ir puošmena.
 • Šiam kolekciniam Hario Poterio™ vaikų konstravimo žaislui nereikia baterijų. Vaikams patinka betarpiškos pramogos, žaidimas visur ir visada, savarankiškai arba su draugais ir šeima.
 • Pridedamo paprasto, aiškios instrukcijos, kad vaikai galėtų pradėti konstruoti ir žaisti negaišdami. Tyrinėjant lėlių namelį laki mažųjų vaizduotė prikurs begalę išradingų žaidimo galimybių.
 • LEGO® Harry Potter™ žaislai yra puikios dovanos vaikams, kurie trokšta atkurti mėgstamas filmų scenas! LEGO Harry Potter žaidimo rinkiniai, kupini mėgstamų personažų, būtybių ir vietovių, perduoda vaikams galią kurti stebuklus.
 • LEGO® žaidimo rinkiniai vaikams atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę konstravimo kaladėlių kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nereikia net magijos! – nuo pat 1958 metų.
 • Galite pasitikėti LEGO® kaladėlėmis ir dalimis – jos visiškai saugios jūsų vaikui.
 • Jos mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų aukščiausius saugos standartus pasaulyje.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Harry Potter™ Voldemorto™ iškilimas 75965

LEGO® Harry Potter™ Voldemorto™ iškilimas 75965

Su LEGO® Hario Poterio rinkiniu 75965 „Voldemorto iškilimas“ nepritrūks magijos, nuotykių ir veiksm..

19.99€ 24.99€

LEGO® Harry Potter™ Karieta: atvykimas į Hogvartsą™ 75958

LEGO® Harry Potter™ Karieta: atvykimas į Hogvartsą™ 75958

Su LEGO® Hario Poterio 75958 Biobetonso karieta vaizduotė skris aukštai aukštai: Konstravimo rinkin..

49.99€ 59.99€

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ reikalavimų kambarys 75966

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ reikalavimų kambarys 75966

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ reikalavimų kambarys (75966) perkelia mažąsias raganas ir raganius į..

17.99€ 24.99€

LEGO® Harry Potter™ Uždraustasis miškas: Ambridž susitikimas 75967

LEGO® Harry Potter™ Uždraustasis miškas: Ambridž susitikimas 75967

Hario Poterio™ gerbėjai gali atkurti stebuklingą milžinų, kentaurų ir užkerėtų medžių pasaulį, įžen..

26.99€ 34.99€

LEGO® Harry Potter™ Hedviga™ 75979

LEGO® Harry Potter™ Hedviga™ 75979

Perteikite magišką Hedvigos™, žymiosios baltosios pelėdos iš Hario Poterio™ filmų, asmenybę ir eleg..

35.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras