LEGO® Star Wars™ BOOST Droidų vadas 75253

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75253
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 1177
 • Išleidimo metai: 2019
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 199.99€ 229.99€

Supažindink savo „Žvaigždžių karų™“ gerbėją su turtinga LEGO® kaladėlių galaktika, kurioje jis ras mielų droidų, įdomių misijų ir smagaus programavimo vaikams su „LEGO Star Wars BOOST“ droidų vado rinkiniu. Su šiuo interaktyviu žaisliniu robotu jūsų vaikas galės vadovauti 3 programėle valdomiems „Star Wars“ LEGO droidams: R2-D2, „Gonk Droid“ ir Pelei droidui, kurių kiekvienas turi savitą charakterį ir įgūdžių. Su nemokama LEGO BOOST „Star Wars“ programėle jūsų jaunasis vadas galės konstruoti droidus, įdėti „Bluetooth“ valdomą judesio stebulę į tą droidą, kuris išspręs kiekvieną misiją, ir prikelti jį gyvenimui naudodamas intuityvią nutempimo programavimo aplinką (suderinami prietaisai pateikiami LEGO.com/devicecheck). Tuomet jūsų jaunasis statytojas galės konstruoti priemones, ginklus, taikinius, kliūtis ir ne tik – iš viso yra daugiau kaip 40 jaudinančių misijų, kurios jam tikrai patiks! Šis rinkinys yra puiki dovana gimtadienio, Kalėdų ar bet kokia kita proga. Be to, šis rinkinys padeda jaunuoliams lavinti kritinį mąstymą ir kūrybinius problemų sprendimo įgūdžius, supažindina juos su pagrindiniais inžinerijos ir robotikos elementais bei suteikia galimybę žaisti turtingoje ir plačioje galaktikoje, kurioje gausu nepamirštamų herojų, tokių kaip Luke Skywalker, „X-wings“, Mirties žvaigždė ir daug daugiau.

 • Žaisdami su šiuo interaktyviu STEM žaislu, kuriame yra 3 sukonstruojami „LEGO® Star Wars™“ droidai ir daugiau kaip 40 interaktyvių misijų, vaikai išmoks programuoti ir tobulins kūrybinius problemų sprendimo įgūdžius.
 • Šiame smagiame „LEGO® Star Wars™“ technologijų kupiname žaisle vaikams yra spalvų ir atstumo jutiklis, interaktyvusis variklis, judesio stebulė ir 1177 detalių, kurių užteks visoms 3 mieloms R2-D2, „Gonk Droid“ ir Pelės droido LEGO figūrėlėms sukonstruoti. Atkreipk dėmesį, kad su pridėta „Bluetooth“ valdoma judesio stebule vienu metu prikelti galima tik vieną robotą.
 • Sukonstruojami elementai apima raketų stiprintuvus, katapultą, tortų šaudyklę, taikinį, spalvų iškodavimo įrenginį, kliūtis ir daug daugiau.
 • Vaikams nuo 8 metų amžiaus patiks konstruoti šiuos žaislinius robotus naudojant nemokamą LEGO® BOOST „Star Wars™“ programėlę: jie galės pridėti įrankių ir ginklų bei prikelti juos gyvenimui, kad išspręstų smagias ir sudėtingas misijas lengvai naudojamoje programavimo aplinkoje. Suderinamų įrenginių sąrašas pateikiamas svetainėje LEGO.com/devicecheck.
 • Ši puiki dovana Kalėdų, gimtadienio ar bet kokia kita proga turi nepamirštamų veikėjų, vietų, garsų ir muzikos iš „Žvaigždžių karų™“ filmų sagos I–VI epizodų, su kuriais žaisti patiks tiek vaikams, tiek ir suaugusiems,
 • LEGO® R2-D2 kaladėlė yra daugiau kaip 20 cm (7 col.) aukščio, 10 cm (3 col.) ilgio ir 14 cm (5 col.) pločio. LEGO „Gonk Droid“ yra daugiau kaip 18 cm (7 col) aukščio, 16 cm (6 col.) ilgio ir 9 cm (3 col.) pločio. LEGO Pelė droidas yra daugiau kaip 14 cm (5 col) aukščio, 17 cm (6 col.) ilgio ir 9 cm (3 col.) pločio.
 • Nemokama LEGO® BOOST „Star Wars™“ droidų vado programėlė prieinama tam tikriems „iOS“, „Android“ ir „Fire“ išmaniesiems įrenginiams. Prieš prisijungdamas prie interneto, paprašyk tėvų leidimo.
 • Su šviečiančia LEGO® kaladėle.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® BOOST Kūrybinė įrankių dėžė 17101

LEGO® BOOST Kūrybinė įrankių dėžė 17101

Derink su universalia LEGO® konstravimo sistema, pasižyminčia pažangiomis technologijomis, ir padid..

159.99€ 169.99€

LEGO® Star Wars™ Imperial Probe Droid 75306

LEGO® Star Wars™ Imperial Probe Droid 75306

Prisiminkite epinį filmo „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja“ veiksmą ledinėje Hoto planetoje,..

69.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras