LEGO® Technic™ Mobilusis kranas 42108

  • Prekės kodas: 42108
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 89.99€ 119.99€

Pasiruošę veiksmo kupinai pamainai statybų aikštelėje? Įveiksite užduotis su šiuo LEGO® Technic™ Mobiliuoju kranu. Važiuokite į vietą, nuleiskite atramas ir kopkite į kabiną ir valdykite kraną. Pakelkite strėlę ir išstumkite teleskopinę svirtį iki įspūdingo aukščio (iki 78 cm!). Tada pakelkite betoninį stulpą ir imkitės naujo darbo.

Sužinokite, kaip veikia kranai su šiuo itin aukštu modeliu

Suteikite galimybę LEGO® Technic™ konstruktoriams atkurti scenas iš tikros statybų aikštelės su ypatybėmis ir funkcijomis, kurios veikia kaip tikrame krane.

Veiksmo kupinas rinkinys žaislinių kranų gerbėjams. Šis smagus LEGO® Technic™ 42108, Mobilusis kranas patiks visiems, kuriems patinka sužinoti, kaip veikia milžiniškos mašinos. Šis sudėtingas modelis puikiai tiks LEGO Technic gerbėjams, ieškantiems modelio su daugybe funkcijų. Funkcijų kupinas krano sunkvežimis pramogoms statybų aikštelėje. Klasikinių juodos ir geltonos spalvų modelis atrodo tarsi tikras. O su gausybe tikroviškų funkcijų jis ir veikia kaip tikras kranas. Pirmiausia nuvairuokite transporto priemonę į tinkamą vietą. Tada nuleiskite atramas, kad įtvirtintumėte kraną. Iš krano kabino pakelkite strėlę ir išstumkite teleskopinę svirtį – pasižiūrėkite, kaip aukštai ji siekia! tada pakelkite betoninį stulpą – tai gali būti smagus žaidimas vaidmenimis arba tiesiog bandymas, ką gali nuveikti mega kranas. Betarpiškas ir smagus statybų aikštelės žaislas. Tai sudėtingas LEGO Technic visatos modelis, leidžiantis susipažinti su inžinerijos pasauliu.

• Sužinokite, kaip veikia tikras karnas su šiuo veiksmo kupinu LEGO® rinkiniu konstravimo gerbėjams. Vairuokite sunkvežimį, atremkite atramas, pakelkite strėlę ir perkelkite betoninį stulpą. 
• Su šiuo šauniu konstravimo žaislu galima sužinoti daugybę dalykų apie inžineriją ir judėjimą. Ši nuostabų kraną sudaro 8 vairuojami ratai, 4 atskirai valdomos atramos, 2 kabinos ir itin aukšta teleskopinė svirtis! 
• Smagiai konstruokite šį sudėtingą modelį. Tada atraskite visas jo funkcijų galimybes. Naudokite stulpą krano galimybėms išmėginti, o tada nuvairuokite sunkvežimį prie kitos užduoties. 
• Kranų gerbėjams nuo 10 metų amžiaus patiks šis šaunus LEGO® Technic™ (42108) rinkinys. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote geriausios dovanos visiems, kam patinka LEGO® Technic™ ir kas yra pasiruošę naujam konstravimo iššūkiui. 
• Pirmiausia į akis krenta šio LEGO® krano dydis. Su 78 cm krano svirtimi jis išties aukštas! Įspūdingo 48 cm ilgio ir 11 cm pločio modelis taps tikra kolekcijos puošmena. 
• Žaisliniam kranui nereikia jokių baterijų. Kad pramogos prasidėtų, pakanka smalsumo ir noro konstruoti! 
• Nekantraujate konstruoti? Pirmyn! Paprastos instrukcijos yra dėžutėje, todėl pramogos prasideda iškart. 
• Atverkite naują konstravimo pramogų pasaulį mažiems ir dideliems LEGO gerbėjams su LEGO® Technic™. Su šauniomis transporto priemonėmis ir nuostabiomis funkcijomis pramogos nesiliauja baigus konstruoti. 
• Statybų žaislai turi būti tvirti Dėl to galite būti ramūs, nes LEGO® Technic™ rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės kokybės reikalavimus. Dėl to šie statybos rinkiniai lengvai susijungia kiekvieną kartą. 
• LEGO® Technic™ dalys griežčiausiai tikrinamos, kad sukurtume konstravimo rinkinius, atitinkančius aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus. Puiki naujiena, jei ieškote tinkamos dovanas LEGO gerbėjams.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Technic Kaušaratis ekskavatorius 42055

LEGO Technic Kaušaratis ekskavatorius 42055

Kaušaračio ekskavatoriaus aukštis - 41cm, ilgis - 72cm, plotis - 29cm Kasyklos sunkvežimio aukšti..

299.00€

LEGO Technic Volvo EW160E 42053

LEGO Technic Volvo EW160E 42053

Suvaldyk galingąjį Volvo EW160E! Mėgaukitės smagia konstravimo patirtimi, konstruodami šį „du viena..

139.00€

LEGO Technic I Miško mašina I 42080

LEGO Technic I Miško mašina I 42080

Atraskite nuostabią "LEGO® Technic ™ 42080" miško mašiną. Šis autentiškas kopijos modelis pasižymi s..

114.99€ 149.99€

LEGO Technic I Volvo Concept krautuvas I 42081

LEGO Technic I Volvo Concept krautuvas I 42081

Ateities žvilgsnis su LEGO® Technic ™ 42081 "Volvo Concept" ratiniu krautuvu "ZEUX". Šis naujoviškas..

129.99€ 149.99€

LEGO Technic I Grublėtos vietovės kranas I 42082

LEGO Technic I Grublėtos vietovės kranas I 42082

Pastatykite didžiulį LEGO® Technic ™ 42082 grublėtų vietovių kraną - mūsų didžiausią ir aukščiausią ..

199.99€ 279.99€

LEGO Technic  Kompaktiškas ropojantis keltuvas 42097

LEGO Technic Kompaktiškas ropojantis keltuvas 42097

Perkelkite krovinius uždarose erdvėse su nuostabiu „LEGO® Technic“ kompaktišku ropojančiu keltuvu. Š..

89.99€ 99.99€

 LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION 42102

LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION 42102

Patinka traktoriai? Patinka konstruoti? Tuomet jums patiks šis LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION (421..

8.99€ 11.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras