LEGO Minecraft 21167 Prekybos postas

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 21167
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 19.99€

LEGO® Minecraft™ Prekybos postas (21167) kupinas populiarių „Minecraft“ ypatybių, kurios įkvėps nesibaigiančiam išradingam žaidimui vaidmenimis: sprogstančia kasykla, priešišku skeletu, paslaptingu prekeiviu ir 2 lamomis!

Universalus žaidimo rinkinys kupinas betarpiškų „Minecraft“ pramogų
„Minecraft“ kasykloje daugybė dalykų, kurie sudomins ir pralinksmins vaikus. Pagrindinis personažas Steve pluša, kad atkastų vertingų išteklių ir galėtų aplankyti prekybos postą. Tačiau vaikai privalo jam padėti įveikti daugybę klasikinių „Minecraft“ pramogų. Čia rasi pabėgusių lamų, išgirsi sprogimą, susikausi su priešišku skeletu ir sutiksi prekeivį, kuris neturi jokių prekių! O gal turi? Vaikai turi pasukti rankeną, kad atskleistų paslėptus daiktus.

Perkelkite „Minecraft“ konstravimą ir kovas į tikrovę!
Ieškote geriausios vaikiškos gimtadienio dovanos arba šventinio žaislo „Minecraft“ gerbėjui? LEGO Minecraft žaidimo rinkiniai perkelia visas internetinio žaidimo figūrėles ir pramogas tiesiai vaikams į rankas.

 • LEGO® Minecraft™ Prekybos postas (21167) – tai universalus, betarpiškas žaidimo rinkinys, kupinas nesibaigiančių klasikinių „Minecraft“ pramogų: kasyba, sprogimai, paslaptingas prekeivis, priešiškas skeletas ir 2 pabėgusios lamos!
 • Su populiariais „Minecraft™“ personažais ir būtybėmis: Steve, prekeiviu, skeletu ir 2 lamomis. Be to, šiame rinkinyje yra smagių ypatybių, pvz., sprogstanti kasykla ir prekybos postas.
 • Vaikai padeda Steve įveikti nesibaigiančius „Minecraft™“ nuotykius. Kasykloje įvyksta sprogimas, tenka kautis su skeletu, reikia sugauti lamas ir susitikti prekeivį, kuris neturi, ko parduoti, kol nepasukate slaptos rankenos, kuri atskleidžia prekes.
 • Šis pramogų kupinas žaidimo rinkinys – tai puiki gimtadienio arba šventinė dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, kurie trokšta perkelti „Minecraft™“ nuotykius į naują lygmenį.
 • „Minecraft™“ modelis yra 14 cm aukščio, 14 cm pločio ir 9 cm gylio, be to, jis skirtas įkvėpti nesibaigiantiems žaidimo vaidmenimis nuotykiams. Jei pageidaujate dar daugiau pramogų, rinkinį lengva derinti su kitais LEGO® Minecraft žaislais.
 • Nereikia baterijų – pakanka tik smalsių vaikų vaizduotės! Betarpiškas žaidimo rinkinys puikiai lavina vaikų pirštų miklumą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius.
 • Aiškios spausdintinis konstravimo instrukcijos padeda vaikams iškart pradėti tyrinėti pažįstamas „Minecraft™“ vietoves ir džiaugtis smagiomis ypatybėmis bei šauniais personažais.
 • LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniai perkelia virtualius „Minecraft“ nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį!
 • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jūsų vaiko konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus pasaulyje.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Minecraft™ Bičių ūkis 21165

LEGO® Minecraft™ Bičių ūkis 21165

LEGO® Minecraft™ Bičių ūkio (21165) žaidimo rinkinys dūzgia žaidimo vaidmenimis galimybėmis. Nesibai..

19.99€

LEGO® Minecraft™ Iškreiptas miškas 21168

LEGO® Minecraft™ Iškreiptas miškas 21168

LEGO® Minecraft™ Iškreiptas miškas (21168) suteikia gerbėjams galimybę leistis į įspūdingus, sprogs..

26.99€ 35.99€

LEGO® Minecraft™ Koralinis rifas 21164

LEGO® Minecraft™ Koralinis rifas 21164

Perkelkite „Minecraft™“, be galo populiarų internetinį vaikų žaidimą, į tikrovę su betarpišku LEGO®..

8.99€ 11.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras