LEGO® Minecraft™ Plėšikų sargybos postas 21159

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 21159
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 303
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 26.99€ 35.99€

Perkelkite „Minecraft™“ nuotykius iš kompiuterio ir į tikrovę su šiuo LEGO® Minecraft žaidimo rinkiniu. Žaidimo žaidėjai gali atkurti veiksmo kupinus, betarpiškus nuotykius su „Minecraft“ personažais – plėšikais ir Geležiniu Golemu.Šaunus „Minecraft“ žaislas vaikams konstruoti, žaisti ir modifikuoti.Nuo 2020 metų sausio arbaletais ginkluoti plėšikai pagrobė draugišką milžiną Geležinį Golemą. Vaikams reikės įgūdžiu, sumanumo ir „Minecraft“ žinių, kad Riterio figūrėlė sėkmingai įvykdytų užduotį. Modelis atsiskiria į 3 dalis, kurias vaikai gali perstatyti nuotykiams paįvairinti. Jame gausu priedų ir ypatybių – įskaitant palapinę, 2 iškamšos šaudymui lankams ir sprogmenys su sprogimo funkcija.„Minecraft“ veiksmo figūrėlių pramogos su LEGO rinkiniu.LEGO Minecraft rinkiniai suteikia vaikams galimybę žaisti savarankiškai. LEGO Minecraft rinkinys yra puiki dovana vaikams. Be to, vaikai niekad nenorės išsiskirti su šauniomis 2020 m. sausio konstruojamomis „Minecraft“ figūrėlėmis.

 • Betarpiškas „Minecraft™“ gelbėjimo rinkinys su populiariais personažais iš žaidimo – plėšikais ir Geležiniu Golemu – perkeltas į tikrovę tinkinamu 3 dalių „LEGO® Minecraft“ žaidimo rinkiniu!
 • Vaikams patiks nauji 2020 metų sausį pasirodysiantys LEGO® Minecraft™ plėšikai su arbaletais. Rinkinys pasižymi ir šaunia sprogmenų sprogimo funkcija, visiškai įrengta palapinė ir šaudymo iš lanko aikštelė su iškamšomis.
 • Žaidėjai susprogdina „Minecraft™“ narvo duris sprogmenimis ir išgelbėja Geležinį Golemą, o tada susigrumia su niekingais plėšikais! Kovai pasibaigus 3 dalių rinkinys gali būti perstatytas naujiems nuotykiams.
 • Padovanokite vaikams nuo 7 metų amžiaus šį universaų „Minecraft™“ žaidimo rinkinį Kalėdų, gimtadienio arba bet kuria kitą progą! Puikiai tinka LEGO® kaladėlių gerbėjams ir „Minecraft“ žaidėjams, ieškantiems naujų būdų žaisti savo mėgstamą žaidimą.
 • 33 cm ilgio, 20 cm aukščio ir 18 cm pločio rinkinį sudaro 3 atskiros dalys, kurios suteikia vaikams galimybę perstatyti, perkurti ir leistis į nesibaigiančius nuotykius!
 • Nereikia baterijų. Smagumas priklauso nuo vaikų vaizduotės – todėl pramogos niekad neišsenka! Baterijų nereikalaujantis betarpiškas tikroviškas žaidimas lavina vaikų pirštų miklumą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius.
 • Kiekvienas LEGO® Minecraft™ konstravimo žaislas perkelia „Minecraft“ virtualius nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį!
 • LEGO® žaislai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir mūsų kokybės kriterijus.
 • Tai garantuoja, kad LEGO kaladėlės yra kokybiškos, suderinamos ir gali būti idealiai sujungtos bei atskirtos – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekviena kaladėlė atitiktų griežčiausius saugos ir kokybės standartus ir būtumėte tikri dėl savo vaiko saugumo.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

Sukonstruok piratų laivą su auksinėmis apdailos detalėmis, piratų vėliava, patrankomis ir miela nam..

49.99€ 59.99€

LEGO® Minecraft™ Piktadario reidas 21160

LEGO® Minecraft™ Piktadario reidas 21160

Veiksmo kupinas LEGO® Minecraft™ nuotykis stulbinančioje aplinkoje su šauniais priedais ir mėgstama..

62.99€ 84.99€

LEGO® Minecraft™ Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft™ Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagu..

8.99€ 12.99€

LEGO® Minecraft™ Kiaulidė 21170

LEGO® Minecraft™ Kiaulidė 21170

Perkelkite „Minecraft™“ žaidėjo aistrą savo mėgstamam žaidimui internete į naują lygį su LEGO® Mine..

44.99€ 59.99€

LEGO® Minecraft™ Iškreiptas miškas 21168

LEGO® Minecraft™ Iškreiptas miškas 21168

LEGO® Minecraft™ Iškreiptas miškas (21168) suteikia gerbėjams galimybę leistis į įspūdingus, sprogs..

26.99€ 35.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras