LEGO® Minecraft™ Nuotykis taigoje 21162

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 21162
 • Amžius: +7
 • Detalių skaičius: 74
 • Išleidimo metai: 2020
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 8.99€ 12.99€

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagus LEGO® rinkinys skatina vaikus pasitraukti nuo kompiuterio ir perkelti „Minecraft“ veiksmą į tikrovę!Vaikai konstruoja savo nuotykius su 4 mėgstamais „Minecraft“ personažais!Išlaisvinkite vaikų kūrybiškumą su „Minecraft“ Styvo, skeleto , Vilko ir 2020 metais pasirodysiančia Lapės figūrėle. Galima kopti į snieguotas viršukalnes, rinkti raudonas uogas ir šildytis prie kaitraus laužo, kad nesušaltumėte, kol vaikai sprogmenimis ieško brangios rūdos lediniame taigos regione. Tačiau planus netrukus sujaukia veiksmas ir nuotykiai!Perkelkite „Minecraft“ žaidėjus į visiškai naują betarpiško žaidimo matmenį!LEGO Minecraft rinkiniai suteikia vaikams galimybę žaisti savarankiškai. O su autentiškais „Minecraft“ biomais ir populiariomis veiksmo figūrėlėmis jie niekada nebenorės išskirti su savo žaislu!

 • Perkelkite „Minecraft™“ žaidėjus į smagius „LEGO® Minecraft“ konstravimo nuotykius lediniame taigos regione. Su 4 šauniais personažais, įskaitant 2020 metų sausį pasirodysiančia Lape, vaikai gali leistis į begalinius „Minecraft“ nuotykius.
 • Su Styvu ir jo aukso kardu, skeletu su lanku ir Lapės ir Vilko figūrėlėmis bei uogų krūmais maistui, laužaviete ir sprogmenimis rūdai ieškoti, šis žaislinis žaidimo rinkinys kupinas savarankiško žaidimo galimybių!
 • Vaikai kuria ir žaidžia savo „Minecraft™“ aplinką, ją perstato, perkonstruoja ir perkuria naujiems nuotykiams bei derina su kitais LEGO® rinkiniais papildomoms pramogoms.
 • Šis rinkinys idealiai tinka berniukams ir mergaitėms, ieškantiems naujų būdų žaisti „Minecraft™“. Puiki Kalėdų, gimtadienio ar bet kokios kitos dienos dovana „Minecraft“ žaidėjams ir jauniesiems konstruktoriams nuo 7 metų amžiaus.
 • Rinkinys yra 9 cm aukščio, 6 cm pločio ir 3 cm gylio. Perstačius dalis arba jas sujungus su kitais „LEGO® Minecraft™“ rinkiniais, pramogos vis plečiasi ir plečiasi!
 • Nereikia baterijų.
 • Šis LEGO® Minecraft™ rinkinys atgyja įkvėptas vaikų vaizduotės, todėl pramogos niekad nesibaigia! Leiskite vaikams džiaugtis „Minecraft“ magija su betarpiškomis kūrybos galimybėmis, kurias atveria LEGO kaladėlių rinkinys.
 • Su paprastomis, aiškiomis instrukcijomis vaikai pradės konstruoti ir žaisti iškart. O žaislo instrukcijas pametus, naujas galima atsisiųsti iš LEGO.com/buildinginstructions.
 • LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniai perkelia virtualius „Minecraft“ nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį!
 • LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad galėtumėte būti tikri, jog jos saugios jūsų vaikui ir atitinkagriežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Minecraft™ BigFig kiaulė su zombiuku 21157

LEGO® Minecraft™ BigFig kiaulė su zombiuku 21157

„Minecraft™“ žaidėjai gali perkelti virtualius žaidimo nuotykius į tikrovę su LEGO® Minecraft BigFi..

13.49€ 17.99€

LEGO® Minecraft™ Pandų jauniklių darželis 21158

LEGO® Minecraft™ Pandų jauniklių darželis 21158

Ar pažįstate „Minecraft™“ žaidėją, kuris mielai pasirūpintų žaviomis pandų figūrėlėmis iš „Minecraf..

17.99€ 22.99€

LEGO® Minecraft™ Plėšikų sargybos postas 21159

LEGO® Minecraft™ Plėšikų sargybos postas 21159

Perkelkite „Minecraft™“ nuotykius iš kompiuterio ir į tikrovę su šiuo LEGO® Minecraft žaidimo rinki..

26.99€ 35.99€

LEGO® Minecraft™ Raudonojo akmens mūšis 21163

LEGO® Minecraft™ Raudonojo akmens mūšis 21163

Perkelkite internetinio „Minecraft™ Dungeons“ žaidimo pramogas į realų pasaulį su LEGO® Minecraft R..

49.49€ 59.99€

LEGO® Minecraft™ Kiaulidė 21170

LEGO® Minecraft™ Kiaulidė 21170

Perkelkite „Minecraft™“ žaidėjo aistrą savo mėgstamam žaidimui internete į naują lygį su LEGO® Mine..

44.99€ 59.99€

LEGO® Minecraft™ Bičių ūkis 21165

LEGO® Minecraft™ Bičių ūkis 21165

LEGO® Minecraft™ Bičių ūkio (21165) žaidimo rinkinys dūzgia žaidimo vaidmenimis galimybėmis. Nesibai..

19.99€

LEGO® Minecraft™ Pirmasis nuotykis 21169

LEGO® Minecraft™ Pirmasis nuotykis 21169

LEGO® Minecraft™ Pirmasis nuotykis (21169) perkelia žaidėjus į „Minecraft“ visatą, kurioje jie gali..

52.99€ 69.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras