LEGO® Minecraft™ Raudonojo akmens mūšis 21163

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 21163
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 504
 • Išleidimo metai: 2020
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 49.49€ 59.99€

Perkelkite internetinio „Minecraft™ Dungeons“ žaidimo pramogas į realų pasaulį su LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšiu (21163). Su lanksčiais milžinais, mėgstamais personažais ir smagiais mūšiais šis konstruojamas žaislas suteikia „Minecraft“ žaidėjams veiksmo kupiną aplinką nesibaigiantiems betarpiškiems nuotykiams.

Šaunus „Minecraft“ pabaisos žaislas vaikams
Vaikai kuria „Minecraft“ nuotykius patys, susiremdami su milžinišku raudonojo akmens monstru ir raudonojo akmens golemu. Naudodamišaunius ginklus vaikai žaidžia vaidmenimis mūšius judina lanksčias raudonojo akmens pabaisas, kad kurtų nuolat kintančias scenas. Jame daugybė smagių priedų, pvz., „Minecraft“ kiaulėje taupyklėje saugomas grobis.

Perkelkite „Minecraft“ veiksmą į tikrovę su LEGO kaladėlėmis ir konstravimo žaislais!
Ieškote geriausios gimtadienio dovanos arba teminio žaislo „Minecraft“ gerbėjui? LEGO Minecraft žaidimo rinkiniai perkelia personažus, konstravimą, mini žaislus ir mūšio veiksmą iš internetinio žaidimo į vaikų rankas.

 • Perkelkite internetinio „Minecraft™ Dungeons“ žaidimo pramogas į realų pasaulį su LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšiu (21163). Žaidėjai kuria savo betarpiškus „Dungeons“ nuotykius su populiariais personažais ir lanksčiomis pabaisomis.
 • Su 4 „Minecraft™“ herojais – Hex, Hedwig, Hal ir Valorie – milžinišku raudonojo akmens monstru ir raudonojo akmens golemu ir gausybe šaunių „Minecraft“ ginklų.
 • Vaikams drauge su „Minecraft™“ herojais išsiruošus į žygį prieš raudonojo akmens monstrą ir raudonojo akmens golemą laukia nesibaigiantis veiksmas, pramogos ir nuotykiai, kovojant su Arch-Illager pakalikais.
 • Ieškote naujo „Minecraft™“ žaislo vaikams nuo 8 metų amžiaus? Šis universalus LEGO® Minecraft Dungeons žaidimo rinkinys taps puikia dovana vaikams, ieškantiems naujų būdų žaisti savo mėgstamą žaidimą.
 • Žaidėjai gali konstruoti, žaisti, perkonstruoti ir vėl žaisti su šiuo kūrybišku LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniu. O su 16 cm aukščio lanksčiu raudonojo akmens žaisliniu monstru vaikai galės betarpiškai žaisti milžinišku mastu.
 • Šiam „Minecraft™“ monstro veiksmo žaislui nereikia baterijų – jam pakanka vien vaikų vaizduotės! Betarpiškas tikroviškas žaidimas lavina vaikų pirštų miklumą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius, tiek žaidžiant savarankiškai, tiek su kitais.
 • Paprastos, aiškios instrukcijos padės vaikams iškart pradėti konstruoti ir žaisti bei patirti maksimalų malonumą su šauniais personažais, smagiomis galimybėmis ir pažįstamomis vietovėmis.
 • LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniai perkelia virtualius „Minecraft“ nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį!
 • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jūsų vaiko konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus pasaulyje.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

Sukonstruok piratų laivą su auksinėmis apdailos detalėmis, piratų vėliava, patrankomis ir miela nam..

49.99€ 59.99€

LEGO® Minecraft™ Piktadario reidas 21160

LEGO® Minecraft™ Piktadario reidas 21160

Veiksmo kupinas LEGO® Minecraft™ nuotykis stulbinančioje aplinkoje su šauniais priedais ir mėgstama..

62.99€ 84.99€

LEGO® Minecraft™ Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft™ Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagu..

8.99€ 12.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras