LEGO® Minecraft™ Bičių ūkis 21165

 • Prekės kodas: 21165
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 238
 • Išparduota!

  Kaina: 19.99€

LEGO® Minecraft™ Bičių ūkio (21165) žaidimo rinkinys dūzgia žaidimo vaidmenimis galimybėmis. Nesibaigiančiu, betarpišku, išradingu žaidimu su smagiais personažais ir būtybėmis iš internetinio žaidimo gali džiaugtis tiek jo žaidėjai, tiek ne žaidėjai.

Nevaržomas žaidimas, įkvėptas „Minecraft“
Vaikai gali suvienyti jėgas su draugiškomis bitėmis ir padėti augti gėlėms ir derliui bei nešti medų į avilį. Tačiau jiems taip pat teks nuvyti spiečių piktųjų bičių, kurios drauge suka ratus ore ir zvimbdamos puldinėja avis bei nusigandusį kaimo gyventoją. Šį universalų, intriguojantį, įtraukiantį lavinamąjį rinkinį sudaro novatoriškos, betarpiškos ypatybės, sparnuota bitininkė, kaimo gyventojas ir 8 darbščios bitės – todėl pramogos prasideda iškart.

Tikroviškas „Minecraft“ veiksmas su LEGO kaladėlėmis ir konstravimo žaislais!
Ieškote geriausios gimtadienio arba šventinės dovanos „Minecraft“ gerbėjui? LEGO Minecraft žaidimo rinkiniai perkelia internetinio žaidimo pramogas ir ne tik tiesiai vaikams į rankas.

 • LEGO® Minecraft™ Bičių ūkio (21165) žaidimo rinkinys su personažais ir būtybėmis iš internetinio žaidimo yra kupinas betarpiško žaidimo vaidmenimis galimybių „Minecraft“ žaidėjams ir ne žaidėjams.
 • Su bitininke su antsparniais, kaimo gyventoju, ėriuku, 4 draugiškomis bitėmis ir 4 piktomis bitėmis. Rinkinį taip pat sudaro sukamasis skraidymo mechanizmas iš kurio bitės gali išskristi ir sukelti chaosą!
 • Vaikai gali žaisti su 4 draugiškomis bitėmis ir padėti augti gėlėms ir derliui bei drauge su bitininke nuvyti 4 piktąsias bites, kurios suka ratus ore ir puldinėja avį bei kaimo gyventoją.
 • „Minecraft™“ žaidėjams ir ne žaidėjams nuo 8 metų amžiaus patiks dūgzti su šiuo smagiu bičių žaislu. Puiki gimtadienio arba šventinė dovana vaikams, ieškantiems naujų būdų, kaip žaisti savo mėgstamą žaidimą.
 • Šis universalus LEGO® Minecraft™ žaidimo rinkinys yra 19 cm aukščio, 16 cm pločio ir 13 cm gylio. Žaidėjai gali konstruoti, žaisti, perkonstruoti ir žaisti su juo iš naujo bei derinti su kitais LEGO Minecraft žaislais, kad nepristigtų pramogų.
 • Šiam LEGO® Minecraft™ rinkiniui nereikia baterijų, nes jis maitinamas vien vaikų vaizduote! Betarpiškos tikroviškos pramogos lavina vaikų pirštų miklumą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius, tiek žaidžiant savarankiškai, tiek su draugais.
 • Paprastos spausdintinės instrukcijos padeda vaikams nedelsiant pradėti lengvai konstruoti, žaisti ir džiaugtis visomis LEGO® Minecraft™ pramogomis.
 • LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniaiperkelia virtualius „Minecraft“ nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį!
 • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jūsų vaiko konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus pasaulyje.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Minecraft™ Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft™ Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagu..

8.99€ 12.99€

LEGO® Minecraft™ Žirgynas 21171

LEGO® Minecraft™ Žirgynas 21171

LEGO® Minecraft™ Žirgynas (21171) padeda suderinti populiariojo internetinio žaidimo pramogas ir nuo..

19.99€

LEGO Minecraft 21167 Prekybos postas

LEGO Minecraft 21167 Prekybos postas

LEGO® Minecraft™ Prekybos postas (21167) kupinas populiarių „Minecraft“ ypatybių, kurios įkvėps nesi..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras