LEGO® Minecraft™ Modernus namelis medyje 21174

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 21174
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 909
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 119.99€

LEGO® Minecraft™ Modernus namelis medyje (21174) yra didelis, detalus ir nepaprastai universalus žaidimo rinkinys, kuris suteiks nesibaigiantį malonumą „Minecraft“ žaidėjams ir vaikams, kuriems patinka išradingai konstruoti.

Nevaržomai perstatomas „Minecraft“ namelis medyje
Vaikai gali sukonstruoti 4 visiškai skirtingus kambarius – virtuvę, biblioteką, darbo kambarį ir miegamąjį, – o tada juos papildyti įvairiais „Minecraft“ priedais, pradedant baldais bei pataline ir baigiant įrankiais beiTNT. Rinkinys suteikia vaikams galimybę perkonstruoti ir vis iš naujo perstatyti bei tyrinėti neišsemiamas išradingo žaidimo ir eksponavimo galimybes. Kambarių netgi nebūtina prijungti prie medžio. Šis rinkinys idealiai tinka vaikams, kurių vaizduotė neišsitenka tarp tradicinių lėlių namelių sienų.

 • LEGO® Minecraft™ Modernus namelis medyje (21174) yra didelis, detalus ir nepaprastai universalus žaidimo rinkinys su 4 perstatomais kambariais, kupinais autentiškų „Minecraft“ ypatybių.
 • Su įkrauta Creeper™ figūrėle ir pandos kailiu, oceloto kailiu, zombiu, kate ir višta iš internetinio žaidimo „Minecraft™“ bei daugybe autentiškų priedų.
 • Vaikai galės perkonstruoti ir perstatyti šį be galo universalų ir tinkinamą žaidimo rinkinį vis iš naujo ir tyrinėti neišsemiamas išradingo žaidimo vaidmenimis galimybes.
 • Šis konstruojamas ir eksponuojamas modulinis namelis medyje idealiai tinka „Minecraft™“ arba modeliavimo gerbėjams nuo 9 metų amžiaus. Jis taps tobula gimtadienio, šventine arba netikėta dovana.
 • 29 cm aukščio, 20 cm pločio ir 17 cm gylio įspūdingas rinkinys idealiai tinka išradingam žaidimui, kūrybingam eksponavimui ir derinimui su kitais LEGO® Minecraft™ rinkiniais.
 • Spalvingą žaidimo rinkinį sudaro daugybė autentiškų „Minecraft™“ priedų, įskaitant įrankius, baldus irTNT.
 • LEGO® Minecraft™ žaidimo rinkiniai suteikia „Minecraft“ žaidėjams naują būdą mėgautis savo mėgstamu žaidimu su personažais, scenomis ir ypatybėmis, sukonstruotomis iš LEGO kaladėlių ir dalių.
 • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų reiklius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Minecraft™ Creeper™ kasykla 21155

LEGO® Minecraft™ Creeper™ kasykla 21155

Mėgaukis veiksmo kupinais Minecraft™ nuotykiais su „LEGO® Minecraft“ 21155 rinkiniu „Creeper™ kasyk..

79.99€ 94.99€

LEGO® Minecraft™ Kiaulidė 21170

LEGO® Minecraft™ Kiaulidė 21170

Perkelkite „Minecraft™“ žaidėjo aistrą savo mėgstamam žaidimui internete į naują lygį su LEGO® Mine..

44.99€ 59.99€

LEGO® Minecraft™ Žirgynas 21171

LEGO® Minecraft™ Žirgynas 21171

LEGO® Minecraft™ Žirgynas (21171) padeda suderinti populiariojo internetinio žaidimo pramogas ir nuo..

19.99€

LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai 21172

LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai 21172

LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai (21172) perkelia „Minecraft“ žaidėjų aistrą į kitą matmenį.„Mine..

29.99€

LEGO® Minecraft™ Dangaus bokštas 21173

LEGO® Minecraft™ Dangaus bokštas 21173

LEGO® Minecraft™ Dangaus bokštas (21173) yra kupinas autentiškų nuotykių ir įvairių statinių, kuriuo..

59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras