LEGO Minecraft™ Creeper™ BigFig ir Ocelotas 21156

  • Prekės kodas: 21156
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 13.49€ 17.99€

Smagiai leiskite laiką su džiaukitės „Minecraft™“ personažais! Ar BigFig Creeper™ pavyks iš pasalų užpulti apdairųjį Ocelotą? Ar geltonasis mobas atbaidys žaliąją pabaisą? Tik tu gali tai nuspręsti! Judink Creeper kojas ir galvą (nesijaudink jis nesprogs!). Pakreipk Oceloto galvą, kojas ir uodegą. O kai veiksmas liausis, BigFig Creeper ir Ocelotas puikiai atrodys tavo kambaryje!
Product Headline
„Minecraft™“ Creeper™ BigFig ir Ocelotas žaidimui ir demonstravimui.
Product Oneliner
„Minecraft™“žaidėjams patiks BigFig Creeper™ ir Oceloto figūrėlės. Jos greitai surenkamos su šauniomis judančiomis dalimis žaidimui ir demonstravimui!
Product Shopper
Vaikai gali leistis į tikroviškus „Minecraft™“ nuotykius su 2 dideliais konstruojamais žaisliniais personažais iš populiariojo žaidimo – BigFig Creeper™ ir Ocelotas. „Minecraft“ žaislas suteikia ištisas valandas savarankiško žaidimo ir papuošia vaikų kambarį šauniomis „Minecraft“ dekoracijomis! „Minecraft“ Creeper kova su Ocelotą. Vaikams nuo 7 metų amžiaus patiks atkurti pažįstamas „Minecraft“ Creeper ir Oceloto kovas. Iš kaladėlių konstruojamus žaislus paprasta surinkti ir jie šauniai atrodo. Lankstomos kojos ir besisukanti galva atkuria autentišką Creeper judėjimo būdą, o geltonas taškuotas Ocelotas vikriai reaguoja savo lanksčia galva, kojomis ir uodega. Paprasta pastatyti – smagu žaisti ir demonstruoti! Smagios pramogos su „Minecraft BigFig“ dovanomis. LEGO® Minecraft BigFig rinkiniai yra nepaprastai šaunūs, kolekciniai ir, kas aktualiausia suaugusiems, itin tinka dovanoti Kalėdoms arba gimtadieniui. Šie nevaržomiems kūrybiškiems mažųjų žaidimams skirti itin dideli modeliai teikia daug džiaugsmoir perkelia „Minecraft“ pramogas į naujas aukštumas!
Product Bullets
• Perkelkite „Minecraft™“ nuotykius į realų pasaulį. Šis BigFig Creeper™ ir Ocelotas yra žymiojo video žaidimo personažų kopijos. Šaunūs, kolekciniai ir puikiai tinkantys žaidimui bei demonstravimui 
• Itin didelis, lengvai konstruojamas Creeper™ ir Ocelotas suteikia „Minecraft™“ žaidimui naują fizinį matmenį. Lanksčios galūnės išplečia savarankiško žaidimo galimybes ir leidžia nustatyti veiksmo pozas. 
• Tiek atkuriant mėgstamas scenas, tiek kuriant savus nuotykius, „Minecraft™“ žaidėjai atranda naujų būdų žaisti su „LEGO® Minecraft“. Didelis BigFig figūrėlių pasirinkimas suteikia beribes žaidimo ir demonstravimo galimybes! 
• Idealiai tinka „Minecraft™“ žaidėjams nuo 7 metų amžiaus arba kiekvienam norinčiam papildyti savo „Minecraft“ atributikos kolekciją. Pakanka minimalių konstravimo įgūdžių. Puiki Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana. 
• 10 cm ūgio BigFig Creeper™ suteikia didesnio mastelio „Minecraft™“ pramogas – tiek leidžiantis į nuotykius su Ocelotu (virš 5 cm ūgio), tiek skleidžiant paniką kitų LEGO® Minecraft BigFig gretose. 
• Nereikia baterijų. Vaikų vaizduotės kurstomas betarpiškas žaidimas lavina kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius. Be to, kadangi jam nereikia baterijų, pramogos niekad nesibaigia! 
• Paprastos, aiškios instrukcijos padeda vaikams pradėti konstruoti ir žaisti iš karto. O vos pradėjus „Minecraft™“ pramogos nesiliauja – nesvarbu, ar BigFig naudojami intriguojantiems nuotykiams kurti, ar šauniai kolekcijai. 
• Kiekvienas LEGO® Minecraft™ BigFig žaislas perkelia „Minecraft“ virtualų pasaulį į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį! 
• LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų. 
• LEGO Group“ ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, traiško, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO® kaladėles ir dalis, tam, kad galėtumėte neabejoti,šių žaislų saugumu jūsų vaikui.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Minecraft™ BigFig Skeletas su lavos kubu 21150

LEGO® Minecraft™ BigFig Skeletas su lavos kubu 21150

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo šauniu, lengvu konst..

14.99€

 LEGO®  Minecraft™ BigFig Aleks su viščiuku 21149

LEGO® Minecraft™ BigFig Aleks su viščiuku 21149

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo šauniu, lengvu konst..

14.99€

LEGO Minecraft™ BigFig Styvas su papūga 21148

LEGO Minecraft™ BigFig Styvas su papūga 21148

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo nuostabiu, lengvai k..

14.99€

LEGO Minecraft™ Kiaulė BigFig ir Zombiukas  21157

LEGO Minecraft™ Kiaulė BigFig ir Zombiukas 21157

Perkelk šauniausią kompiuterinį žaidimą į tikrovę su šia Minecraft™ BigFig Kiaule ir Zombiuku! Mažas..

13.49€ 17.99€

LEGO® Minecraft Pandų jauniklių darželis 21158

LEGO® Minecraft Pandų jauniklių darželis 21158

Pasiruošk pasirūpinti mieliausiu „Minecraft™“ mobu! Mama atvedė pandos jauniklį į darželį – jie abu ..

17.99€ 22.99€

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagus..

8.99€ 12.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras