LEGO Minecraft™ Kiaulė BigFig ir Zombiukas 21157

  • Prekės kodas: 21157
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 13.49€ 17.99€

Perkelk šauniausią kompiuterinį žaidimą į tikrovę su šia Minecraft™ BigFig Kiaule ir Zombiuku! Mažasis siaubas yra miklus ir pavojingas, o kai jis pasikinko Kiaulę, gali nutikti nežinia kas! Pastatyk ir nukreipk Kiaulės galvą ir kojas, judink Zombiuko galvą, kojas ir rankas… o kai baigsi žaisti, jie puikiai papuoš tavo kambarį kartu su kitais LEGO® Minecraft BigFig kolekcijos personažais.

Minecraft™ Kiaulė BigFig ir Zombiukas žaidimui ir kolekcionavimui.

Vaikai, kuriems patinka „Minecraft™“, pamils šią BigFig Kiaulę ir Zombiuką. Paprasti sukonstruoti modeliai lanksčiomis dalimis – jie idealiai pritaikyti žaidimui ir kambario papuošimui!

„Minecraft™“ žaidėjai gali perkelti virtualius žaidimo nuotykius į tikrovę su LEGO® Minecraft BigFig Kiaule ir Zombiuku. Šis didelio mastelio rinkinys įkvepia nesibaigiančiam savarankiškam žaidimui ir virsta šauniomis Minecraft dekoracijomis, kuriomis vaikai su malonumu papuoš savo kambarius! Padovanokite vaikams tikrą „Minecraft“ žaidimo patirtį! Vaikams nuo 7 metų amžiaus patiks tęsti „Minecraft“ nuotykius tikrame pasaulyje. Kiaulė ir Zombiukas yra konstruojami lankstūs žaislai, skirti suteikti vaikams betarpiškas „Minecraft“ pramogas visur ir visada. Mielos rožinės Kiaulės galvą ir kojas galima lankstyti, kaip ir žavaus žaliaveidžio Zombiuko galvą, kojas ir rankas. Kiaulė su džiaugsmu leidžia Zombiukui jodinėti jau ant nugaros! Susikonstruokite mega „Minecraft“ su LEGO® BigFig rinkiniais! LEGO® Minecraft BigFig rinkiniai yra nepaprastai šaunūs, kolekciniai ir, kas aktualiausia suaugusiems, itin tinka dovanoti Kalėdoms arba gimtadieniui. „BigFig“ yra itin dideli itin linksmoms pramogoms, be to, atveria „Minecraft“ žaidėjams betarpiško, nevaržomo kūrybiško žaidimo galimybes!

• Padovanokite vaikams „Minecraft™“ nuotykius su LEGO® BigFig Kiaule ir Zombiuku. Šie autentiški tikri modelių žymiojo vaizdo žaidimo personažai puikiai tinka žaidimui, dekoravimui arba kolekcionavimui. 
• Dideli ir lengvai konstruojami LEGO® kaladėlių „BigFig“ Kiaulės ir Zombiuko žaislai pasižymi tikrovišku dizainu su lanksčiomis galūnėmis, kad atsivertų daugiau žaidimo galimybių. Žaidimui pasibaigus jie puikiai atrodys kaip vaikų kambario dekoracijos 
• Suteikite vaikams naujų būdų žaisti „Minecraft™“. Nesvarbu, ar vaikai atkuria mėgstamas „Minecraft“ scenas, ar kuria savus nuotykius, LEGO® BigFig atveria naują fizinį populiariojo kompiuterinio žaidimo matmenį. 
• Puiki dovana „Minecraft™“ žaidėjams! Šauni Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus. Jam pakanka minimalių konstravimo įgūdžių ir dera su kitais LEGO® Minecraft BigFig rinkiniais. 
• „BigFig“ Kiaulė yra 10 cm ilgio ir 6 cm aukščio suteikia didesnio mastelio „Minecraft™“ pramogas žaidžiant tiek su 7 cm ūgio Zombiuku, tiek su kitais „BigFig“ personažais iš „LEGO® Minecraft“ kolekcijos. 
• Nereikia baterijų, todėl pramogos niekad nesibaigia! Tikras, betarpiškas žaidimas, kurstomas vaikų vaizduotės, atitraukia juos nuo kompiuterio ir lavina mąstymą, problemų sprendimą bei socialinius įgūdžius. 
• Vaikai greitai pradės konstruoti ir žaisti su savo žaislais! Dėl paprastų, aiškių instrukcijų žaidimas prasideda vos atidarius dėžę. 
• Kiekvienas LEGO® Minecraft™ BigFig perkelia „Minecraft“ virtualius nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį! 
• Kadangi LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus ir mūsų pačių kokybės reikalavimus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, kaladėlių suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų. 
• LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog jie atitinka griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus ir būtumėte tikri dėl savo vaiko saugumo.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Minecraft™ BigFig Skeletas su lavos kubu 21150

LEGO® Minecraft™ BigFig Skeletas su lavos kubu 21150

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo šauniu, lengvu konst..

14.99€

 LEGO®  Minecraft™ BigFig Aleks su viščiuku 21149

LEGO® Minecraft™ BigFig Aleks su viščiuku 21149

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo šauniu, lengvu konst..

14.99€

LEGO Minecraft™ BigFig Styvas su papūga 21148

LEGO Minecraft™ BigFig Styvas su papūga 21148

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo nuostabiu, lengvai k..

14.99€

LEGO Minecraft™ Creeper™ BigFig ir  Ocelotas 21156

LEGO Minecraft™ Creeper™ BigFig ir Ocelotas 21156

Smagiai leiskite laiką su džiaukitės „Minecraft™“ personažais! Ar BigFig Creeper™ pavyks iš pasalų u..

13.49€ 17.99€

LEGO® Minecraft Pandų jauniklių darželis 21158

LEGO® Minecraft Pandų jauniklių darželis 21158

Pasiruošk pasirūpinti mieliausiu „Minecraft™“ mobu! Mama atvedė pandos jauniklį į darželį – jie abu ..

17.99€ 22.99€

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagus..

8.99€ 12.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras