LEGO® Minecraft Pandų jauniklių darželis 21158

  • Prekės kodas: 21158
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 17.99€ 22.99€

Pasiruošk pasirūpinti mieliausiu „Minecraft™“ mobu! Mama atvedė pandos jauniklį į darželį – jie abu nepaprastai guvūs. Jie stovi, sėdėti, dairosi... paprastai maisto! Laimei čia daug bambukų, be to, Alkesas atsinešė vaišių pyragą! Laikas pietų miegui? Padėkite pandos jaunikliui užkopti laiptais į lovą ant stogo. Šis betarpiškas LEGO® rinkinys suteikia „Minecraft“ nuotykiams visiškai naują matmenį!

Prižiūrėkite lanksčias pandas „Minecraft™“ pandų darželyje!

Betarpiškos pramogos „Minecraft™“ darželyje! Šis triukšmingas LEGO® rinkinys su mielomis, lanksčiomis pandomis perkelia „Minecraft“ pandų nuotykius į tikrovę!

Ar pažįstate „Minecraft™“ žaidėją, kuris mielai pasirūpintų žaviomis pandų figūrėlėmis iš „Minecraft“ kompiuterinio žaidimo? Dabar tai galima padaryti! LEGO® Minecraft Pandų jauniklių priežiūros žaislo konstravimo rinkinys perkelia šiuo nuotykius į tikrovę, suteikdamas vaikams autentišką, betarpišką „Minecraft“ žaidimo patirtį realiame pasaulyje. Vaikai kuria savo „Minecraft“ istorijas su LEGO konstravimo rinkiniu! Vaikai nuo 7 metų amžiaus gali tęsti savo „Minecraft“ nuotykius tikroje aplinkoje. Jie gali prižiūrėti ir linksminti pandos jauniklį, statyti darželio pastatą ir lovą ant stogo, kur miega žaismingas meškiukas, ir pasirūpinti maistu. Darželyje gausu bambukų pandoms, bet to, atėjo Aleksas su gardžiu žaisliniu pyragu! Mielos pandos suteikia LEGO Minecraft dar labiau magijos! Kas svarbiausia suaugusiesiems, šis rinkinys yra puiki Kalėdų ir gimtadienio dovana vaikams. LEGO Minecraft rinkiniai suteikia vaikams galimybę žaisti savarankiškai. Jie niekad nebenorės skirtis su lanksčiomis, mielomis 2020 metų sausį pasirodysiančiomis pandomis!

• Universalus pandų žaidimo rinkinys perkeliantis „Minecraft™“ istorijas į tikrovę. Vaikams patinka „Minecraft“ pramogos ir nuotykiai konstruojant LEGO® darželio pastatą ir rūpintis mielomis žaislinėmis pandomis. 
• 2020 metų sausio naujiena – mieliausi „Minecraft™“ mobai! „Minecraft“ mamos ir pandos jauniklio personažai sėdi, stovi ir judina galvas. Į svečius atėjo ocelotas, čia daug bambukų, be to, Alkesas atsinešė vaišių pyragą! 
• Vaikai gali konstruoti ir žaisti su savo „Minecraft™“ aplinka. Pandoms reikia pastatyti trobelę su lova ant stogo pavargusiems jaunikliams. Bet to, „Minecraft“ auksui iškasti Aleksas atsinešė kirtiklį! 
• Šis universalus „Minecraft™“ žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus. Puikiai tinka pandų gerbėjams ir „Minecraft“ žaidėjams, kurie nori žaisti mėgstamą žaidimą įvairesniais būdais. 
• 19 cm ilgio, 9 cm aukščio 8 cm pločio žaidimo rinkinys perkelia „Minecraft™“ pramogas į tikrovę, be to, vaikai gali susikurti dar daugiau nuotykių derindami jį su kitais LEGO® rinkiniais. 
• Nereikia baterijų, todėl pramogos prasideda vis atsidarius dėžę! Betarpiškam savarankiškam žaidimui pakanka vaikų vaizduotės, dėl to jis lavina pirštų miklumą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius. 
• Paprastos instrukcijos padeda vaikams pradėti konstruoti ir žaisti be gaišaties. O instrukcijas pametus, tiesiog atsisiųskite naujas iš LEGO.com\buildinginstructions. 
• Kiekvienas LEGO® Minecraft™ konstravimo žaislas perkelia „Minecraft“ virtualius nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį! 
• Visi LEGO® žaislai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir mūsų kokybės kriterijus. 
• Galite neabejoti, kad jie visi yra kokybiški, suderinami ir visada idealiai gali būti susijungti ir atskirti kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų! 
• LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus ir būtumėte tikri dėl savo vaiko saugumo.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Minecraft™ BigFig Skeletas su lavos kubu 21150

LEGO® Minecraft™ BigFig Skeletas su lavos kubu 21150

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo šauniu, lengvu konst..

14.99€

 LEGO®  Minecraft™ BigFig Aleks su viščiuku 21149

LEGO® Minecraft™ BigFig Aleks su viščiuku 21149

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo šauniu, lengvu konst..

14.99€

LEGO Minecraft™ BigFig Styvas su papūga 21148

LEGO Minecraft™ BigFig Styvas su papūga 21148

Smagiai konstruok, žaisk ir kurk šaunius Minecraft™ eksponavimo stendus su šiuo nuostabiu, lengvai k..

14.99€

LEGO Minecraft™ Creeper™ BigFig ir  Ocelotas 21156

LEGO Minecraft™ Creeper™ BigFig ir Ocelotas 21156

Smagiai leiskite laiką su džiaukitės „Minecraft™“ personažais! Ar BigFig Creeper™ pavyks iš pasalų u..

13.49€ 17.99€

LEGO Minecraft™ Kiaulė BigFig ir Zombiukas  21157

LEGO Minecraft™ Kiaulė BigFig ir Zombiukas 21157

Perkelk šauniausią kompiuterinį žaidimą į tikrovę su šia Minecraft™ BigFig Kiaule ir Zombiuku! Mažas..

13.49€ 17.99€

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagus..

8.99€ 12.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras