LEGO® Minecraft Creeper™ kasykla 21155

  • Prekės kodas: 21155
  • Išparduota!

    Kaina: 79.99€ 94.99€

Prisijungei prie „Minecraft™“ kalvio, kuris darbuojasi gilioje aukso kasykloje, esančioje statkalnio biome. Kalvio slėptuvėje stovi didžiulė „Creeper™“ statula ir joje yra priekalas, krosnis ir lobių skrynia, tačiau šikšnosparnių pilna kasykla yra kupina pavojų! Griebk savo geležinį kardą bei deimantinį kirtiklį ir šok į vagonėlį, kuriuo pasieksi deglais apšviestą kasyklą. Susprogdink akmenis ir atlaisvink bėgius naudodamas „Minecraft“ dinamitą, kaukis su „Creeper“ ir slėpkis krioklyje, iš kurio galėsi iš pasalų užpulti slampinėjantį negyvėlį! Naudok didžiulį „Creeper“ bunkerį, kuriame galėsi laikyti iškastą auksą, o kai baigsi kasybos darbus, patrauk svirtį ir jis nukeliaus tiesiai prie skrynios! Pasiruošk „LEGO® Minecraft“ sprogdinimo nuotykiams!
Product Headline
Šok į vagonėlį ir važiuok į „Creeper™“ kasyklą!
Product Shopper
Mėgaukis veiksmo kupinais Minecraft™ nuotykiais su „LEGO® Minecraft“ 21155 rinkiniu „Creeper™ kasykla“. Šis rekordinio populiarumo sulaukusio žaidimo gerbėjams sukurtas modelis turi daugybę naujų savybių ir funkcijų iš 2019 m. rugpjūčio kolekcijos. Vaikai gali kovoti su „Creeper“ ir negyvėliu, sprogdinti akmenis dinamitu ir laikyti iškastą auksą didžiulėje „Creeper“ statuloje, iš kurios jis perkeliamas tiesiai į skrynią patraukus svirtį. Šiame kolekciniame „Minecraft“ žaisle taip pat yra veikiantys bėgiai su vagonėliu ir detali „Minecraft“ slėptuvė su lova, priekalu, krosnimi, skrynia ir daržovių darželiu. Jį galima sujungti su kitais žaidimo rinkiniais ir sukurti išskirtinę „LEGO Minecraft“ visatą, kurią galima eksponuoti arba su ja žaisti. Rinkinyje yra 3 minifigūrėlės: Styvas, kalvis ir negyvėlis, taip pat „Creeper“, karvės ir šikšnosparnio figūrėlės.
Product Bullets
• Rinkinyje yra 3 minifigūrėlės: Styvas, naujos „Minecraft™“ kalvio ir negyvėlio minifigūrėlės iš 2019 m. rugpjūčio kolekcijos, taip pat karvės ir šikšnosparnio figūrėlės. 
• Rinkinį sudaro: kasykla su bėgiais, vagonėliu, ir 3 sprogdinimo funkcijomis; slėptuvė su didžiule „Creeper™“ statula, 2 „Creeper“ vėliavomis, kopėčiomis, lova, priekalu ir krosnimi; dykumos ir statkalnio aplinka su 2 ženklais, kaktusu ir drėkinamu daržovių darželiu. 
• Naudok „Minecraft™“ dinamitą ir susprogdink akmenis, kurie užblokavo bėgius. 
• Kaukis su negyvėliu naudodamas geležinį kardą. 
• Šok į vagonėlį ir riedėk į aukso kupiną „Creeper™“ kasyklą. 
• Surinkite savo lobį didžiulėje „Creeper™“ statuloje, tada patrauk svirtį ir perkelk jį į skrynią. 
• Ginklai: 2 kirtikliai ir kardas. 
• Priedai: 3 dinamito blokai, 2 skrynios ir 4 aukso rūdos elementai. 
• Išlaisvink savo vaizduotę – perkonstruok LEGO® Minecraft™ rinkinį ir sukurk daugiau modelių! 
• Šiame rinkinyje yra daugiau kaip 830 detalių. 
• Kasyklos matmenys: daugiau kaip 22 cm (8 col.) aukščio, 38 cm (14 col.) pločio ir 22 cm (8 col.) gylio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Minecraft  Liepsnų tiltas  21154

LEGO® Minecraft Liepsnų tiltas 21154

Užsidėk savo deimantinius šarvus, griebk savo deimantinį kardą bei kirtiklį ir keliauk prie liepsnų ..

39.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras