LEGO® Minecraft Plėšikų sargybos postas 21159

 • Prekės kodas: 21159
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 26.99€ 35.99€

Perkelkite „Minecraft™“ nuotykius iš kompiuterio ir į realų pasaulį su šiuo LEGO® Minecraft žaidimo rinkiniu. Žaidimo žaidėjai gali atkurti veiksmo kupinus, betarpiškus nuotykius su mėgstamais „Minecraft“ personažais – plėšikais ir Geležiniu Golemu. Šaunus „Minecraft“ žaislas vaikams konstruoti, žaisti ir modifikuoti. Nuo 2020 metų sausio arbaletais ginkluoti plėšikai pagrobė draugišką milžiną Geležinį Golemą. Vaikams reikės įgūdžiu, sumanumo ir „Minecraft“ žinių, kad narsiojo Riterio figūrėlė sėkmingai įvykdytų gelbėjimo užduotį. Modelis atsiskiria į 3 dalis, kurias vaikai gali perstatyti nuotykiams paįvairinti. Jame gausu priedų ir ypatybių – įskaitant palapinę su visais priedais, 2 iškamšos šaudymui lankams ir sprogmenys su sprogimo funkcija. „Minecraft“ veiksmo figūrėlių pramogos su LEGO žaidimo rinkiniu. LEGO Minecraft žaisliniai konstravimo rinkiniai suteikia vaikams galimybę žaisti savarankiškai. Kas svarbiausia suaugusiesiems, LEGO Minecraft rinkinys yra puiki Kalėdų ir gimtadienio dovana vaikams. Be to, vaikai niekad nenorės išsiskirti su šauniomis 2020 metų sausį pasirodysiančiomis konstruojamomis „Minecraft“ figūrėlėmis.

 • Betarpiškas „Minecraft™“ gelbėjimo rinkinys su populiariais personažais iš žaidimo – plėšikais ir Geležiniu Golemu – perkeltas į tikrovę tinkinamu 3 dalių „LEGO® Minecraft“ žaidimo rinkiniu!
 • Vaikams patiks nauji 2020 metų sausį pasirodysiantys LEGO® Minecraft™ plėšikai su arbaletais. Rinkinys pasižymi ir šaunia sprogmenų sprogimo funkcija, visiškai įrengta palapinė ir šaudymo iš lanko aikštelė su iškamšomis.
 • Žaidėjai susprogdina „Minecraft™“ narvo duris sprogmenimis ir išgelbėja Geležinį Golemą, o tada susigrumia su niekingais plėšikais! Kovai pasibaigus 3 dalių rinkinys gali būti perstatytas naujiems nuotykiams.
 • Padovanokite berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus šį universaų „Minecraft™“ žaidimo rinkinį Kalėdų, gimtadienio arba bet kuria kitą progą! Puikiai tinka LEGO® kaladėlių gerbėjams ir „Minecraft“ žaidėjams, ieškantiems naujų būdų žaisti savo mėgstamą žaidimą.
 • 33 cm ilgio, 20 cm aukščio ir 18 cm pločio rinkinį sudaro 3 atskiros dalys, kurios suteikia vaikamsgalimybę perstatyti, perkurti ir leistis į nesibaigiančius nuotykius!
 • Nereikia baterijų. Smagumas priklauso nuo vaikų vaizduotės – todėl pramogos niekad neišsenka! Baterijų nereikalaujantis betarpiškas tikroviškas žaidimas lavina vaikų pirštų miklumą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius.
 • Paprastos instrukcijos padeda vaikams pradėti konstruoti be gaišaties. O instrukcijas pametus, naujas galima atsisiųsti iš LEGO.comuildinginstructions.
 • Kiekvienas LEGO® Minecraft™ konstravimo žaislas perkelia „Minecraft“ virtualius nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį!
 • LEGO® žaislai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir mūsų kokybės kriterijus.
 • Tai garantuoja, kad LEGO kaladėlės yra kokybiškos, suderinamos ir gali būti idealiai sujungtos bei atskirtos – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekviena kaladėlė atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus ir būtumėte tikri dėl savo vaiko saugumo.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

Nagi, draugužiai! Peržiūrėk naują ir šaunią Minecraft™ piratų aprangą ir kartu su Aleks leiskis į ja..

49.99€ 59.99€

 LEGO® Minecraft Liepsnų tiltas 21154

LEGO® Minecraft Liepsnų tiltas 21154

Užsidėk savo deimantinius šarvus, griebk savo deimantinį kardą bei kirtiklį ir keliauk prie liepsnų ..

39.99€ 49.99€

 LEGO® Minecraft™ Illager reidas 21160

LEGO® Minecraft™ Illager reidas 21160

Veiksmo kupinas LEGO® Minecraft™ nuotykis stulbinančioje aplinkoje su šauniais priedais ir mėgstamai..

62.99€ 84.99€

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagus..

8.99€ 12.99€

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

Pasirinkite LEGO® Minecraft™ kaladėlių iš meistravimo dėžės sukonstruokite savo „Minecraft“ nuotykiu..

71.99€ 99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras