LEGO® Minecraft™ Illager reidas 21160

 • Prekės kodas: 21160
 • Amžius: +8
 • Išparduota!

  Kaina: 62.99€ 84.99€

Veiksmo kupinas LEGO® Minecraft™ nuotykis stulbinančioje aplinkoje su šauniais priedais ir mėgstamais personažais iš populiariojo kompiuterinio žaidimo. Į kovą su priešiškai įsibrovėliais stojus paslaptingai „Minecraft“ Kai figūrėlei gali nutikti bet kas! Daugybė būdų konstruoti, žaisti ir kurti! Su 3 „Minecraft“ vietovėmis – plokščiastogiu dykumos namu, prekyviete ir pasėlių lauku – žaidėjai gali perstatyti rinkinį ir kurti neišsemiamus žaidimo vaidmenimis scenarijus. Nuėmus stogą pramogostęsiasi namuose. Be kaimo gyventojų, 2020 metų sausį pasirodysiančių plėšikų, gelbėtojo ir įvairių gyvūnų bei priedų, rinkinyje yra ir šaunus kandusis Plėšrūnas! Jis pakankamai didelis, kad ant jo galėtų joti „Minecraft“ figūrėlė ir turi pražiodomus ir kandančius nasrus! Perkelkite „Minecraft“ veiksmą į tikrovę su LEGO kaladėlėmis ir figūrėlėmis! LEGO Minecraft žaidimo rinkiniai suteikia vaikams galimybę žaisti savarankiškai ir drauge su kitais. Be to, vaikai niekad nenorės išsiskirti su 2020 metų sausį pasirodysiančiomis konstruojamomis „Minecraft“ figūrėlėmis.
 • Padėkite „Minecraft™“ žaidėjams persikelti į naują matmenį su šiuo veiksmo kupinu LEGO® Minecraft rinkiniu. Vaikai perstato 3 dalis, kad pasisemtų įkvėpimo nesibaigiantiems betarpiškiems nuotykiams kovoje su priešiškais mobais ir jų kandžiuoju žvėrimi Plėšrūnu!
 • Vaikams patiks 2020 metų sausį pasirodysiantys plėšikai ir jų didelis, kandus Plėšrūnas, kuriuo plėšikai gali jodinėti. Šie blogiukai sukelia konfliktus ir užkuria veiksmą ne tik šiame, bet ir kituose LEGO® Minecraft™ rinkiniuose.
 • Paslaptinga Kai figūrėlė skuba kaimo gyventojams į pagalbą, kad apgintų jų dykumos namą, prekyvietę ir pasėlius. O mūšiui pasibaigus žaidėjai gali perstatyti 3 dalių rinkinį ir prisigalvoti dar daugiau nuotykių.
 • Berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus patiks konstruoti, žaisti, perstatyti ir žaisti iš naujo su šiuo universaliu „Minecraft™“ rinkiniu. Puiki Kalėdų ar gimtadienio dovana vaikams, ieškantiems naujų būdų, kaip žaisti savo mėgstamą žaidimą.
 • 3 dalių rinkinys yra 46 cm ilgio,34 cm pločio 26 cm aukščio. Perstačius dalis ir jas sujungus su kitais LEGO® rinkiniais, pramogos prasiplečia ir tampa įvairesnės!
 • Šis baterijų nereikalaujantis betarpiškas žaidimo rinkinys lavina vaikų pirštų miklumą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius. Žaidžiant savarankiškai arba su grupe vaikų vaizduotė niekad neleis pramogoms liautis!
 • Vaikai gali iškart pradėti nevaržomai konstruoti kas šauna į galvą arba surinkti numatytus modelius pagal paprastas instrukcijas! Pametę vadovągalite tiesiog atsisiųsti naują iš LEGO.comuildinginstructions.
 • LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniai perkelia virtualius „Minecraft“ nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį!
 • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir mūsų griežtus kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog kaladėlės yra vienodos, suderinamos ir lengvai susijungia ir atsiskiria!
 • LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus bei būtų saugūs jūsų vaikams.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

Nagi, draugužiai! Peržiūrėk naują ir šaunią Minecraft™ piratų aprangą ir kartu su Aleks leiskis į ja..

49.99€ 59.99€

 LEGO® Minecraft Liepsnų tiltas 21154

LEGO® Minecraft Liepsnų tiltas 21154

Užsidėk savo deimantinius šarvus, griebk savo deimantinį kardą bei kirtiklį ir keliauk prie liepsnų ..

39.99€ 49.99€

 LEGO® Minecraft Plėšikų sargybos postas 21159

LEGO® Minecraft Plėšikų sargybos postas 21159

Perkelkite „Minecraft™“ nuotykius iš kompiuterio ir į realų pasaulį su šiuo LEGO® Minecraft žaidimo ..

26.99€ 35.99€

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

Pasirinkite LEGO® Minecraft™ kaladėlių iš meistravimo dėžės sukonstruokite savo „Minecraft“ nuotykiu..

71.99€ 99.99€

LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšis 21163

LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšis 21163

Tikrajame pasaulyje pasirodė siaubingas raudonojo akmens monstras ir raudonojo akmens golemas! Čiupk..

49.49€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras