LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

 • Prekės kodas: 21162
 • Amžius: +7
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 8.99€ 12.99€

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagus LEGO® rinkinys skatina vaikus pasitraukti nuo kompiuterio ir perkelti „Minecraft“ veiksmą į tikrovę! Vaikai konstruoja savo nuotykius su 4 mėgstamais „Minecraft“ personažais! Išlaisvinkite vaikų kūrybiškumą su „Minecraft“ Styvo, skeleto , Vilko ir 2020 metais pasirodysiančia Lapės figūrėle. Galima kopti į snieguotas viršukalnes, rinkti raudonas uogas ir šildytis prie kaitraus laužo, kad nesušaltumėte, kol vaikai sprogmenimis ieško brangios rūdos lediniame taigos regione. Tačiau planus netrukus sujaukia veiksmas ir nuotykiai! Perkelkite „Minecraft“ žaidėjus į visiškai naują betarpiško žaidimo matmenį! LEGO Minecraft rinkiniai suteikia vaikams galimybę žaisti savarankiškai. O su autentiškais „Minecraft“ biomais ir populiariomis veiksmo figūrėlėmis jie niekada nebenorės išskirti su savo žaislu!
 • Perkelkite „Minecraft™“ žaidėjus į smagius „LEGO® Minecraft“ konstravimo nuotykius lediniame taigos regione. Su 4 šauniais personažais, įskaitant 2020 metų sausį pasirodysiančia Lape, vaikai gali leistis į begalinius „Minecraft“ nuotykius.
 • Su Styvu ir jo aukso kardu, skeletu su lanku ir Lapės ir Vilko figūrėlėmis bei uogų krūmais maistui, laužaviete ir sprogmenimis rūdai ieškoti, šis žaislinis žaidimo rinkinys kupinas savarankiško žaidimo galimybių!
 • Vaikai kuria ir žaidžia savo „Minecraft™“ aplinką, ją perstato, perkonstruoja ir perkuria naujiems nuotykiams bei derina su kitais LEGO® rinkiniais papildomoms pramogoms.
 • Šis universalus žaidimų rinkinys idealiai tinka berniukams ir mergaitėms, ieškantiems naujų būdų žaisti „Minecraft™“. Puiki Kalėdų, gimtadienio ar bet kokios kitos dienos dovana „Minecraft“ žaidėjams ir jauniesiems konstruktoriams nuo 7 metų amžiaus.
 • Rinkinys yra 9 cm aukščio, 6 cm pločio ir 3 cm gylio. Perstačius dalis arba jas sujungus su kitais „LEGO® Minecraft™“ rinkiniais, pramogos vis plečiasi ir plečiasi!
 • Nereikia baterijų.
 • Šis LEGO® Minecraft™ rinkinys atgyja įkvėptas vaikų vaizduotės, todėl pramogos niekad nesibaigia! Leiskite vaikams džiaugtis „Minecraft“ magija su betarpiškomis kūrybos galimybėmis, kurias atveria LEGO kaladėlių rinkinys.
 • Su paprastomis, aiškiomis instrukcijomis vaikai pradės konstruoti ir žaisti iškart. O žaislo instrukcijas pametus, naujas galima atsisiųsti iš LEGO.com/buildinginstructions.
 • LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniai perkelia virtualius „Minecraft“ nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį!
 • LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad galėtumėte būti tikri, jog jos saugios jūsų vaikui ir atitinka griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Minecraft™ Creeper™ BigFig ir Ocelotas 21156

LEGO Minecraft™ Creeper™ BigFig ir Ocelotas 21156

Smagiai leiskite laiką su džiaukitės „Minecraft™“ personažais! Ar BigFig Creeper™ pavyks iš pasalų u..

13.49€ 17.99€

LEGO Minecraft™ Kiaulė BigFig ir Zombiukas 21157

LEGO Minecraft™ Kiaulė BigFig ir Zombiukas 21157

Perkelk šauniausią kompiuterinį žaidimą į tikrovę su šia Minecraft™ BigFig Kiaule ir Zombiuku! Mažas..

13.49€ 17.99€

LEGO® Minecraft Pandų jauniklių darželis 21158

LEGO® Minecraft Pandų jauniklių darželis 21158

Pasiruošk pasirūpinti mieliausiu „Minecraft™“ mobu! Mama atvedė pandos jauniklį į darželį – jie abu ..

17.99€ 22.99€

 LEGO® Minecraft Plėšikų sargybos postas 21159

LEGO® Minecraft Plėšikų sargybos postas 21159

Perkelkite „Minecraft™“ nuotykius iš kompiuterio ir į realų pasaulį su šiuo LEGO® Minecraft žaidimo ..

26.99€ 35.99€

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

Pasirinkite LEGO® Minecraft™ kaladėlių iš meistravimo dėžės sukonstruokite savo „Minecraft“ nuotykiu..

71.99€ 99.99€

LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšis 21163

LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšis 21163

Tikrajame pasaulyje pasirodė siaubingas raudonojo akmens monstras ir raudonojo akmens golemas! Čiupk..

49.49€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras