LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

  • Prekės kodas: 21161
  • Amžius: 8+
  • Detalių skaičius: 564
  • Išparduota!

    Kaina: 71.99€ 99.99€

Pasirinkite LEGO® Minecraft™ kaladėlių iš meistravimo dėžės sukonstruokite savo „Minecraft“ nuotykius! Vadovaukitės instrukcijomis arba kurkite savo aplinką. Traukite drauge su Steve ir Alex ieškoti neužmirštamų nuotykių su Creeper™, kiaule ir zombiu. Pradėk TNT ataką, spruk nuo Creeper… ir tyrinėk nesibaigiantį betarpišką žaidimą savo „Minecraft“ pasaulyje.

Išlaisvinkite „Minecraft™“ žaidėjų kūrybiškumą su betarpiškomis LEGO® pramogomis

Perkelkite visas „Minecraft™“ pramogas ir nuotykius į realų pasaulį su LEGO® dėže, kupina betarpiško kūrybiškumo, išradingo žaidimo ir neišsemiamų galimybių.

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 (21161) perkelia smagius „Minecraft“ nuotykius į realų pasaulį su įvairiomis LEGO konstravimo kaladėlėmis ir dalimis. Šaunus konstravimo žaislas vaikams, skirtas „Minecraft“ žaidėjams Meistravimo dėžės rinkinys kupinas „Minecraft“ idėjų ir įkvėpimo. Šis žaislinis rinkinys su populiariais personažais iš žaidimo – Steve, Alex, Creeper™, kiaule ir zombiu – bei gausybe smagių funkcijų – pradedant TNT sprogmenų svaidykle ir baigiant susidūrimu su Creeper – perkelia „Minecraft“ nuotykius į realų pasaulį! Interaktyviosios instrukcijos „Instructions PLUS“ yra interaktyvus vadovas nemokamoje LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje. Vaizdo priartinimo ir pasukimo priemonės padeda mažiesiems smagiai savarankiškai konstruoti pilį arba ūkį. Internete galima rasti alternatyvių modelių. „Minecraft“ žaidimai atgyja su LEGO kaladėlėmis ir figūrėlėmis! LEGO Minecraft rinkiniai suteikia vaikams galimybę žaisti kūrybiškai. Šis šaunus „Minecraft“ konstravimo žaislų rinkinys perkelia į naują išradingo žaidimo tikrovę!

• Perkelkite „Minecraft™“ žaidėjų išradingus nuotykius į realybę su Meistravimo dėže 3.0 (21161). Ji kupina LEGO® Minecraft konstravimo kaladėlių ir pažįstamų figūrėlių, kad šios įkvėptų nesibaigiančiam išradingam žaidimui! 
• Šis „Minecraft™“ konstravimo žaislas turi 564 kaladėles ir dalis bei populiarių personažų iš žaidimo – Steve, Alex, Creeper™, kiaulę ir zombį – bei gausybę smagių funkcijų – pradedant TNT sprogmenų svaidykle ir baigiant susidūrimu su Creeper! 
• Šiame rinkinyje yra visko, ko vaikams reikia išradingai žaisti „Minecraft™“ nuotykius šaunioje pilyje, guviame ūkyje yra fantastiškoje savo sukurtoje aplinkoje, jiems tyrinėjant savo mėgstamo žaidimo pasaulį. 
• LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 taps puikia staigmena arba gimtadienio žaidėjams nuo 8 metų amžiaus. Tiek žaidžiant savarankiškai, tiek su draugais, šis konstravimo rinkinys atveria vaikams begalines betarpiškų „Minecraft“ pramogų galimybes. 
• Pilis yra 18 cm aukščio, 27 cm pločio ir 26 cm gylio, o ūkis 16 cm aukščio, 26 cm pločio ir 26 cm gylio, taigi šis žaidimo rinkinys suteikia milžiniško masto „Minecraft™“ pramogų. 
• Šiam konstravimo ir žaidimo Minecraft™ žaislui nereikia baterijų. 
• Pramogos varomos vien vaikų vaizduote, todėl jos niekad nesibaigia! 
• Atspausdintos instrukcijos yra puikios, bet skaitmeninė „Instructions PLUS“ yra NEĮTIKĖTINA! Su LEGO® konstravimo instrukcijų programa net mažieji konstruotojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti modelį, kurdami nuosavą „Minecraft™“ pasaulį. 
• LEGO® Minecraft™ rinkiniais sujungia internetines „Minecraft“ pramogas su netarpišku konstravimu. Su detaliais modeliais, elementais ir personažais bei gausybe smagių funkcijų šie rinkiniai atveria žaidėjams naują „Minecraft“ pramogų matmenį. 
• LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų. 
• LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jūsų vaiko konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus pasaulyje.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Minecraft Plėšikų sargybos postas 21159

LEGO® Minecraft Plėšikų sargybos postas 21159

Perkelkite „Minecraft™“ nuotykius iš kompiuterio ir į realų pasaulį su šiuo LEGO® Minecraft žaidimo ..

26.99€ 35.99€

 LEGO® Minecraft™ Illager reidas 21160

LEGO® Minecraft™ Illager reidas 21160

Veiksmo kupinas LEGO® Minecraft™ nuotykis stulbinančioje aplinkoje su šauniais priedais ir mėgstamai..

62.99€ 84.99€

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagus..

8.99€ 12.99€

LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšis 21163

LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšis 21163

Tikrajame pasaulyje pasirodė siaubingas raudonojo akmens monstras ir raudonojo akmens golemas! Čiupk..

49.49€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras