LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšis 21163

  • Prekės kodas: 21163
  • Amžius: 8+
  • Detalių skaičius: 504
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 49.49€ 59.99€

Tikrajame pasaulyje pasirodė siaubingas raudonojo akmens monstras ir raudonojo akmens golemas! Čiupk kirvį ir pasiruošk kovai. Laimei Hex, Hedwig, Hal ir Valorie taip pat stoja į kovą kartu su kiaule taupykle, kupina grobio!

Betarpiškas LEGO® Minecraft™ Dungeons konstravimo žaislas ir žaidimo rinkinys

Įpūskite „Minecraft™ Dungeons“ žaidėjams gyvybės su lanksčiais milžinais, mėgstamais personažais ir nesibaigiančiais betarpiškais, žaidimo vaidmenimis nuotykiais.

Perkelkite internetinio „Minecraft™ Dungeons“ žaidimo pramogas į realų pasaulį su LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšiu (21163). Su lanksčiais milžinais, mėgstamais personažais ir smagiais mūšiais šis konstruojamas žaislas suteikia „Minecraft“ žaidėjams veiksmo kupiną aplinką nesibaigiantiems betarpiškiems nuotykiams. Šaunus „Minecraft“ pabaisos žaislas vaikams Vaikai kuria „Minecraft“ nuotykius patys, susiremdami su milžinišku raudonojo akmens monstru ir raudonojo akmens golemu. Naudodami šaunius ginklus vaikai žaidžia vaidmenimis mūšius judina lanksčias raudonojo akmens pabaisas, kad kurtų nuolat kintančias scenas. Jame daugybė smagių priedų, pvz., „Minecraft“ kiaulėje taupyklėje saugomas grobis. Perkelkite „Minecraft“ veiksmą į tikrovę su LEGO kaladėlėmis ir konstravimo žaislais! Ieškote geriausios gimtadienio dovanos arba teminio žaislo „Minecraft“ gerbėjui? LEGO Minecraft žaidimo rinkiniai perkelia personažus, konstravimą, mini žaislus ir mūšio veiksmą iš internetinio žaidimo į vaikų rankas.

• Perkelkite internetinio „Minecraft™ Dungeons“ žaidimo pramogas į realų pasaulį su LEGO® Minecraft Raudonojo akmens mūšiu (21163). Žaidėjai kuria savo betarpiškus „Dungeons“ nuotykius su populiariais personažais ir lanksčiomis pabaisomis. 
• Su 4 „Minecraft™“ herojais – Hex, Hedwig, Hal ir Valorie – milžinišku raudonojo akmens monstru ir raudonojo akmens golemu ir gausybe šaunių „Minecraft“ ginklų. 
• Vaikams drauge su „Minecraft™“ herojais išsiruošus į žygį prieš raudonojo akmens monstrą ir raudonojo akmens golemą laukia nesibaigiantis veiksmas, pramogos ir nuotykiai, kovojant su Arch-Illager pakalikais. 
• Ieškote naujo „Minecraft™“ žaislo vaikams nuo 8 metų amžiaus? Šis universalus LEGO® Minecraft Dungeons žaidimo rinkinys taps puikia dovana vaikams, ieškantiems naujų būdų žaisti savo mėgstamą žaidimą. 
• Žaidėjai gali konstruoti, žaisti, perkonstruoti ir vėl žaisti su šiuo kūrybišku LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniu. O su 16 cm aukščio lanksčiu raudonojo akmens žaisliniu monstru vaikai galės betarpiškai žaisti milžinišku mastu. 
• Šiam „Minecraft™“ monstro veiksmo žaislui nereikia baterijų – jam pakanka vien vaikų vaizduotės! Betarpiškas tikroviškas žaidimas lavina vaikų pirštų miklumą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius, tiek žaidžiant savarankiškai, tiek su kitais. 
• Paprastos, aiškios instrukcijos padės vaikams iškart pradėti konstruoti ir žaisti bei patirti maksimalų malonumą su šauniais personažais, smagiomis galimybėmis ir pažįstamomis vietovėmis. 
• LEGO® Minecraft™ konstravimo rinkiniai perkelia virtualius „Minecraft“ nuotykius į tikrovę. Su aukštos kokybės, autentiškos išvaizdos modeliais LEGO Minecraft rinkiniai perkelia vaikų žaidimo patirtį į naują matmenį! 
• LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų. 
• LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jūsų vaiko konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus pasaulyje.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Minecraft™  Piratų laivo nuotykiai 21152

LEGO® Minecraft™ Piratų laivo nuotykiai 21152

Nagi, draugužiai! Peržiūrėk naują ir šaunią Minecraft™ piratų aprangą ir kartu su Aleks leiskis į ja..

49.99€ 59.99€

 LEGO® Minecraft™ Illager reidas 21160

LEGO® Minecraft™ Illager reidas 21160

Veiksmo kupinas LEGO® Minecraft™ nuotykis stulbinančioje aplinkoje su šauniais priedais ir mėgstamai..

62.99€ 84.99€

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

LEGO® Minecraft Nuotykis taigoje 21162

Su „Minecraft™“ ypatybėmis ir figūrėlėmis žaidėjams konstruoti, modifikuoti ir pramogauti šis smagus..

8.99€ 12.99€

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

LEGO® Minecraft™ Meistravimo dėžė 3.0 21161

Pasirinkite LEGO® Minecraft™ kaladėlių iš meistravimo dėžės sukonstruokite savo „Minecraft“ nuotykiu..

71.99€ 99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras