LEGO 10279 Volkswagen T2 stovyklautojų furgonas

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 10279
 • Jau greitai

  Kaina: 199.00€

Nesvarbu, ar norite prisiminti praeities nuotykius, planuojate būsimas keliones ar tiesiog norite įkūnyti savo aistrą stovyklavimo furgonėliams – šis LEGO® Volkswagen T2 stovyklautojų furgonėlio (10279) konstravimo projektas jums neabejotinai patiks. Neskubėdami sukonstruokite stovyklautojų furgonėlio modelį, apžiūrėkite jo detalų interjerą ir pastatykite gerai matomoje vietoje, kad jis primintų, jog čia pat laukia nuotykių kupinas pasaulis.

Kupinas autentiškų detalių
Furgonėlių gerbėjams patiks gražaus dizaino detalės, kurių apstu šiame VW modelyje. Naujaisiais LEGO elementais atkurtos mylimos tikrojo stovyklautojų furgonėlio detalės, įskaitant klasikinį priekinį stiklą, medžiagines užuolaidas ir medžiaginę išskleidžiamą palapinę. Rinkinyje taip pat yra naujos formos LEGO padangos, veikiantis vairo mechanizmas, slankiojančios durelės, banglentė, 2 sulankstomos kėdės ir „flower-power“ lipdukai.

Patirkite kelionę
Šis rinkinys priklauso LEGO konstravimo rinkinių kolekcijai, kuri skirta suaugusiems, vertinantiems sumanų dizainą ir dėmesį smulkmenoms. Jis suteiks įtraukiančią konstravimo patirtį taps geriausia dovana VW stovyklautojų furgonėlių gerbėjui.

 • Sukonstruokite tikslią „Volkswagen T2“ stovyklautojų furgonėlio LEGO® kopiją. Apžiūrėkite visas tiksliai atkurtas ypatybes ir pastatykite matomoje vietoje, kad galėtumėte grožėtis šiuo klasikiniu kolekciniu modeliu.
 • Apžiūrėkite tokias autentiškas dizaino detales, kaip didelis priekinis stiklas ir stumdomos durys. Išbandykite veikiantį vairo mechanizmą ir atsidarantį galinį gaubtą, kad apžiūrėtumėte variklį.
 • Atraskite daugybę „Volkswagen“ autobusiuko modelio ypatybių bei priedų, įskaitant medžiagines užuolaidas, medžiaginę išskleidžiamą palapinę, banglentę ir 2 sulankstomas kėdes.
 • Šis modelis sukurtas suaugusiems LEGO® konstruotojams ir stovyklautojų furgonėlių gerbėjams, todėl taps malonumą teikiančiu konstravimo projektu ar tobulu pasirinkimu, jei ieškote geriausios dovanos ir kolekcinio modelio VW stovyklautojų furgonėlių gerbėjams.
 • Modelis yra 15 cm aukščio, 35 cm ilgio ir 14 cm pločio, todėl taps akį traukiančia puošmena.
 • Dėl išraiškingos mėlynos ir baltos spalvos derinio šis modelis taps gražia puošmena. Furgonėlį galima papuošti „flower-power“ lipdukais.
 • Salono įrangą sudaro virtuvėlė su dujine virykle, praustuvas, šaldytuvas, atlenkiamas stalelis ir išlankstoma lova.
 • Šis LEGO® Volkswagen T2 stovyklautojų furgonėlio rinkinys priklauso konstruktorių kolekcijai, skirtai suaugusiems konstravimo gerbėjams, kuriems patinka pribloškiantis dizainas, įmantrios detalės ir elegantiška architektūra.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų. Visos kaladėlės yra kokybiškos, suderinamos ir lengvai susijungia bei atskiria kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
 • Gaminant LEGO® dalis, didžiausias dėmesys skiriamas saugai ir kokybei. Štai kodėl jos nuodugniai išbandomos, kad galėtumėte neabejoti, jog modelis yra ne tik gražus, bet ir tvirtas.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Creator Expert Volkswagen T1 kemperis 10220

LEGO® Creator Expert Volkswagen T1 kemperis 10220

Šis autentiškas automobilis furgonas yra 1962-ųjų klasikinio „Volkswagen“ kemperio kopija. Jis turi..

149.99€

LEGO® Creator Expert Vaiduoklių Ghostbusters™ ECTO-1 10274

LEGO® Creator Expert Vaiduoklių Ghostbusters™ ECTO-1 10274

Jei esate Ghostbusters™ gerbėjas, turime kai ką kaip tik jums – LEGO® Ghostbusters ECTO-1! Pažaboki..

188.88€ 199.99€

Playmobil VW T1 Camping Bus 70176

Playmobil VW T1 Camping Bus 70176

..

44.44€ 49.99€

LEGO® Pikapas 10290

LEGO® Pikapas 10290

Sugrįžkite į praėjusio amžiaus 6-ąjį dešimtmetį ir atkurkite visas autentiško pikapo sunkvežimio det..

149.99€

LEGO® Vespa 125 10298

LEGO® Vespa 125 10298

Pasinerkite į prasmingą projektą su šiuo stilingu LEGO® Vespa 125 modelio rinkiniu suaugusiems. Įkvė..

99.99€ 109.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras