LEGO® Art Andy Warhol’s Marilyn Monroe 31197

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 31197
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 3341
 • Išleidimo metai: 2020
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 135.00€ 139.99€

Jei esate Andy Warholo arba Marilyn Monroe gerbėjas, šis rinkinys kaip tik jums. Atkurkite legendinį meno kūrinį su šiuo „LEGO® Art“ rinkiniu „Andy Warhol's Marilyn Monroe“ (31197). Pabėkite nuo kasdienio gyvenimo užsiimdami atpalaiduojančia veikla ir skirdami laiko sau.

Kūrybinis projektas
Sukurkite savą žymiojo Andy Warholo poparto Marilyn Monroe portreto versiją. Konstruodami klausykitės kartu pridedamo garso takelio ir pasinerkite į meno bei kūrybiškumo pasaulį – išgirsite su rinkiniu susijusių netikėtų detalių ir istorijų. Konstravimą užbaikite su išskirtine parašo plytele ir pakabinkite savo meno kūrinį ant sienos arba pastatykite ant lentynos.

Dirbs ir rankos, ir galva
Neturite būti menininkas ar turėti LEGO modelių kolekciją, kad smagiai sukonstruotumėte šį paveikslo rinkinį. Užbaigę turėsite kūrinį, kurį galima demonstruoti su pasididžiavimu. Šis „LEGO Art“ rinkinys yra įkvepiančių konstravimo rinkinių, skirtų popkultūra, menu, dizainu ir architektūra besidomintiems suaugusiesiems, kolekcijos dalis. Rinkiniai bus puiki dovana kiekvienam (įskaitant ir jus), ieškančiam naujo projekto.

 • Galite sukurti šį ypatingą „LEGO® Art“ rinkinį „Andy Warhol's Marilyn Monroe“ (31197), kuriame yra legendinis meno kūrinys su 4 unikaliomis konstravimo galimybėmis. Užbaigę konstruoti, darbą galite demonstruoti pakabintą ant sienos.
 • Pasimėgaukite kūrybiška veikla su 3332 dalių LEGO® rinkiniu, kuriame yra 9 drobinės sienos dekoravimui skirtos plokštės, unikalus naujas elementas pakabinimui ir dalių skirtukas lengvesniam perkonstravimui.
 • Šis rinkinys – tai būdas pasinerti į kūrybą konstruojant unikalų meno kūrinį. Su kartu pridedamu garso takeliu galėsite labiau pasigilinti į meno rinkinį ir sužinoti naujų dalykų.
 • Tyrinėkite savo mėgstamus Andy Warholą arba Marilyn Monroe konstruodami ir demonstruodami šį patraukų rinkinį. Be to, tai bus žavi dovana sau pačiam arba kitiems jūsų pažįstamiems konstruotojams, mėgstantiems įtraukiančius, kūrybiškus projektus.
 • Šis „4 viename“ meno kūrinys yra kvadrato formos, jo kraštinė yra daugiau kaip 40 cm ilgio. Jis gražiai atrodys ant sienos arba lentynoje, o autentiškos detalės užtikrins, kad kūrinys išsiskirs iš bet kurios kolekcijos. Šis LEGO® rinkinys pasižymi 4 skirtingais konstravimo variantais.
 • Jums nereikės baterijų – šis meno rinkinys suaugusiesiems užtikrina stresą malšinantį, įtraukiantį konstravimą su LEGO® detalėmis ir unikalų garso takelį. Pabėkite nuo kasdienybės ir susikurkite nuostabią sienos puošmeną.
 • Kokybiškos instrukcijos supažindins jus su projektu, kad prieš pradėdami konstruoti giliai pasinertumėte į meno pasaulį. Pradėję konstruoti mėgaukitės individualizuota rinkinio garso takelio patirtimi.
 • „LEGO® Art“ legendinių meno kūrinių, muzikantų, superherojų ir sitų lordų modeliai puikiai tiks demonstruoti, suteiks praturtinančią konstravimo patirtį ir leis skirti laiko sau bei užsiimti mėgstama kūrybine ir rankdarbių veikla.
 • LEGO® konstravimo dalys atitinka griežtus kokybės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir funkcionavimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® dalys išbandomos siekiant užtikrinti, kad kiekvienas „LEGO Art“ rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus ir šis „Andy Warhol‘s Marilyn Monroe“ sienai dekoruoti skirtas kūrinys būtų ne tik gražus, bet ir tvirtas.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Art The Beatles 31198

LEGO® Art The Beatles 31198

Jei esate bitlų gerbėjas, turime jums tobulą rinkinį. Sukurkite 1 iš 4 unikalių legendinės grupės ..

137.00€ 139.99€

LEGO® Art Star Wars™ Sitas 31200

LEGO® Art Star Wars™ Sitas 31200

Jei esate „Žvaigždžių karų™“ gerbėjas – šis rinkinys kaip tik jums. Sukurkite legendinį meno kūrinį..

99.00€ 139.99€

LEGO® Art Jim Lee Batman™ Collection 31205

LEGO® Art Jim Lee Batman™ Collection 31205

Superherojų arba superblogiukų gerbėjai, turime paruošę jums rinkinį. Sukurkite 1 iš 3 meniškų portr..

119.99€

Gėlių menas LEGO® Art 31207

Gėlių menas LEGO® Art 31207

Su šiuo LEGO® Art Gėlių meno (31207) sieniniu rinkiniu laukia nevaržoma kūryba gėlių tema. Konstruod..

55.00€ 69.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras