LEGO® Art The Beatles 31198

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 31198
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 2933
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 137.00€ 139.99€

Jei esate bitlų gerbėjas, turime jums tobulą rinkinį. Sukurkite 1 iš 4 unikalių legendinės grupės narių portretų su šiuo „LEGO® Art“ „The Beatles“ (31198) rinkiniu ir pasimėgaukite kūrybiniu pabėgimu nuo kasdienybės.

Atpalaiduojantis projektas
Su šiuo 2933 detalių rinkiniu sukurkite detalų mėgstamiausio iš 4 bitlų meninį portretą: Johno Lennono, Paulo McCartney‘io, George‘o Harrisono arba Ringo Starro. Konstruodami klausykitės kartu pridedamo garso takelio ir pasinerkite į istorijas bei netikėtas detales apie grupę. Konstravimą užbaikite su „The Beatles“ parašo plytele ir pakabinkite kūrinį ant sienos arba pastatykite ant lentynos.

Meninis atidumas
Neturite būti menininkas ar turėti LEGO modelių kolekciją, kad smagiai sukonstruotumėte šį paveikslo rinkinį. Užbaigę turėsite kūrinį, kurį bus galima demonstruoti su pasididžiavimu. Šis „LEGO Art“ rinkinys yra muzikos, meno, dizaino ir architektūros konstravimo rinkinių kolekcijos dalis. Be to, rinkiniai bus puiki dovana kiekvienam (įskaitant ir jus), ieškančiam naujo projekto.

 • Sukonstruokite šį pritrenkiamą „LEGO® Art“ meninio paveikslo rinkinį „The Beatles“ (31198), kuriame yra modelis su 4 konstravimo variantais. Sukūrę bet kurį iš 4 portretų, ant sienos arba lentynos galėsite demonstruoti, kaip mėgstate bitlus.
 • Ištrūkite iš kasdienybės su šiuo 2933 dalių LEGO® rinkiniu suaugusiems, kuriame yra 9 drobinės sienos dekoravimui skirtos plokštės, „The Beatles“ parašo plytelė, iš kaladėlių sukonstruojamas LEGO rėmas, unikalus naujas elementas pakabinimui ir dalių skirtukas.
 • Su šiuo rinkiniu, konstruodami kūrybišką meno kūrinį, pasinersite į mėgstamą meninę veiklą ir rankdarbius. Su kartu pridedamu garso takeliu galėsite giliau pasinerti į rinkinį ir konstruodami sužinoti netikėtų dalykų.
 • Paminėkite savo meilę muzikai ir bitlams konstruodami ir demonstruodami šį unikalų rinkinį. Be to, tai bus netikėta gimtadienio dovana jums arba kitiems pažįstamiems rankdarbių mėgėjams, mėgstantiems užsiimti kūrybiškais projektais.
 • Šis „4 viename“ meno kūrinys yra kvadrato formos, jo kraštinė yra daugiau kaip 40 cm ilgio. Jis gražiai atrodys ant sienos arba lentynoje, o detalės užtikrins, kad kūrinys išsiskirs iš jūsų kolekcijos. Šis sumanus LEGO® rinkinys pasižymi 4 skirtingais konstravimo variantais.
 • Jums nereikės baterijų – šis meno rinkinys suaugusiesiems užtikrina stresą malšinantį, įtraukiantį konstravimą su LEGO® detalėmis ir unikalų garso takelį. Pabėkite nuo kasdienybės ir susikurkite nuostabią sienos puošmeną.
 • Kokybiškos instrukcijos supažindins jus su projektu, kad prieš pradėdami konstruoti giliai pasinertumėte į meno pasaulį. Pradėję konstruoti mėgaukitės šiam rinkiniui pritaikyta garso takelio patirtimi.
 • „LEGO® Art“ legendinių meno kūrinių, muzikantų, superherojų ir sitų lordų modeliai puikiai tiks demonstruoti ant sienos arba lentynos, suteiks praturtinančią konstravimo patirtį ir leis užsiimti mėgstama kūrybine ir rankdarbių veikla.
 • LEGO® konstravimo dalys atitinka griežtus kokybės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir funkcionavimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® dalys išbandomos siekiant užtikrinti, kad kiekvienas „LEGO Art“ rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus; tai padeda užtikrinti, kad „The Beatles“ sienai dekoruoti skirtas kūrinys būtų ne tik gražus, bet ir tvirtas.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Art Andy Warhol’s Marilyn Monroe 31197

LEGO® Art Andy Warhol’s Marilyn Monroe 31197

Jei esate Andy Warholo arba Marilyn Monroe gerbėjas, šis rinkinys kaip tik jums. Atkurkite legendin..

135.00€ 139.99€

LEGO® Art Star Wars™ Sitas 31200

LEGO® Art Star Wars™ Sitas 31200

Jei esate „Žvaigždžių karų™“ gerbėjas – šis rinkinys kaip tik jums. Sukurkite legendinį meno kūrinį..

99.00€ 139.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras