LEGO® Art Disney™ Peliukas Mikis 31202

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 31202
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 2658
 • Išleidimo metai: 2021
 • Išparduota!

  Kaina: 119.99€ 129.99€

Jei esate klasikinių Disney personažų gerbėjas, turime jums skirtą projektą! Galite sukonstruoti 1 iš 2 sieninės dekoracijos portretų su šiuo LEGO® Art ǀ Disney Peliukas Mikis (31202) rinkiniu ir smagiai kurti mozaikos projektą, kurį konstruojant aktyviai mažėja stresas.

LEGO atsipalaidavimas suaugusiems
Ilsėkitės konstruodami Disney Peliuko Mikio arba Pelytės Minės plytelių atvaizdą su šiuo 2 658 dalių rinkiniu. Konstruodami klausykitės garso takelio ir sužinokite daugiau apie žymiuosius personažus. Norite pakeisti? Perkonstruokite arba surinkite 2 rinkinius ir sukurkite bendrą Peliuko Mikio ir Pelytės Minės sieninę dekoraciją.

Kūrybos galimybės
Šio rinkinio kūrybiškumą įvertins ne tik menininkai arba LEGO gerbėjai. Pabaigę pakabinkite ant sienos arba pastatykite ant lentynos namuose arba biure. Šis LEGO Art rinkinys yra unikalios konstravimo rinkinių, skirtų menui, muzikai, dizainui ir architektūrai, kolekcijos dalis, kuri taps puikia dovana visiems, kas ieško naujo projekto.

 • Pademonstruokite savo meilę Disney Peliukui Mikiui arba Pelytei Minei su šiuo stulbinančiu LEGO® Art ǀ Disney Peliukas Mikis (31202) mozaikos rinkiniu. Puošmeną galima kabinti ant sienos ar statyti ant lentynos.
 • Maloniai atsipūskite su LEGO® rinkiniu,kurį sudaro daugiau kaip 2 650 dalių, įskaitant 9 sieninės puošmenos drobės plokštelės, Disney parašo plytelę, konstruojamą LEGO rėmą, unikalų kabliuką ir plytelių įrankį.
 • Šis rinkinys padeda atsipalaiduoti ir pailsėti sutelkiant dėmesį į mylimą Disney Peliuką Mikį menišku kampu. Su pridedamu garso takeliu konstruodami galėsite sužinoti naujų faktų.
 • Norėdami išplėsti savo meno kūrinį, sujunkite 2 rankdarbių rinkinius, kad sukurtumėte unikalų sujungtą kūrinį, kurį sudaro Disney Peliukas Mikis ir Pelytė Minė išskirtiniame fone.
 • Portretas yra 40 cm kraštinių kvadratas ir jį galima konstruoti 2 būdais. jis taps prasminga dovana sau arba kitiems artimiems Disney gerbėjams, kuriems taip pat patinka rankdarbių projektai.
 • Žurnalokokybės instrukcijos padės sukonstruoti projektą ir parodys kelią, kaip atsipalaiduoti kuriant LEGO®.
 • LEGO® Art rinkiniai puikiai tiks demonstruoti ant sienos arba lentynos, suteiks suaugusiems praturtinančią konstravimo patirtį ir leis užsiimti mėgstama kūrybine su rankdarbiais susijusia veikla.
 • LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, gniuždomi, sukami, kaitinami, lankstomi, braižomi ir tempiami, siekiant užtikrinti, kad ši Peliuko Mikio sieninė puošmena atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Art Star Wars™ Sitas 31200

LEGO® Art Star Wars™ Sitas 31200

Jei esate „Žvaigždžių karų™“ gerbėjas – šis rinkinys kaip tik jums. Sukurkite legendinį meno kūrinį..

99.00€ 139.99€

LEGO® Art Harry Potter™ Hogwarts™ Herbai 31201

LEGO® Art Harry Potter™ Hogwarts™ Herbai 31201

Hario Poterio™ gerbėjai, ieškantys laisvalaikio projekto, kuris atspindėtų jų aistrą, gali sukurti ..

119.99€ 129.99€

LEGO® Art Jim Lee Batman™ Collection 31205

LEGO® Art Jim Lee Batman™ Collection 31205

Superherojų arba superblogiukų gerbėjai, turime paruošę jums rinkinį. Sukurkite 1 iš 3 meniškų portr..

159.00€

Gėlių menas LEGO® Art 31207

Gėlių menas LEGO® Art 31207

Su šiuo LEGO® Art Gėlių meno (31207) sieniniu rinkiniu laukia nevaržoma kūryba gėlių tema. Konstruod..

55.00€ 69.99€

Hokusajus -„Didžioji banga“ LEGO® Art 31208

Hokusajus -„Didžioji banga“ LEGO® Art 31208

Meno ir klasikinės dailės gerbėjams patik šis LEGO® Art konstravimo rinkinys suaugusiesiems. Galite ..

99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras