LEGO® Pikapas 10290

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 10290
  • Amžius: 18+
  • Detalių skaičius: 1677
  • Išparduota!

    Kaina: 149.99€

Sugrįžkite į praėjusio amžiaus 6-ąjį dešimtmetį ir atkurkite visas autentiško pikapo sunkvežimio detales su šiuo LEGO® Pikapo (10290) konstravimo projektu. Šis prasmingas modelis suaugusiems primena metų laikų kaitą ūkyje, nes juo pristatomos sezoninės gėrybės. Surinkite klasikinę pikapo formą iš LEGO kaladėlių ir gėrėkitės autentiškomis dizaino ypatybėmis, pvz., kėbulu su pakopa, atidaromu galiniu bortu ir mediniais borteliais šonuose.

Malonus konstruoti projektas, kupinas autentiškų detalių

Konstruokite ir eksponuokite grąžų autentišką 6-ojo dešimtmečio pikapą iš LEGO® kaladėlių su šiuo įtraukiančiu projektu suaugusiems.

Tobulas būdas atitrūkti nuo šiuolaikinio gyvenimo! Pasiruoškite sugrįžti į 6-ąjį dešimtmetį su šiuo LEGO® Pikapo (10290) konstruojamu projektu. Šis tikroviškas detalių kupinas modelis atkuria apvalainą senovinio pikapo formas. Apžiūrėkite modelį ir pastebėkite, tokias tikroviškas pikapo ypatybes, kaip kėbulas, varstomos durelės ir atidaromas bortas bei nuimami mediniai borteliai. Pasitikite skirtingus metų laikus Šis sunkvežimiukas sunkiai darbuojasi ištisus metus, vežiodamas gėrybes iš Žaliojo ūkio. Sukurkite konkretaus metų laiko sceną su daugybe pridedamų priedų. Rinkinyje yra karutis su gėlėmis ir laistytuvus pavasariui. Vasarai skirtos 2 medinės dėžės, pomidorai, morkos ir pieno kibirėlis. Rudenį pasirodo dėžė su moliūgais, o žiemą – vainikas ir šventinė dovana. Mėgaukitės kelione Šis rinkinys priklauso LEGO konstruojamų modelių serijai, skirtai suaugusiems, kurie vertina gražų dizainą. Ji suteikia įtraukiančią konstravimo patirtį ir taps geriausia dovana bet kuriam senovinių pikapų modelių gerbėjui.

• Sukonstruokite autentišką 6-ojo dešimtmečio ūkio pikapo LEGO® modelį. Apžiūrėkite jo tikroviškas ypatybes ir eksponuokite klasikinį kolekcinį modelį, kad juo galėtų grožėtis kiti.
• Šis LEGO® Pikapo 10290 konstruojamas modelis taps malonumą teikiančiu projektu suaugusiems, atkuriant charakteringas apvalainas pikapo formas iš klasikinės automobilių dizaino eros.
• Apžiūrėkite modelį ir atraskite daugybę tikroviškų pikapo ypatybių, pvz., kėbulą su pakopa, varstomas dureles ir nuimamus medinius šoninius bortelius.
• Ką tik iš ūkio! Atraskite daugybę metų laikų priedų, įskaitant karutį ir laistytuvą, daržoves ir pieno kibirėlį, dėžę moliūgų ir šventinį vainiką bei dovaną.
• Pikapą galima vairuoti ir apžiūrėti saloną, pravėrus dureles. Atidarius variklio gaubtą taip pat matomas variklis.
• Šis rinkinys, sukurtas suaugusiems LEGO® konstruotojams, suteikia malonią konstravimo patirtį ir taps branginama kolekcine puošmena. Be to, tai – puiki dovana visiems, kas dievina autentiškus 6-ojo dešimtmečio pikapus.
• 14 cm aukščio, 33 cm ilgio ir 14 cm pločio.
• Šis LEGO® autentiško 6-ojo dešimtmečio pikapo rinkinys priklauso konstruktorių kolekcijai, skirtai suaugusiems konstravimo gerbėjams, kuriems patinka pribloškiantis dizainas, įmantrios detalės ir elegantiška architektūra.
• LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos iš kokybiškų medžiagų. Jos pasižymi nuolatine kokybe, suderinamumu ir lengvu sujungimu bei atskyrimu  – nuo pat 1958 metų.
• Kuriant LEGO® dalis didžiausias dėmesys skiriamas saugai ir kokybei. Štai kodėl jos nuodugniai išbandomos, kad galėtumėte neabejoti, jog modelis yra ne tik gražus, bet ir tvirtas.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Creator Expert James Bond™ Aston Martin DB5 10262

LEGO® Creator Expert James Bond™ Aston Martin DB5 10262

Gauk leidimą konstruoti su puikiuoju LEGO® Creator Expert 10262 James Bond™ Aston Martin DB5. Ši įs..

147.77€ 159.99€

LEGO® Creator Expert Ford Mustang 10265

LEGO® Creator Expert Ford Mustang 10265

Atrask legendinio praėjusio amžiaus 7-ojo dešimtmečio amerikietiško sportinio automobilio magiją su..

127.77€ 139.99€

LEGO 10279 Volkswagen T2 stovyklautojų furgonas

LEGO 10279 Volkswagen T2 stovyklautojų furgonas

Nesvarbu, ar norite prisiminti praeities nuotykius, planuojate būsimas keliones ar tiesiog norite įk..

199.00€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras