LEGO® Ideas Vienas namuose 21330

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 21330
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 3955
 • Išparduota!

  Kaina: 350.00€

Atkurkite visos šeimos mylimą kalėdinę komediją su šiuo LEGO® Ideas Vienas namuose rinkiniu (21330) žaidimui ir eksponavimui. Makalisterių namas kupinas iki skausmo pažįstamų detalių ir dailių ypatybių, kurios padės atkurti juokingas scenas. Jame yra visko, ko reikia atkurti apgaulingam Kevino Kalėdų vakarėliui, rūsyje įrengtam pečiui su LEGO šviesos kaladėle, krentančiam lygintuvui, siūbuojančioms dažų skardinėms, nulenkiamoms lentynoms, virvei iš mansardos į namelį medyje ir ne tik. Kiekvieną namo aukštą galima atskirti, o sienos ir stogas atsidaro, kad būtų lengviau pasiekti vidų.

Geriausia Kalėdų dovana
Rinkinį sudaro 5 LEGO minifigūrėlės – Kevinas Makalisteris, mama Keit Makalister, vagišiai Haris ir Marvas ir kaimynas „Senis“ Marlis – bei Hario ir Marvo autobusiukas su laužtuvo ir policininko kepurės elementais viduje. Šis 3 957 modelis yra didžiausias iki šiol pasirodęs LEGO Ideas rinkinys, o jo kaladėlės suskirstytos į maišelius pagal filmo siužetą, todėl galite atkurti istoriją konstruodami per Kalėdas.

 • Įamžinkite mylimiausią visos šeimos Kalėdų komediją su šiuo LEGO® Ideas Vienas namuose rinkiniu (21330), kurį sudaro konstruojami Makalisterių namo, namelio medyje ir vagišių autobusiuko modeliai žaidimui ir eksponavimui.
 • Konstruojamas filmo atributikos rinkinys taps šaunia šventine dovana tūkstantmečio kartos „Vienas namuose“ gerbėjams. Jį sudaro 5 LEGO® minifigūrėlės: Kevinas Makalisteris, Keitė Makalister, Haris, Marvas ir „Senis“ Marlis.
 • Namų sienos ir stogas atsidaro, kad būtų lengviau pasiekti daugybę funkcijų, įskaitant siūbuojančias dažų skardines, įsižiebiantį pečių rūsyje ir svirtelę, kuria galima nuleisti Keviną rogėmis nuo laiptų.
 • Atraskite detales, kurios atgaivins prisiminimus apie juokingas filmo scenas kiekviename namo kambaryje ir autobusiuke (neužmirškite nuleisti Kevino virve, kad jis pabėgtų į namelį medyje!).
 • Šis rinkinys suteiks smagios šventinės veiklos visai šeimai, o namas, kuris yra 27 cm aukščio, 34 cm pločio ir 37 cm gylio, taps super šventine puošmena.
 • Šio rinkinio konstravimo seka atkuria filmo siužetą. Taip pat pridedama LR41 baterija, skirta LEGO® šviesos kaladėlei, kuri apšviečia pečių.
 • Šis 3 957 dalių rinkinys turi iliustruotą bukletą apie „Vienas namuose“, rinkinio kūrėją ir LEGO® dizainerius bei nuoseklias instrukcijas, kurios padės įsitraukti ir mėgautis konstravimo procesu.
 • Šis kolekcinis konstravimo rinkinys suaugusiems priklauso įstabių LEGO® Ideas rinkinių serijai, kurio modelius sukūrė dizaineriai gerbėjai, išrinkti tūkstančių LEGO gerbėjų, o jį pagamino LEGO Group.
 • LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl galite būti tikra, kad jie susijungs lengvai ir patikimai, o modeliai bus tvirti. Taip buvo nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės ir dalys kruopščiai tikrinamos siekiant užtikrinti, kad visi LEGO rinkiniai tenkintų reiklius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Ideas Exclusive I Laivas Butelyje I 21313

LEGO Ideas Exclusive I Laivas Butelyje I 21313

Tęskite jūrininkystės tradiciją, pastatydami "LEGO® Ideas Ship" laivą butelyje, kuriame yra labai iš..

99.00€

LEGO® Ideas Iškylančių paveikslėlių knygelė 21315

LEGO® Ideas Iškylančių paveikslėlių knygelė 21315

Atgaivinkite klasikines pasakas „Raudonkepuraitė“ ir „Džekas ir pupa“ su pirmąja iškylančių paveiksl..

69.99€ 89.99€

 LEGO® Ideas 21320 dinozaurų fosilijos 21320

LEGO® Ideas 21320 dinozaurų fosilijos 21320

Sužinokite daugiau apie gyvenimą Žemėje prieš milijonus metų ir sukurkite nuostabų, dėmesį patraukia..

62.99€ 69.99€

 LEGO® Ideas viduramžių kalvis 21325

LEGO® Ideas viduramžių kalvis 21325

Sugrįžkite į praeitį su šiuo įspūdingu LEGO® viduramžių kalvio dirbtuvių ir namų modeliu. Atraskite ..

179.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras