LEGO® DOTS Daugybė DOTS 41935

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 41935
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 1040
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 13.99€ 19.99€

Pasinerk į visų vaivorykštės spalvų DOTS plytelių pasaulį! Nežabok vaizduotės dekoruok savo DOTS rinkinius šauniais naujais būdais. Gali žaisti su daugybe skirtingų spalvų ir formų plytelių. Visos plytelės tinka kitiems DOTS rinkiniams (parduodami atskirai), todėl galėsi keisti dizainus kada ir kaip tik panorėsi. Kurk nevaržomus raštus ir suteik savo rankdarbiams antrą kvėpavimą! 

Išlaisvinkite vaizduotę ir kūrybiškumą su šaunia DOTS dėžute!

Suteikite galimybę kūrybingiems vaikams kurti nevaržomai su šiuo rinkiniu, kurį sudaro 1 000 įvairių formų ir įspūdingų spalvų DOTS plytelių.

Puoselėkite vaiko pomėgį kurti rankdarbius su šiuo daugiau nei 1 000 dalių LEGO® DOTS Daugybės DOTS (41935) rinkiniu. Jis kupinas įspūdingų spalvų ir formų, įskaitant visų vaivorykštės spalvų ¼, ½ ir pilno apskritimo bei kvadratines plyteles kūrybiškumui sužadinti. Dėl plataus DOTS pasirinkimo vaikai gali kurti be pabaigos! Nevaržomos saviraiškos dėžutė Šis milžiniškas rinkinys suteikia vaikams galimybę kurti jiems patinkančius dizainus su daugybe plytelių ir pasiūlymų, kaip tinkinti savo LEGO DOTS aksesuarus bei kambario puošmenas, arba kitus LEGO rinkinius (parduodama atskirai). Dėžutėje vaikai ras daugybę raštų idėjų, tuo pačiu įgydami pasitikėjimo savimi ir lavindami vaizduotę. Šauni rankdarbių nuotaika Papildoma šio rinkinio nauda yra galimybė vaikams derinti ir maišyti spalvingas plyteles su savo draugais ir demonstruoti savo unikalų dizainą. Ši dėžutė taps smagiu priedu kuriant grupėje arba šaunia rankdarbių dovana vaikams, kad šie galėtų tinkinti visus kitus turimus LEGO rinkinius.

• Nudžiuginkite vaiką šiuo milžinišku LEGO® DOTS Daugybės DOTS (41935) rankdarbių rinkiniu ir įkvėpkite kurti bei lavinti kūrybos įgūdžius bei kurti savo unikalius raštus.
• Lavinkite vaiko vaizduotę su daugiau nei 1 000 sodrios spalvos plytelių palete. Kai kurios plytelės dar nebuvo pasirodžiusios kituose DOTS rinkiniuose.
• Kas yra dėžutėje? Vien gryni, didingi, spalvingi DOTS! Su 44 skirtingų tipų DOTS plytelėmis ir įkvėpimu vaikai galės dekoruoti apyrankes, kambario papuošimus ir visus kitus savo LEGO® rinkinius.
• Rankdarbius mėgstantiems vaikams patiks ši Daugybės DOTS (41935) dėžutė. Plytelės suteiks papildomų išteklių grupės kūrybai ir taps tobula šventine dovana berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus.
• Suteikite vaikams patrauklių rankdarbių priemonių kurti ir naudoti su LEGO® DOTS rinkiniais (parduodama atskirai). Ši spalvotų plytelių dėžutė padės lavinti vaikų pasitikėjimą savo jėgomis ir kūrybinius įgūdžius pramogaujant.
• LEGO® DOTS rinkiniai skatina saviraišką ir lavina vaizduotę gaminant ir tinkinant papuošalus ar kambario dekoro elementus, todėl suteikia džiaugsmo vaikams pramogaujant su LEGO.
• LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras