LEGO® DOTS Kuprinių pakabukų mega pakuotės – žinutės 41949

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 41949
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 228
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 24.49€ 34.99€

Išreikšk savo nuomonę su šia šaunia LEGO® DOTS Kuprinių pakabukų mega pakuote! Pasitiesk 2 skirtingų dydžių krepšių etiketes, pritvirtink plyteles su raidėmis, kad parašytum žinutę, ir padabink spalvingomis, skaidriomis ir dekoruotomis plytelėmis. Kad būtų dar smagiau, čiupk papildomų DOTS 6 serijos maišelį arba naudok kitų DOTS rinkinių plyteles (parduodama atskirai). Pakabukus galima kabinti bet kur ir dalytis savo žinute su visu pasauliu!
Šiame rinkinyje laukia neribotos žinutės ir dizainas

Puoselėkite vaikų aistrą rankdarbiams su skirtingų spalvų 5 krepšių pakabukais ir dekoruoti skirtomis spalvingomis, skaidriomis ir dekoruotomis plytelėmis.

Ieškote smagios rankdarbių dovanos? Rinkitės LEGO® DOTS Kuprinių pakabukų mega pakuotės – žinutės (41949) rankdarbių rinkinį. Šis rinkinys sukurtas vaikams nuo 6 metų amžiaus ir jį sudaro 5 plokšti raktų pakabukų stiliaus kuprinių pakabukai su žiedais ir daugybe spalvingų, skaidrių, dekoruotų ir raidėmis žymėtų plytelių puošimui. Šį 5 pagrindų rinkinį lengva ir paprasta kurti ir tinkinti, dėl to vaikai gali skelbti savo žinutę bet kur. Rinkinys puikiai tinka grupinei veiklai arba žaidimui pavieniui, o iš dalių sukurtus pakabukus vaikai gali segėti ir jai dalytis. Išplėskite kūrybos galimybes su papildomų DOTS – 6 serijos maišeliu (parduodamas atskirai), kuriame yra dargiau kaladėlių ir pramogų! Žaiskite, kaip jums patinka DOTS rinkiniai supažindina vaikus su LEGO žaidimo ir kūrybos džiaugsmu jiems konstruojant ir dekoruojant skirtingomis dalimis. Šios kuprinių pakabukų mega pakuotės ir kitų DOTS rinkinių (parduodama atskirai) galimybės neišsemiamos, nes jie pavaldūs vaikų vaizduotei. DOTS rinkiniai taps bene geriausiomis rankdarbių dovanomis vaikų saviraiškai.

• Kurkite, dėvėkite, kabinkite, dalykitės – nudžiuginkite rankdarbių gerbėją šiuo LEGO® DOTS Kuprinių pakabukų mega pakuotės – žinutės (41949) rankdarbių rinkiniu. Pradėkite kūrybiškas pramogas vos atidarę dėklą.
• Spalvingos žinutės visur ir visada. Vaikai gali išplėsti savo kūrybingumą, kurdami dizainą su rinkiniu, kurį sudaro 5 plokšti skirtingų spalvų ir 2 dydžių kuprinių pakabukai bei daugybė spalvotų plytelių ir plytelių su raidėmis.
• Papildomos dizaino galimybės viename maišelyje. Šį rankdarbių rinkinį galima naudoti atskirai, bet vaikai taip pat gali panaudoti LEGO® DOTS papildomų DOTS – 6 serijos maišelį (parduodamas atskirai) papildomoms pramogoms.
• Dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Bet kuriam rankdarbių gerbėjui patiks šis tinkinamas žaislų rinkinys. Kuprinės pakabukai ir spalvingos plytelės taps smagia grupine veikla arba dovana, kuris sužadins vaikų kūrybingumą.
• Papuošalas, kurį galima pakabinti bet kur. 8 cm ilgio ir 3 cm pločio dideli kuprinės pakabukai atveria vaikams erdvę kūrybai ir galimybę atskleisti savo stilių bet kur ir bet kada.
• Ką sukurs mažieji dizaineriai? Aiškios idėjos ant pakuotės ir pridedamas lankstinukas bei daugybė spalvotų, skaidrių ir dekoruotų plytelių, leidžia pradėti dekoruoti iškart.
• Nevaržoma savarankiška kūryba. Šis LEGO® DOTS rinkinys atveria nevaržomą galimybę kurti. Dekoravimui paruošti raktų pakabuko stiliaus kuprinių pakabukai, suteikia progą lavinti vaikų kūrybiškumą ir susikaupimą pramogaujant.
• Nevaržomas žaidimas ir saviraiška. LEGO® DOTS supažindina naują vaikų kartą su LEGO žaidimu, kuriant ir tinkinant savo papuošalus, segimas plokšteles arba kambario puošmenas.
• Kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
• Svarbiausia saugumas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DOTS Cukrinės katytės apyrankė ir kuprinės pakabukas 41944

LEGO® DOTS Cukrinės katytės apyrankė ir kuprinės pakabukas 41944

Pasaldink savo stilių su šiuo LEGO® DOTS Cukrinės katytės rinkiniu! Pradėk nuo apyrankės, papuošk ją..

14.99€

LEGO® DOTS Daugybės DOTS – raidės 41950

LEGO® DOTS Daugybės DOTS – raidės 41950

Būk kūrybiškas, nevaržomas ir unikalus su šia puikia LEGO® DOTS daugybės DOTS – raidžių dėžute! Išla..

15.39€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras