LEGO® DOTS Lipnus antsiuvas 41954

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41954
 • Amžius: 6+
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 4.89€ 6.99€

Turite vaikų nuo 6 metų amžiaus, kurie mėgsta rankdarbius ir gali dekoruoti bet ką? Jiems be galo patiks šis LEGO® DOTS Lipnaus antsiuvo (41954) rinkinys! Šį kūrybišką rinkinį sudaro lipnus antsiuvas, kurį galima klijuoti prie bet kurio kieto ir lygaus paviršiaus, ir daugiau nei 90 spalvingų plytelių. Kūrybinis procesas yra paprastas ir intuityvus, todėl vaikai gali kurti savo dizainą, kuris atitiks jų pomėgius ir parodys stilių, o tada perkurti kaip tik nori.

Papuošk viską
DOTS rinkiniai supažindina vaikus su LEGO žaidimo ir kūrybos džiaugsmu jiems konstruojant ir dekoruojant skirtingus rinkinius. Šio išradingo lipnaus antsiuvo galimybės neišsemiamos, nes jis pavaldus vaikų vaizduotei. DOTS rinkiniai taps puikiomis netikėtomis dovanomis arba smagia gimtadienio dovana kūrybingiems vaikams.

 • Kurkite, klijuokite, pasirodykite. Pradžiuginkite dekoruoti mėgstantį rankdarbių gerbėją šiuo LEGO® DOTS Lipnaus antsiuvo (41954) rankdarbių rinkiniu. Kūrybiškos pramogos prasideda vos atidarius dėžutę. Kūrybinis dizainas visur. Žaisdami su rinkiniu, kurį sudaro 8x8 lipnus antsiuvas, priklijuojamas prie bet kokio kieto paviršiaus, ir daugiau nei 90 spalvingų plytelių, vaikai lavina savo vaizduotę ir dizaino įgūdžius.
 • Kūrybiškumas dėžutėje. LEGO® DOTS rinkinį galima naudoti atskirai smagioms ir originalioms klijavimo idėjoms įgyvendinti. Vaikai taip pat gali naudoti bet kurį papildomą DOTS maišelį ar dėžutę (parduodama atskirai) savo dizainui praplėsti.
 • Aukštos kokybės dovanėlė vaikams nuo 6 metų amžiaus. Bet kuriam rankdarbių gerbėjui patiks šis tinkinamas rinkinys. Tvirtas 8x8 antsiuvas ir spalvingos plytelės taps smagia dovana ar papildoma dovanėle vaikams. Kišenės dydžio dizaino pramoga. Šio 8x8 antsiuvo dydis yra 6 cm2, todėl vaikas turės daug erdvės kūrybiškumui išreikšti ir parodyti savo stilių priklijuodamas antsiuvą bet kurioje vietoje. Dekoruoti galima iš karto. Lengvai įgyvendinamos įkvėpimo idėjos dėžutėje leidžia pradėti kurti iš karto, o daugybė spalvingų plytelių išlaisvina kūrybiškumą ir suteikia daugiau savarankiškumo žaidžiant.
 • Laisva ir savarankiška kūryba. Šis LEGO® DOTS rinkinys atveria nevaržomą galimybę kurti. Dekoruoti paruoštas antsiuvas suteikia progą lavinti vaikų kūrybiškumą ir susikaupimą pramogaujant.
 • Nevaržomas žaidimas ir saviraiška. LEGO® DOTS rinkiniai supažindina vaikus su LEGO žaidimų teikiamu džiaugsmu kuriant ir tinkinant savo papuošalus arba kambario puošmenas.
 • Kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
 • Svarbiausia saugumas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DOTS Cukrinės katytės apyrankė ir kuprinės pakabukas 41944

LEGO® DOTS Cukrinės katytės apyrankė ir kuprinės pakabukas 41944

Pasaldink savo stilių su šiuo LEGO® DOTS Cukrinės katytės rinkiniu! Pradėk nuo apyrankės, papuošk ją..

14.99€

LEGO® DOTS Prisiuvamas antsiuvas 41955

LEGO® DOTS Prisiuvamas antsiuvas 41955

Jūsų vyresnis nei 8 metų amžiaus vaikas mėgsta rankdarbius ir madą? Šis šaunus LEGO® DOTS Prisiuvamo..

4.89€ 6.99€

LEGO® DOTS Lipnių antsiuvų mega pakuotė 41957

LEGO® DOTS Lipnių antsiuvų mega pakuotė 41957

Turite šešiametį ar vyresnį vaiką, kuris mėgsta dekoruoti ir rankdarbių veiklas? Šis smagus LEGO® DO..

29.99€

 LEGO® DOTS Papildomi DOTS – 7 serija – SPORTAS 41958

LEGO® DOTS Papildomi DOTS – 7 serija – SPORTAS 41958

Pažangiems vaikams ir rankdarbių gerbėjams nuo 6 metų amžiaus patiks šis Papildomi DOTS – 7 serija –..

2.79€ 3.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras