LEGO® DOTS Didelė dėžė 41960

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41960
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 479
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 19.59€ 27.99€

eškote smagios ir naudingos rankdarbių dovanos vaikams nuo 6 metų amžiaus? Pradžiuginkite bet kurį vaiką ar rankdarbių gerbėją šiuo kūrybišku LEGO® DOTS Didelė dėžė (41960) rinkiniu! Rinkinį sudaro didelė juoda dėžė ir nuimamas dangtis, taip pat daug ryškių neoninių spalvų ir švelnių pastelinių spalvų plytelių dekoravimui. Dėžė surenkama paprastai ir intuityviai. Vaikai gali uždėti dangtį ant dėžės ir kurti įvairius dizainus ant dangčio viršaus ir iš šonų. Baigę dekoruoti, vaikai į dėžę gali saugiai sudėti savo lobius ir uždėti unikaliai dekoruotą dangtį.

Kūrybiška „pasidaryk pats“ daiktų laikymo dėžė
DOTS rinkiniai supažindina vaikus su LEGO žaidimo ir kūrybos džiaugsmu jiems konstruojant ir dekoruojant skirtingus rinkinius. Šios šaunios daiktų laikymo dėžės galimybės neišsemiamos, nes ji pavaldi vaikų vaizduotei. DOTS rinkiniai atveria begale galimybių išradingam žaidimui kūrybingiems vaikams.

 • Surinkite, dekoruokite, naudokite. Nustebinkite kiekvieną vaiką ar rankdarbių gerbėją šiuo LEGO® DOTS Didelė dėžė 41960 (41960) rankdarbių rinkiniu. Kūrybiškos pramogos prasideda atidarius pakuotę ir pradėjus konstruoti dėžę.
 • Beribės dizaino galimybės. Žaisdami su šiuo rinkiniu, kurį sudaro dėžė ir nuimamas, dekoruoti paruoštas juodos spalvos dangtis, taip pat neoninės ir pastelinės plytelės, vaikai lavina vaizduotę ir kūrybinius įgūdžius.
 • Kūrybiškumas rinkinyje. Šį rinkinį galima naudoti atskirai greitai įgyvendinti originalioms idėjoms. Vaikai taip pat gali panaudoti LEGO® DOTS papildomų DOTS maišelius ar dėžutes (parduodamos atskirai) savo dizainui praplėsti.
 • Rankdarbių dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Bet kuriam „pasidaryk pats“ gerbėjui labai patiks šis tinkinamas rinkinys. Daiktų laikymo dėžė, nuimamas dangtis ir spalvingos plytelės taps puikia dovana vaikams, mėgstantiems rankdarbius.
 • Vieta lobiams laikyti – dėžė yra 14 cm2 dydžio ir 7 cm aukščio, todėl joje daug vietos daiktams laikyti, o dangtį vaikai gali dekoruoti.
 • Dekoravimas prasideda iš karto. Lengvai įgyvendinama įkvėpimo idėja pakuotėje leidžia pradėti dekoruoti iš karto, o dekoruodami pastelinių ir neoninių spalvų plytelėmis vaikai galės išreikšti savo aistrą kūrybai.
 • Laisva ir savarankiška kūryba. Šis LEGO® DOTS rinkinys atveria nevaržomą galimybę kurti. Lengvai surenkama dėžė ir dangtis suteikia progą lavinti vaikų kūrybiškumą ir susikaupimą pramogaujant.
 • Nevaržomas žaidimas ir saviraiška. LEGO® DOTS rinkiniai supažindina vaikus su LEGO žaidimų teikiamu džiaugsmu kuriant ir tinkinant savo papuošalus arba kambario puošmenas.
 • Kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
 • Svarbiausia saugumas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad šis LEGO DOTS Didelės dėžės rinkinys tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DOTS Rašymo lenta 41951

LEGO® DOTS Rašymo lenta 41951

Pranešk savo žinutę su LEGO® DOTS Rašymo lentos rinkiniu! Sujunk plokšteles į bendrą lentą, kurk diz..

15.39€ 21.99€

 LEGO® DOTS Mielos pandos padėklas 41959

LEGO® DOTS Mielos pandos padėklas 41959

Pažįstate rankdarbių gerbėją nuo 6 metų amžiaus, kuris myli pandas? Šis LEGO® DOTS Mielos pandos pad..

16.09€ 22.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras