LEGO® DOTS Vienaragio kūrybiška pakuotė visai šeimai 41962

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41962
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 707
 • Išparduota!

  Kaina: 40.59€ 57.99€

Suburk šeimą nepatirtoms pramogoms su šiuo LEGO® DOTS Vienaragio kūrybiška pakuotė visai šeimai (41962) rinkiniu! Šis rinkinys skirtas vaikams ar rankdarbių gerbėjams nuo 6 metų amžiaus. Pakuotėje yra 5 skirtingi DOTS pagrindai, įskaitant 2 plonas apyrankes, pieštukinę-vienaragį kanceliarinėms priemonės laikyti su nuimama viršutine dalimi, mažą rašymo lentą ir papuošimų rinkinį su žiedu, taip pat daug spalvingų plytelių ir 3 plytelių su raidėmis pakuotės dekoravimui. Vaikai ar grupės turi neribotas galimybes saviraiškai konstruodami įvairius žaislus ir kurdami įvairius tekstus ir dizainus.

Kurkite, kaip jums patinka
DOTS rinkiniai supažindina vaikus su LEGO žaidimo ir kūrybos džiaugsmu jiems konstruojant ir dekoruojant skirtingus rinkinius. DOTS rinkiniai atveria begale galimybių išradingam žaidimui kūrybingiems vaikams.

 • Kurkite, dalinkitės, naudokite. Pradžiuginkite kiekvieną rankdarbių gerbėją šiuo LEGO® DOTS Vienaragio kūrybiška pakuotė visai šeimai (41962) „pasidaryk pats“ rinkiniu. Kūrybiškos pramogos prasideda vos atidarius dėžę.
 • Neribota saviraiška. Lavinkite vaikų kūrybiškumą ir aistrą naujovėms jiems tyrinėjant šį rinkinį, kurį sudaro 5 išradingos DOTS drobės, daug spalvingų plytelių ir 3 plytelių su raidėmis pakuotės.
 • Pramogos dėžėje. šis rinkinys lavina vaikų vaizduotę tiek žaidžiant vieniems, tiek grupėje. Vaikai taip pat gali pasinaudoti bet kuriuo LEGO® DOTS papildomų DOTS maišeliu ar Daugybė DOTS dėžutėmis (parduodami atskirai) savo dizainui praplėsti.
 • Rankdarbių vakarėlis vaikams nuo 6 metų amžiaus. Kiekvienas rankdarbių gerbėjas tiesiog įsimylės šį rinkinį. Jį sudaro įvairios nešiojamos ir naudingos kambario puošmenos, daug spalvingų plytelių ir plytelės su raidėmis neribotam kūrybiškumui.
 • Perkurkite bet kuriuo metu. Rašymo lenta yra 14 cm aukščio ir 12 cm pločio. Ši lenta ir kiti 4 daiktai suteikia daug erdvė vaikų vaizduotei lavinti.
 • Dekoravimas prasideda iš karto. Lengvai įgyvendinama įkvėpimo idėja dėžėje, plytelės su raidėmis bei daug spalvingų plytelių leidžia pradėti dekoruoti iš karto, todėl vaikai gali nevaržomai kurti išskirtinius dizainus.
 • Laisva ir savarankiška kūryba. Šis LEGO® DOTS rinkinys atveria nevaržomą galimybę kurti. Nešiojamos puošmenos ar lengvai konstruojamos kambario puošmenos suteikia progą lavinti vaikų kūrybiškumą ir susikaupimą pramogaujant.
 • Nevaržomas žaidimas ir saviraiška. LEGO® DOTS rinkiniai supažindina vaikus su LEGO žaidimų teikiamu džiaugsmu kuriant ir tinkinant savo papuošalus arba kambario puošmenas.
 • Kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
 • Svarbiausia saugumas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad šis LEGO DOTS Vienaragio kūrybiška pakuotė visaišeimai rinkinys tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DOTS Rašymo lenta 41951

LEGO® DOTS Rašymo lenta 41951

Pranešk savo žinutę su LEGO® DOTS Rašymo lentos rinkiniu! Sujunk plokšteles į bendrą lentą, kurk diz..

15.39€ 21.99€

 LEGO® DOTS Mielos pandos padėklas 41959

LEGO® DOTS Mielos pandos padėklas 41959

Pažįstate rankdarbių gerbėją nuo 6 metų amžiaus, kuris myli pandas? Šis LEGO® DOTS Mielos pandos pad..

16.09€ 22.99€

Peliuko Mikio ir Pelytės Minės antsiuvas LEGO® DOTS ǀ Disney 41963

Peliuko Mikio ir Pelytės Minės antsiuvas LEGO® DOTS ǀ Disney 41963

Pažįstate vaiką nuo 8 metų, kuriam patinka rankdarbiai, „Disney“ personažais ir šaunus stilius? Jie ..

4.89€ 6.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras