LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage 43111

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 43111
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 344
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 20.00€ 39.99€

Režisuok ir vaidink savo popmuzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage (43111). Programėle įkvėpk modeliui ir minifigūrėlėms gyvybės savo vaizdo įrašuose ir stebėk, kaip 2 personažai atlieka savo pasirodymą scenoje. Sukiok modelio galvas, garsiakalbius ir šviesas, kad vaizdo klipe pasirodytų vis kitokia scena. Dalykis vaizdo klipais saugiame socialiniame portale. O paskui apžiūrėk šaunius modelio užkulisius!

Pakeiskite prie ekrano leidžiamą laiką kūryba

Įkvėpkite vaikus režisuoti, kurti ir vaidinti savo išradinguose popmuzikos klipuose su LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage rinkiniu ir programėle.

Atverkite vaikams muzikos klipų kūrimo visatą, kurioje jie gali režisuoti, statyti ir vaidinti savo popmuzikos klipuose su LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage (43111). Atsisiųskite nemokamą programėlę, kad nuskaitytumėte balerinos ir žaislinio meškiuko minifigūrėles bei atskleistumėte jų šaunią asmenybę. Tada programėle nuskaitykite modelį ir pamatykite, kaip jis virsta scena vaikų vaizdo klipuose. Vaikams patiks atlikti užduotis kuriant savo muzikinius klipus, kuriais galima dalytis su kitais kūrėjais vaikams pritaikytame socialiniame portale. Pasirodymas! Candy Castle Stage suteikia ištisas valandas betarpiško žaidimo ir žaidimo su programėle. Vaikams patiks sukioti tikrojo modelio galvas, garsiakalbius ir šviesas, kad pasikeistų saldumynų tematikos scenos ir apšvietimas jų muzikiniuose klipuose.  Kurkite muzikines patirtis LEGO VIDIYO rinkiniai suteikia saugią socialinio žaidimo patirtį, padedančią vaikams tapti režisieriais ir savo muzikinių klipų žvaigždėmis. Stebėkite, kaip auga jų kūrybiškumas, kuriant vaizdo klipus, kupinus šaunių personažų, dainų, šokio judesių ir įspūdingų efektų.

• Įkvėpkite vaikus režisuoti ir vaidinti savo muzikiniuose klipuose su LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage (43111). Rinkinyje yra 2 minifigūrėlės su priedais, 2 atsitiktiniai BeatBits ir 14 išskirtiniai BeatBits.
• Atsisiųskite nemokamą LEGO® VIDIYO™ programėlę, kad nuskaitytumėte balerinos ir žaislinio meškiuko minifigūrėles, specialiųjų efektų BeatBits ir patį modelį. Stebėkite, kaip modelis tampa scena, kurioje pasirodo personažai!
• Programėle nuskaitykite BeatBits, kad atrakintumėte specialiuosius efektus, kurių pagalba vaikų muzikiniuose klipuose pasirodo karuselės arkliukai ir ne tik.
• Vaikams patiks keisti savo tikrąjį LEGO® modelį, kad keistųsi klipo scena, pavyzdžiui, sukeisti galvas, kad pasirodytų skaitmeninis ledų miškas arba šokoladinio kanjono fonas.
• Smagi muzikinė patirtis berniukui arba mergaitei nuo 7 metų amžiaus, kurie verti dovanėlės. Šis žaidimo rinkinys taip pat taps puikia šventine dovana vaikams, kuriems patinka muzikiniai žaislai, šokis ir pasirodymai.
• Scena yra 13 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 17 cm pločio.
• LEGO® VIDIYO™ programėlė yra suderinama ne su visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais. Patikrinkite suderinamumą tinklalapyje www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto vaikai turėtų atsiklausti tėvų leidimo.
• LEGO® VIDIYO™ rinkiniai suteikia naują socialinio žaidimo patirtį, padedančią berniukams ir mergaitėms tapti režisieriais, prodiuseriais ir muzikos žvaigždėmis, režisuojant ir dalijantis savo muzikiniais klipais.
• LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Anos ir Elzos nuotykių knygelė 43175

LEGO® Disney™ Anos ir Elzos nuotykių knygelė 43175

Vaikai gali žaisti gyvenimą Arendelle pilyje su šiuo unikaliu LEGO® didesnėms kūrybinio žaidimo gal..

17.99€ 21.99€

LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid BeatBox 43102

LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid BeatBox 43102

Atverkite šokį ir sceną mėgstantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo pasaulį. Su šiuo LEGO® VIDIYO™..

11.00€ 21.99€

LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate BeatBox 43103

LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate BeatBox 43103

Atverkite šokį ir sceną mėgstantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo pasaulį. Su šiuo LEGO® VIDIYO™..

11.00€ 21.99€

LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox 43104

LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox 43104

Atverkite šokį ir sceną mėgstantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo pasaulį. Su šiuo LEGO® VIDIYO™ ..

11.00€ 21.99€

 LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

Režisuok ir vaidink savo muzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ The Boombox (43115). Programėle įk..

60.00€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras