LEGO® City Mini povandeninis laivas 60263

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60263
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 41
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 8.99€ 9.99€

Su šiuo „LEGO® City“ Vandenyno mini povandeninio laivo (60263) rinkiniu vaikai gali pasinerti į kūrybišką žaidimą. Rinkinyje yra žaislinis povandeninis laivas su burbulo formos kapitono kajute ir tyrinėjimo rankomis, piratų lobių skrynia su brangakmeniais ir šauni kūjaryklio figūrėlė. Tiesą sakant, šis konstravimo rinkinys turi viską, ko vaikams prireiks leidžiantis į kūrybiškus povandeninius nuotykius.

Tobulas žaidimo rinkinys jauniesiems statytojams
Šis žaidimo rinkinys vaikams nuo 4 metųturi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir ypatingą pagrindo plokštelės elementą, su kuriuo mažieji didžiuosis konstruodami savo pačių LEGO žaislus. Be to, su nemokama LEGO konstravimo instrukcijų programėle išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, vaikai gali naudotis „Instructions PLUS“ – interaktyviu konstravimo vadovu su priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurie paverčia LEGO konstravimą vienu malonumu.

Šaunūs žaislai, sužadinsiantys vaikų kūrybiškumą
„LEGO City“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą. Mūsų vandenyno žaidimo rinkiniai supažindina vaikus su jaudinančiu povandeninių tyrinėjimų pasauliu, kur jie galės vaidmenimis kurti tikroviškus scenarijus su realistiškomis vandens transporto priemonėmis, autentišku apipavidalinimu ir smagiais veikėjais.

 • Šis „LEGO® City“ Vandenyno mini povandeninio laivo (60263) žaidimo rinkinys bus tobula dovana vaikams nuo 4 metų amžiaus. Jis sukurtas taip, kad skatintų kūrybiškai ir savarankiškai žaisti.
 • Kas yra dėžutėje? Šaunus žaislinis povandeninis laivas įvairiems tyrinėjimams, jūros dugno scena su piratų lobių skrynia ir brangakmenių elementais, kapitono bei kūjaryklio figūrėlės. Visiems vaikams reikia pažaisti po įsivaizduojamomis bangomis.
 • Vaikams patiks šis žaislinis povandeninis laivas su atidaroma burbulo formos kapitono kajute, besisukančiu propeleriu bei lanksčiomis tikrinimo rankomis. Lobių skrynioje yra brangakmenių elementų, o kūjaryklio nasrus galim atidaryti.
 • LEGO® rinkiniai vaikams nuo 4 metų amžiaus yra smagus būdas mažiesiems išmokti LEGO konstravimo meną. Su ypatingomis pagrindo plokštelėmis ir paprastomis konstravimo instrukcijomis vaikai palaipsniui įgys pasitikėjimo savo jėgomis ir gebėjimais.
 • Sukonstruotas žaislinis povandeninis laivas (ištiesus tikrinimo rankas) yra daugiau kaip 6 cm aukščio, 20 cm ilgio ir 6 cm pločio. Be to, burbulo formos kapitono kajutėje užteks vietos kapitono figūrėlei!
 • Nereikia baterijų – šiam Vandenyno mini povandeniniam laivui pakanka vaikų vaizduotės, tad galima iš karto leistis į smagius tyrinėjimus!
 • Šis žaidimo rinkinys vaikams nuo 4 metų amžiaus turi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ – interaktyvų konstravimo vadovą vaikams. Prieinamas kaip nemokamos LEGO® konstravimo instrukcijų programėlės išmaniesiems įrenginiams dalis.
 • „LEGO® City“ didžiuojasi galėdami remti novatorišką „National Geographic“ tyrinėtojų, kurie padeda kurti geresnį pasaulį mums visiems, darbą. „LEGO City“ vandenyno tematikos žaidimo rinkiniai supažindina vaikus su jaudinančiu povandeninių tyrinėjimų pasauliu.
 • „LEGO® City“ vandenyno tematikos žaidimo rinkiniai sukurti laikantis aukščiausių standartų ir reikalavimų. Taip užtikrinama, kad LEGO kaladėlės ir dalys yra kokybiškos, suderinamos ir lengvai susijungia bei atsiskiria kiekvieną kartą.
 • Visos „LEGO® City“ kaladėlės ir dalys nuodugniai tikrinamos, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Mėsainių baro gaisro gesinimas 60214

LEGO® City Mėsainių baro gaisro gesinimas 60214

Apgink vietinį mėsainių barą su šiuo nuostabiu LEGO® City 60214 Mėsainio baro rinkiniu, kuriame yr..

29.99€

LEGO® City Ugniagesių lėktuvas 60217

LEGO® City Ugniagesių lėktuvas 60217

Padėk ugniagesiams apsaugoti LEGO® City miško gyventojus su šiuo jaudinančiu 60217 Ugniagesių lėkt..

35.99€ 42.99€

LEGO® City Vandenyno tyrimų povandeninis laivas 60264

LEGO® City Vandenyno tyrimų povandeninis laivas 60264

Su šiuo „LEGO City“ Vandenyno tyrimų povandeninio laivo (60264) žaidimo rinkiniu, kuriame yra šaun..

26.99€ 34.99€

LEGO® City Vandenyno tyrimų bazė 60265

LEGO® City Vandenyno tyrimų bazė 60265

Vaikams, mėgstantiems jūrą ir jos gyventojus, pamėgs šį „LEGO® City“ Vandenyno tyrimų bazės (60265..

53.99€ 69.99€

LEGO® City Centrinis oro uostas 60261

LEGO® City Centrinis oro uostas 60261

Vaikams patiks šio įkvepiančio „LEGO City“ Centrinio oro uosto (60261) žaidimo rinkinio atostogų d..

44.99€ 59.99€

LEGO® City Keleivinis lėktuvas 60262

LEGO® City Keleivinis lėktuvas 60262

Vaikai galės kūrybiškai žaisti su šiuo „LEGO® City“ Keleivinio lėktuvo (60262) konstravimo rinkini..

89.99€ 109.99€

LEGO® City Lėktuvų lenktynės 60260

LEGO® City Lėktuvų lenktynės 60260

Paleiskite vaikų vaizduotę į dangaus aukštumas su šiuo „LEGO® City“ Lėktuvų lenktynių (60260) rink..

26.99€ 34.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras