LEGO® City Vandenyno tyrimų povandeninis laivas 60264

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60264
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 286
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 26.99€ 34.99€

Su šiuo „LEGO City“ Vandenyno tyrimų povandeninio laivo (60264) žaidimo rinkiniu, kuriame yra šaunus žaislinis povandeninis laivas, povandeninis dronas ir jūros dugno urvo apipavidalinimas, vaikai galės leistis į jaudinančius jūrų tyrinėjimo nuotykius. O su 4 tyrinėtojų figūrėlėmis, tarp kurių yra ir Jessica Sharpe iš populiariojo „LEGO City Adventures“ TV serialo, šviečiančia velniažuve ir paslėptu lobiu viskas paruošta nesibaigiančioms pramogoms ir nuotykiams!

Puikus konstravimo rinkinys vaikams
Šis konstruktorius turi paprastas konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ nemokamoje programėlėje „LEGO konstravimo instrukcijos“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su puikiais priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai padeda pradedantiems LEGO konstruotojams tapti konstravimo meistrais.

Šaunūs žaislai vaikams
„LEGO City“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą. Mūsų vandenyno žaidimo rinkiniai supažindina su jaudinančiu ir neribotu povandeninių tyrinėjimų bei nuotykių pasauliu, kur vaikai galės vaidmenimis kurti tikroviškus scenarijus su realistiškomis vandens transporto priemonėmis, tikrovišku apipavidalinimu ir smagiais veikėjais.

 • Tai puikus žaislas berniukams ir mergaitėms, mėgstantiems vandenyną ir jo gyventojus. Šiame „LEGO® City“ Vandenyno tyrimų povandeninio laivo (60263) žaidimo rinkinyje yra viskas, ko prireiks į kūrybiškus povandeninius nuotykius besileidžiantiems vaikams.
 • Kas yra dėžutėje? Žaislinis povandeninis laivas, povandeninis dronas, koralais padengtas jūros dugno apipavidalinimas, 4 figūrėlės, tarp kurių yra Jessica Sharpe iš „LEGO® City“ serialo bei 2 narai su šauniais priedais, ir šviečianti velniažuvės figūrėlė.
 • Vaikai gali sujungti šio rinkinio transporto priemones ir personažus su kitų originalių LEGO® žaislų žaidimo rinkiniais, kad žaidimas būtų dar įvairesnis arba kad sukurtų dar įspūdingesnių modelių.
 • Šis „LEGO® City“ Vandenyno tyrimų povandeninio laivo žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 5 metų amžiaus. Pakanka minimalių konstravimo įgūdžių.
 • Sukonstruotas žaislinis LEGO® Vandenyno tyrimų povandeninis laivas yra daugiau kaip 9 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 11 cm pločio, o bepilotis povandeninis laivas yra daugiau kaip 6 cm ilgio ir 4 cm pločio.
 • Nereikia baterijų – šiam jaudinančiam vandenyno tyrinėjimų žaislui pakaks lakios vaikų vaizduotės!
 • Šis žaislas vaikams turi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ – skaitmeninį konstravimo vadovą jauniesiems statytojams. Prieinamas kaip nemokamos LEGO® konstravimo instrukcijų programėlės išmaniesiems įrenginiams dalis.
 • „LEGO® City“ didžiuojasi galėdami remti novatorišką „National Geographic“ tyrinėtojų, kurie padeda kurti geresnį pasaulį mums visiems, darbą. „LEGO City“ vandenyno tematikos žaidimo rinkiniai supažindina vaikus su jaudinančiu povandeninių tyrinėjimų pasauliu.
 • „LEGO® City“ vandenyno tematikos žaidimo rinkiniai sukurti laikantis aukščiausių standartų ir reikalavimų. Taip užtikrinama, kad LEGO kaladėlės ir dalys yra kokybiškos, suderinamos ir lengvai susijungia bei atsiskiria kiekvieną kartą.
 • Visos „LEGO® City“ kaladėlės ir dalys griežčiausiai tikrinamos, kad sukurtume konstravimo rinkinius, atitinkančius aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Nardymo jachta 60221

LEGO® City Nardymo jachta 60221

Tyrinėk povandeninį pasaulį su LEGO® City 60221 nardymo jachta! Šioje šaunioje ir prabangioje nard..

19.99€

LEGO® City Lenktyninės valties transporteris 60254

LEGO® City Lenktyninės valties transporteris 60254

Šis „LEGO® City“ Lenktyninės valties transporterio (60254) žaidimo rinkinys išties šaunus, o jį sud..

26.99€ 29.99€

LEGO® City Mini povandeninis laivas 60263

LEGO® City Mini povandeninis laivas 60263

Su šiuo „LEGO® City“ Vandenyno mini povandeninio laivo (60263) rinkiniu vaikai gali pasinerti į kū..

8.99€ 9.99€

LEGO® City Vandenyno tyrimų bazė 60265

LEGO® City Vandenyno tyrimų bazė 60265

Vaikams, mėgstantiems jūrą ir jos gyventojus, pamėgs šį „LEGO® City“ Vandenyno tyrimų bazės (60265..

53.99€ 69.99€

LEGO® City Lėktuvų lenktynės 60260

LEGO® City Lėktuvų lenktynės 60260

Paleiskite vaikų vaizduotę į dangaus aukštumas su šiuo „LEGO® City“ Lėktuvų lenktynių (60260) rink..

26.99€ 34.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras