LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje 41255

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41255
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 380
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 44.99€ 59.99€

Šis nepaprastai detalus ir nuostabus LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje (41255) trolių namelio meduje konstravimo rinkinys atveria jaunieisiems trolių gerbėjams išradingo žaidimo pasaulį. Ant šio itin šaunaus medžio šakų kabo dvi kapsulės: viena blizgiems išskirtiniams LEGO® trolių personažams Guy Diamond ir Tiny Diamond, o kita – Cooper. Yra net vietos pakabinti papildomą trečią kapsulę – Poppy kapsulę (41251). Šiame trolių žaidimo name vaikų laukia begalė atradimų. Su daugybe interaktyvių funkcijų ir priedų jiems patiks kurti savas istorijas. Jie net gali pasiimti pramogas į kelionę, nes trolių kapsulės užsidaro ir yra nešiojamos! Jei ieškote kūrybiškų dovanų ar mielų žaislų vaikams, kurie mėgsta trolių filmus, LEGO® Trolls World Tour konstravimo rinkiniai yra puikus pasirinkimas. Kiekvienas rinkinys turi atspausdintas instrukcijas ir „Instructions PLUS“, kad padėtų mažiesiems konstruoti.

 • Stebėkite kaip auga mažųjų vaizduotė su šiuo veiksmo kupinu namelio medyje žaidimo rinkiniu (41255) įkvėptu Trolls World Tour filmo.
 • Su 5 trolių minifigūrėlėmis, įskaitant išskirtinius personažus Guy Diamond ir Tiny Diamond, žaidimas prasideda iš karto. Vaikai gali atlikti smagią konstravimo užduotį, o tada sukurti gausybę nuotykių savo troliams.
 • Pakabinkite abi kapsules ant medžio arba uždarykite jas ir pasiimkite pramogoms kelyje! Vaikai gali net pridėti trečią kapsulę – Poppy kapsulę (41251) – dar įvairesnėms pramogoms iš naujojo trolių filmo.
 • Su daugybe neatrastų aksesuarų ir funkcijų šis rinkinys suteikia puikią atostogų dovana. Taigi, jei ieškote kūrybiškų trolių dovanų ar mielų žaislų berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus – tai puikus pasirinkimas.
 • 22 cm aukščio sukonstruotas trolių namelis medyje atrodo įspūdingai. O gudriausia tai, kad kapsulės nuimamos ir nešiojamos (11 cm aukščio), tad su jomis galima pramogauti kelyje.
 • Šventė kaimelyje nereikalauja baterijų! Vaikams tereikia noro išradingai žaisti, kad jie sukonstruotų šį modelį ir sukurtų savo trolių istorijų arba atkurtų mėgstamas scenas iš naujojo trolių filmo.
 • Norite pasirūpinti, kad konstruoti būtų malonu net jauniesiems konstruktoriams? Nuo šiol tai galima padaryti su skaitmeninėmis „Instructions PLUS“. Su patogiais padidinimo, pasukimo ir vizualizavimo režimais – tai LEGO® konstravimas skaitmeninei ateičiai!

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Trolls World Tour Techno muzikos šokių vakarėlis 41250

LEGO® Trolls World Tour Techno muzikos šokių vakarėlis 41250

Muzikinis povandeninis nuotykis trolių gerbėjams! Vaikams patiks žaisti jų mėgstamas filmo scenas s..

22.49€ 29.99€

LEGO® Trolls World Tour Linksmieji nuotykiai su plaustu 41253

LEGO® Trolls World Tour Linksmieji nuotykiai su plaustu 41253

Trolls World Tour filmo gerbėjams patiks šis nuostabus žaidimo rinkinys LEGO® Trolls World Tour Li..

26.99€ 39.99€

LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste 41254

LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste 41254

Šis šaunus LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste žaislas perkelia muzikos pasaulį į t..

35.99€ 49.99€

LEGO® Trolls World Tour Popytės namelis 41251

LEGO® Trolls World Tour Popytės namelis 41251

Vaikams, kurie mėgsta Poppy ir trolių filmų žaislus, patiks LEGO® Trolls World Tour Poppy kapsulė...

17.99€ 22.99€

LEGO® Trolls World Tour Nuotykiai su karšto oro balionu 41252

LEGO® Trolls World Tour Nuotykiai su karšto oro balionu 41252

Stebėkite kaip išsilaisvina vaikų vaizduotė jiems iškeliavus su mylimais troliais į ilgą kelionę su..

31.49€ 44.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras