LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

 • Prekės kodas: 10921
 • Amžius: +2
 • Detalių skaičius: 30
 • Išparduota!

  Kaina: 26.99€ 35.99€

Sužadinkite kūrybiškumą ir įkvėpkite vaizduotę su šiuo universaliu superherojų konstravimo žaislu mažyliams. Ši kupiną pramogų lavinamąjį žaidimo rinkinį sudaro populiarūs „Marvel“ Keršytojų personažai ir šauni įranga bei transporto priemonės! Lavinamasis superherojų žaislas vaikams. Mažyliai gali pramogauti su Geležiniu žmogumi, Žmogumi voru ir Kapitonu Amerika Geležinio žmogaus laboratorijoje. Kranu, sukama platforma, veržliarakčiu ir valdymo pultu mažieji superherojai gali sutaisyti Kapitono Amerikos motociklą, pakelti ir judinti sunkius krovinius ir smagiai važinėtis motociklui iš paskos tempiant Žmogų vorą. Pramogaudami su šiuo spalvingu „Marvel“ superherojų žaislu ikimokyklinio amžiaus vaikai taip pat lavina protinius sugebėjimus, erdvinį suvokimą, kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Puikios dovanos mažyliams! LEGO DUPLO® žaislai išsiskiria įžymiomis temomis, atpažįstama aplinka, populiariais personažais ir mažyliams pritaikytomis kaladėlėmis įvairiuose žaidimo rinkiniuose, kurie įkvepia jaunuosius talentus žaismingu mokymusi ir kūrybiškomis pramogomis.
 • Sužadinkite mažylių vaizduotę, kūrybiškumą ir lavinkite įgūdžius su populiariais superherojais iš populiarių „Marvel“ Keršytojų filmų. Kai Geležinio žmogau laboratorijoje drauge dirba superherojai, gali nutikti bet kas.
 • Vaikai gali surinkti Geležinio žmogaus laboratoriją su jos judančiu kranu, sukamąja platforma, veržliarakčiu ir valdymo pultu, suvienyti jėgas su Žmogumi voru, Kapitonu Amerika bei Geležiniu žmogumi ir atlikti remonto darbus bei pramogauti!
 • Galima remontuoti Kapitono Amerikos motociklą, kelti ir judinti sunkius krovinius – vaikai netgi gali vilkti Žmogų vorą motociklui iš paskos (tik saugokitės jo tinklo!). Sujungus su kitais žaidimo rinkiniais galima patirti dar daugiau pramogų.
 • Pramogų kupinas rinkinys pradedantiesiems konstruktoriams ir mažiesiems superherojams. Šis spalvingas žaidimo rinkinys su saugiomis, mažyliams pritaikytomis dalimis, yra puiki Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 2 metų amžiaus.
 • Šis universalus žaidimo rinkinys yra iki 13 cm aukščio, todėl jis pakankamai didelis rimtam žaidimui ir pakankamai kompaktiškas leistis į superherojų nuotykius bet kur ir bet kada.
 • Nereikia baterijų. Šis lavinamasis mažylių žaislas yra varomas jų vaizduote. Žaislai, kuriems nereikalingos baterijos, lavina pagrindinius mąstymo įgūdžius ir suteikia vaikams galimybę kurti savo žaidimo scenarijus.
 • Paprastos instrukcijos tėveliams ir mažyliams suteikia galimybę pradėti išradingai žaisti vos ištraukus Geležinį žmogų iš dėžės. Nereikia jokio gaišinančio pasiruošimo – žaislas iškart pradeda džiuginti ir kelti susidomėjimą.
 • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra puikios dovanos mažyliams, nes jie skatina nevaržomą ir kūrybingą žaidimą, kuris supažindina su gyvenimiškais scenarijais, pažįstamais personažais, mielai gyvūnėliais ir išradingomis pramogomis.
 • LEGO® DUPLO® konstravimo žaislai mažyliams atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiomis rankutėmis– taip jau yra nuo pat 1969 metų!
 • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvieno mažojo konstruktoriaus DUPLO žaidimo rinkiniai atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO Tiranozauro bokštas 10880

LEGO DUPLO Tiranozauro bokštas 10880

Apsilankykite Juros periodo pasaulyje su savo vaiku ir atkurkite dramatiškas bei įtemptas filmo sce..

29.99€ 34.99€

LEGO® DUPLO® Elzos ir Olafo arbatėlė 10920

LEGO® DUPLO® Elzos ir Olafo arbatėlė 10920

Šis universalus „Disney“ Ledo šalies konstravimo žaislas mažyliams atveria žaidimų pasaulį ir lavini..

17.99€ 22.99€

LEGO® DUPLO® Miegamasis 10926

LEGO® DUPLO® Miegamasis 10926

Šis LEGO® DUPLO® Miegamojo žaislas atveria vaikams nesibaigiančias išradingo žaidimo vaidmenimis gal..

13.49€ 14.99€

 LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

Džiaukitės žaidimu vaidmenimis su pica! LEGO® DUPLO® Picos kioskas yra idealus pirmasis konstravimo ..

8.99€ 9.99€

LEGO® DUPLO® Kepykla 10928

LEGO® DUPLO® Kepykla 10928

Kiekvienam vaikui knieti apsilankyti kepykloje! Nuo šiol ikimokyklinio amžiaus vaikai gali be galo ž..

35.99€ 49.99€

LEGO® DUPLO® Modulinis žaislinis namas 10929

LEGO® DUPLO® Modulinis žaislinis namas 10929

Visiems vaikams patinka žaisti namus ir dėtis mama arba tėčiu. O su šiuo paprastu konstruoti, atviru..

53.99€ 69.99€

LEGO® DUPLO® Betmeno™ Šikšnosparnio ola™ 10919

LEGO® DUPLO® Betmeno™ Šikšnosparnio ola™ 10919

DŽOKERIS™ paspruko iš kalėjimo! Betmenui™ ir Robinui™ prireiks visų jūsų mažojo superherojaus galių,..

31.49€ 39.99€

LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinė 10940

LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinė 10940

LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinė (10940) yra tobula dovana pradedančiajam superherojui. Su 3..

26.99€ 29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras