LEGO® DUPLO® Miegamasis 10926

 • Prekės kodas: 10926
 • Amžius: 2+
 • Detalių skaičius: 16
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 13.49€ 14.99€

Šis LEGO® DUPLO® Miegamojo žaislas atveria vaikams nesibaigiančias išradingo žaidimo vaidmenimis galimybes. Net pati namo formos dėžė yra žaidimo dalis. Lavinamasis miegamojo žaidimo rinkinys. Šis universalus miegamojo dėžutėje žaidimo rinkinys įtrauks ir pradžiugins jaunuosius talentus. Žaisdami nesibaigiančius žaidimus vaidmenimis su šiuolaikiškomis spalvomis ir 2 detaliomis mergaičių figūrėlėmis mažyliai lavins smulkiosios motorikos įgūdžius. Rinkinyje yra mielas pliušinis meškinas, gitara dainelėms, o viršutinė lova turi net čiuožynę! Atėjus miego metui paguldykite mergaites, tada – metas keltis! Ir pramogos tęsiasi iš ryto. Padėdami konstruoti ir žaisti tėveliai ir globėjai gali stebėti, kaip jų mažieji įgyja vis naujų įgūdžių. Žaidimo vaidmenimis žaislai – puiki dovana vaikams! LEGO DUPLO lavinamieji žaislai mažyliams suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikų rankutėms nevaržomo žaidimo galimybes. Dėl pažįstamų personažų ir kūrybiško konstravimo pramogų DUPLO žaislai yra puikūs vaikų pirmieji LEGO rinkiniai.
 • Namo formos dėžė, į kurią sudėtas šis rinkinys, transformuojama į pramogų kupiną miegamąjį, kuriame gausu spalvingų žaislų ir šaunių figūrėlių žaidimui vaidmenimis, su kuriomis jie gali leistis į nesibaigiančius nuotykius.
 • Šį lavinamąjį konstravimo žaislą mažyliams sudaro 2 šiuolaikiškos išvaizdos mergaičių figūrėlės bei žaislinė gitara, žadintuvas ir pliušinis meškiukas, o namelio formos dėžė taip pat tinka žaidimui ir kaladėlėms laikyti.
 • Mažyliai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius ir žaidžia vaidmenimis istorijas su 2 mergaičių figūrėlėmis įsivaizduojamame pižamų vakarėlyje LEGO® DUPLO® miegamajame. Ar pramogos baigsis, kai ateis miego metas?
 • Mažyliai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius ir žaidžia vaidmenimis istorijas su 2 mergaičių figūrėlėmis LEGO® DUPLO® miegamajame. Kad pramogos būtų įvairesnės, šį rinkinį derinkite su LEGO DUPLO Žaidimų kambariu (10925).
 • Jei ieškote lavinamojo žaislo mažiems vaikams, šis žaidimo rinkinys išsiskiria mielai personažais, spalvingomis patogiomis kaladėlėmis ir neišsemiamomis žaidimo galimybėmis – dėl to tai puikus lavinamasis konstravimo žaislas mažyliams nuo 2 metų amžiaus.
 • Dviaukštė lova su čiuožyne yra 11 cm aukščio, 13 cm pločio ir 6 cm gylio. Namo formos dėžėje galima laikyt visas kaladėles ir dalis, bet to, suaugusieji gali paimti žaislą į vaikų keliones.
 • Šiam žaidimų rinkiniui nereikia baterijų. Betarpiški žaislai lavina vaikų kūrybiškumą, vaizduotę ir praktinius įgūdžius. Jis teikia jiems džiaugsmo savarankiškai prisigalvoti pramogų, dėl to linksmybės niekad nesibaigia.
 • Žaidimas prasideda iš karto. Pakanka atidaryti namelio formos dėžę ir pradėti! Jei norite daugiau pramogų, išklausykite LEGO® DUPLO® lopšines kitas DUPLO dainas svetainėje LEGO.com/DUPLO/Songs.
 • LEGO® DUPLO® Miestelio žaislai atveria ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažyliams lavinimosi, kūrybos ir nevaržomo žaidimo galimybes. Šie išradingi DUPLO pradedančiųjų rinkiniai pasižymi smagiais lavinamaisiais žaislais, kurie patinka vaikams.
 • Kadangi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų.
 • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo žaislas vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® DUPLO® vilkikas 10918

LEGO® DUPLO® vilkikas 10918

Ar jūsų mažieji sunkvežimių vairuotojai padeda savo pirmuoju vilkiku į nelaimę pakliuvusiems žmonėms..

4.49€ 4.99€

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

Sužadinkite kūrybiškumą ir įkvėpkite vaizduotę su šiuo universaliu superherojų konstravimo žaislu ma..

26.99€ 35.99€

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys 10925

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys 10925

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys atveria gausybę žaidimo vaidmenimis galimybių. Net pati namo formos dė..

13.49€ 14.99€

 LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

Džiaukitės žaidimu vaidmenimis su pica! LEGO® DUPLO® Picos kioskas yra idealus pirmasis konstravimo ..

8.99€ 9.99€

LEGO® DUPLO® Kepykla 10928

LEGO® DUPLO® Kepykla 10928

Kiekvienam vaikui knieti apsilankyti kepykloje! Nuo šiol ikimokyklinio amžiaus vaikai gali be galo ž..

35.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras