LEGO® DUPLO® Kepykla 10928

 • Prekės kodas: 10928
 • Amžius: 2+
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 35.99€ 49.99€

Kiekvienam vaikui knieti apsilankyti kepykloje! Nuo šiol ikimokyklinio amžiaus vaikai gali be galo žaisti vaidmenimis LEGO® DUPLO® Kepykloje, išsiskiriančioje spalvinga kavine ir puošniu pristatymo autobusiuku. Lavinamoji žaislinė kepykla mažyliams. Ši spalvinga šiuolaikiška kepykla pateikia skanų išradingo žaidimo ir lavinamosios naudos derinį mažyliams ir jų tėveliams! Rinkinyje yra minkymo mašina, kuria galės dirbti jūsų mažieji kepėjai. Taip pat yra kavinės lankytojų, kuriuos reikia pavaišinti pačių pasirinktais skaniais pyragaičiais. Tada metas išvežioti užsakymus stumiamu pristatymo autobusiuku. Su šiuo lavinamuoju žaislu galima daug ką pamatyti, nuveikti ir sužinoti – tai vienas geriausių būdų lavinti mažylio smulkiosios motorikos, socilainius ir emocinius, įgūdžius. Puikios žaidimo vaidmenimis dovanos mažyliams. LEGO DUPLO mokomieji žaislai su atpažįstamais personažais ir scenomis suteikia vaikams betarpiško, nevaržomo žaidimo vaidmenimis pramogų ir galimybę lavintis.
 • Konstruodami, žaisdami, perkonstruodami ir žaisdami iš naujo su šiuo triukšmingos kepyklos žaidimo rinkiniu mažyliai lavina smulkiosios motorikos, socialinius ir emocinius įgūdžius. Vaikai kepa ir tiekia maistą žaislinėje kavinėje, o paskui išvežioja pyragaičius autobusiuku!
 • Berniukai ir mergaitės mėgsta žaisti išsigalvotas istorijas su šia LEGO® DUPLO® kepykla su kavinė ir pristatymo autobusiuku. Su šia puikia dovana mažyliams nuo 2 metų amžiaus žaidimas vaidmenimis verda visą dieną!
 • Pagrindinis pastatas yra 15 cm aukščio, 19 cm pločio ir 11 cm gylio. Priderinkite šį universalų rinkinį prie kitų LEGO® DUPLO® rinkinių, kad dar labiau išplėstumėte vaikų žaidimo vaidmenimis ir lavinimosi galimybes.
 • Šiam lavinamajam žaislui maisto tema mažyliams nereikia baterijų. Jis maitinamas vien vaikų vaizduote! LEGO® DUPLO® betarpiški žaislai, kuriems nereikia baterijų, sužadina vaikų kūrybiškumą, vaizduotę ir praktinį mokymąsi.
 • Maisto pramogos prasideda vos atidarius dėžutę. Paprastos instrukcijos suteikia idėjų ir įkvėpimo, kad padėtų tėveliams ir mažyliams smagiau žaisti bei efektyviau lavintis su šiuo universaliu žaislu.
 • Supažindinkite ikimokyklinio amžiaus vaikus su nevaržomu kūrybišku žaidimimu, kuri įkvepia jaunuosius talentus. LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai su pažįstamomis scenomis, smagiais personažais ir paprastomis naudoti kaladėlėmis yra idealus pirmasis konstravimo žaislas mažyliams.
 • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų.
 • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

Sužadinkite kūrybiškumą ir įkvėpkite vaizduotę su šiuo universaliu superherojų konstravimo žaislu ma..

26.99€ 35.99€

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys 10925

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys 10925

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys atveria gausybę žaidimo vaidmenimis galimybių. Net pati namo formos dė..

13.49€ 14.99€

LEGO® DUPLO® Miegamasis 10926

LEGO® DUPLO® Miegamasis 10926

Šis LEGO® DUPLO® Miegamojo žaislas atveria vaikams nesibaigiančias išradingo žaidimo vaidmenimis gal..

13.49€ 14.99€

LEGO® DUPLO® Modulinis žaislinis namas 10929

LEGO® DUPLO® Modulinis žaislinis namas 10929

Visiems vaikams patinka žaisti namus ir dėtis mama arba tėčiu. O su šiuo paprastu konstruoti, atviru..

53.99€ 69.99€

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Minės namai ir kavinė 10942

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Minės namai ir kavinė 10942

Jei ieškote „Disney“ magija spinduliuojančio lėlių namelio, LEGO® DUPLO® ǀ Disney Minės namuose ir k..

44.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras