LEGO® Technic™ Monster Jam® Max-D® 42119

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 42119
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 230
 • Išleidimo metai: 2021
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 17.99€ 21.99€

Įkvėpkite vaikus, kuriems patinka „Monster Jam®“, sukurti nuosavą sunkvežimį monstrą su šiuo LEGO® Technic Monster Jam Max-D® 42119 konstravimo rinkiniu. Su spyruokliniu varikliu berniukai ir mergaitės netruks atkurti nutrūktgalviškus triukus iš „Monster Jam“ arenos. 2 viename žaislinis sunkvežimis yra kupinas įspūdingų funkcijų, kaip ir tikrasis sunkvežimis monstras. Apžiūrėkite autentišką grafiką ir spalvas, spyglius ir kilnojamą vėliavą.

2 viename dviguboms pramogoms!
Šis šaunus „Monster Jam“ žaislinis sunkvežimis suteikia du konstravimo iššūkius viename. Sukonstravę „Max-D“ modelį vaikai gali jį perkonstruoti į keturratį motociklą dar greitesniems modeliams. Išbandykite nemokamą LEGO konstravimo instrukcijų programėlę ir susiraskite Instructions PLUS. Šis interaktyvus vadovas leidžia lengvai konstruoti su priartinimo ir sukinėjimo įrankiais.

Mokymasis žaidžiant
LEGO Technic visata yra puiki pažintis su inžinerija ir mechanika jauniesiems LEGO gerbėjams. Ją sudaro detalūsmodeliai, įkvėpti realaus pasaulio transporto priemonių, kuriomis žaisdami vaikai mokosi.

 • Tegul sunkvežimių monstrų gerbėjai atkuria mėgstamiausias akimirkas iš arenos su LEGO® Technic Monster Jam® Max-D® (42119) žaislų konstravimo rinkiniu.
 • Du konstravimo iššūkiai! Šį šaunų „Max-D®“ 2 viename sunkvežimį monstrą galima perkonstruoti į keturratį motociklą su spyruokliniu varikliu, kad žaidimas tęstųsi dar ilgiau.
 • Su spyruokliniu varikliu, todėl vaikams lengva paleisti sunkvežimį ir keturratį motociklą. Tiesiog patraukite atgal ir paleiskite lėkti.
 • Ieškote populiarių žaislųvaikams, kurie mėgsta sunkvežimius monstrus? Šis konstruojamo modelio rinkinys idealiai tinka berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų, kuriems patinka neįprastos transporto priemonės.
 • Ypatybes sudaro žymieji „Max-D®“ spygliai ir grubus metalo paviršius su liepsnos atvaizdais, kaip ir tikrojo sunkvežimio.
 • „Monster Jam®“ sunkvežimio žaislas yra 10 cm aukščio, 25 cm ilgio (su vėliavėle) ir 11 cm pločio.
 • Su „Max-D®“ modelio instrukcijomis ir skaitmeninėmis Instructions PLUS, kurios pasiekiamosnemokamoje LEGO® konstravimo instrukcijų programėlėje. Instrukcijas keturračiam motociklui galima rasti internete.
 • LEGO® Technic visata siūlo pažangių konstravimo žaislinių modelių jauniesiems LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui.
 • LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® Technic komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Technic™ Mini ekskavatorius 42116

LEGO® Technic™ Mini ekskavatorius 42116

Jei ieškote dovanos vaikams, kurie mėgsta statybvietės žaidimu vaidmenimis, tai LEGO® Technic Mini ..

9.50€ 10.99€

LEGO® Technic™ Lenktyninis lėktuvas 42117

LEGO® Technic™ Lenktyninis lėktuvas 42117

Perkelkite įspūdingą kaskadininkų lėktuvų pasaulį į tikrovę su šiuo LEGO® Technic Lenktyniniu lėktu..

8.99€ 10.99€

LEGO® Technic™ Monster Jam® Grave Digger® 42118

LEGO® Technic™ Monster Jam® Grave Digger® 42118

Ieškote smagaus žaislo ar dovanos berniukams ir mergaitėms, kuriems patinka „Monster Jam®“ sunkveži..

17.99€ 21.99€

LEGO® Technic™ Jeep® Wrangler 42122

LEGO® Technic™ Jeep® Wrangler 42122

Kiekvienas vaikas, kuriam patinka automobiliai, geidžia galingo visureigio. Nuo šiol galite išpild..

44.99€ 59.99€

 John Deere 9620R 4WD traktorius LEGO® Technic 42136

John Deere 9620R 4WD traktorius LEGO® Technic 42136

Vaikams nuo 8 metų amžiaus, kuriems patinka traktoriai, patiks ir šis LEGO® Technic John Deere 9620R..

29.99€ 32.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras