LEGO® DUPLO® Mano pirmasis ugniagesių sraigtasparnis ir policijos automobilis 10957

 • Gamintojas: LEGO DUPLO
 • Prekės kodas: 10957
 • Amžius: 1,5+
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 8.99€ 9.99€

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis ugniagesių sraigtasparnis ir policijos automobilis (10957) yra pritaikytas mažyliams lavinamasis žaislas, kurį sudaro spalvingos formos ir gausybė smagių ypatybių.

Pagalbos tarnybų transporto priemonė vaikams
Žaisdami su šiuo stumiamu policijos automobiliu ir ugniagesių sraigtasparniu vaikai lavina savo įgūdžius. Konstravimo pagrindai gerina smulkiosios motorikos įgūdžius ir supažindina su formomis ir spalvomis. Intriguojančios gelbėjimo operacijos įkvepia žaidimui vaidmenimis ir ugdo socialinius bei emocinius įgūdžius. Detalios dekoracijos abipus transporto priemonės, sirenos kaladėlė (be triukšmo) ir judantis propeleris suteikia išradingam žaidimui gyvybės. Konstravimo kortelės su realaus dydžio modelių atvaizdais padeda vaikams statyti kaladėles ant vaizdų.

Betarpiški žaislai
LEGO DUPLO suteikia mažyliams nevaržomų pramogų, saviraiškos ir smagaus mokymosi galimybių. Su DUPLO žaidimo rinkiniais mažyliai gali ugdyti naujus įgūdžius žaisdami kartu sutėvais.

 • Padovanokite mažyliui LEGO® DUPLO® Mano pirmasis ugniagesių sraigtasparnis ir policijos automobilis (10957). Šis mažyliams pritaikytas žaislas skirtas įkvėpti išradingam žaidimui ir padėti lavintis.
 • Su konstruojamu sraigtasparniu su besisukančiu sraigtu ir stumiamu policijos automobiliu su sirenos kaladėle (be triukšmo). Konstruojamas iš spalvingų kaladėlių, pritaikytų suimti ir uždėti mažomis rankutėmis.
 • paprastas konstravimas gerina smulkiosios motorikos įgūdžius; gelbėjimo operacijų žaidimas vaidmenimis stiprina socialinius ir emocinius įgūdžius; o spalvingos formos ir smagios ypatybės suteikia gyvybės išradingam žaidimui.
 • Kokybiška, tvirta ir žavi dovana vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus gimtadienio, Kalėdų ar bet kokia kita proga.
 • Sraigtasparnis yra 9 cm aukščio, 10 cm ilgio ir 6 cm pločio. Policijos automobilis yra 8 cm aukščio, 10 cm ilgio ir 5 cm pločio.
 • Su realaus dydžio modelių atvaizdų konstravimo kortelėmis. Konstruodami vaikai gali dėti kaladėles ant vaizdų,o tėvai moko savo vaikus pažinti spalvas ir formas.
 • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra protingai suprojektuoti įtraukiant ypatybes, skatinančias nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kad tėvai galėtų dalytis su savo mažyliais neįkainojamomis akimirkomis.
 • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų!
 • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitinka griežčiausius vaiko saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO Mano pirmosios emocijos 10861

LEGO DUPLO Mano pirmosios emocijos 10861

Padėkite savo mažyliui išmokti atpažinti ir suprasti įvairias emocijas, naudodami šiuos ryškius, su..

19.99€

LEGO DUPLO Mano pirmoji gyvūnėlių kaladėlių dėžutė 10863

LEGO DUPLO Mano pirmoji gyvūnėlių kaladėlių dėžutė 10863

Mažyliams bus labai smagu konstruoti nuosavą gyvūnų traukinį su LEGO® DUPLO® 10863 rinkiniu „Mano p..

29.99€ 34.99€

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis vienaragis 10953

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis vienaragis 10953

Nudžiuginkite mažylį su žaviu ir spalvingu LEGO® DUPLO® Mano pirmuoju vienaragiu (10953). Šis univer..

8.99€ 9.99€

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis gyvūnų traukinys 10955

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis gyvūnų traukinys 10955

Juk visiems vaikams patinka gyvūnai, tiesa? Tad supažindinkite mažylius su gyvūnų karalyste su LEGO®..

17.99€ 19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras