LEGO® Trolls World Tour Popytės namelis 41251

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41251
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 103
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 17.99€ 22.99€

Vaikams, kurie mėgsta Poppy ir trolių filmų žaislus, patiks LEGO® Trolls World Tour Poppy kapsulė. Jūsų mažiesiems trolių gerbėjams prisijungus prie Poppy kelionės pradžioje, galima atrasti daugybę dalykų. Jie gali padėti Poppy nusimaudyti, susišukuoti ir ieškoti lobių žemėlapio. Su daugybe išradingų žaidimų šis LEGO rinkinys vaikams nuo 4 metų amžiaus yra smagus būdas mažiesiems išmokti konstruoti. Pramogos kelionei – trolių žaidimo namelis ir Poppy trolių minifigūrėlė. Poppy kapsulė susilanksto ir užsidaro į nešiojamą kelioninį žaislą, kad mažieji nenuobodžiautų kelyje, dėl to tai puiki dovana vaikams, kuriems patinka kišeniniai žaislai. Kolekciniai žaislai trolių gerbėjams. 2020 metų sausio naujiena – LEGO Trolls World Tour žaislai atveria kūrybiško žaidimo pasaulį trolių filmų gerbėjams. Vaikams patiks konstruoti mielus žaisliukus ir atkurti mėgstamas muzikines scenas iš istorijos. .

 • Supažindinkite mažuosius trolių gerbėjus su muzikos ir nuotykių pasauliu. Su LEGO® Trolls World Tour Poppy kapsule (41251) vaikai gali atkurti scenas iš filmo, o uždarę kapsulę sukurti mielą kelioninį žaislą.
 • Poppy kapsulė kupina ypatybių ir priedų, tad vaikai gali nevaržyti vaizduotės ir kurti naujus Poppy nuotykius. Žaiskite su jos plaukais arba supkitės pasikabinę ant veltinės gėlės – pramogos niekad nesibaigia.
 • Sujunkite Poppy kapsulę su LEGO® Trolls World Tour Šventės kaimelyje (41255) konstravimo rinkiniu, kuriame Poppy kapsulė gali būti įstatyta į dideli medžio viršūnę.
 • Ieškote trolių atributikos, kurią būtų galima padovanoti kaip šventinę dovaną? Tai puikus pasirinkimas! LEGO® rinkiniai vaikams nuo 4 metų amžiaus yra smagus būdas mažiesiems išmokti konstruoti ir įgyti daugiau pasitikėjimo savimi konstruojant pagal paprastas instrukcijas.
 • Ši trolių kapsulė tinkamo dydžio pramogoms kelyje. Uždarytas kapsulės žaislas yra 11 cm aukščio, 9 cm pločio ir 9 cm gylio.
 • Šiam trolių Poppy žaislui nereikia baterijų. Tai puiki žinia, nes visi žinome, jog troliai maitinasi apsikabinimais, vaivorykštėmis ir pyragaičiais, o ne baterijomis!
 • Lengva konstruoti! Suteikite ne mažiems konstruktoriams neįtikėtiną pasididžiavimo ir savarankiškumo pojūtį su skaitmeninėmis „Instructions PLUS“. Su šiomis programėlėje „LEGO® Life“ pasiekiamomis instrukcijomis mažieji netruks konstruoti kaip profesionalai.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Trolls World Tour Techno muzikos šokių vakarėlis 41250

LEGO® Trolls World Tour Techno muzikos šokių vakarėlis 41250

Muzikinis povandeninis nuotykis trolių gerbėjams! Vaikams patiks žaisti jų mėgstamas filmo scenas s..

22.49€ 29.99€

LEGO® Trolls World Tour Linksmieji nuotykiai su plaustu 41253

LEGO® Trolls World Tour Linksmieji nuotykiai su plaustu 41253

Trolls World Tour filmo gerbėjams patiks šis nuostabus žaidimo rinkinys LEGO® Trolls World Tour Li..

26.99€ 39.99€

LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste 41254

LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste 41254

Šis šaunus LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste žaislas perkelia muzikos pasaulį į t..

35.99€ 49.99€

LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje 41255

LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje 41255

Šis nepaprastai detalus ir nuostabus LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje (41255) trolių nameli..

44.99€ 59.99€

LEGO® Trolls World Tour Nuotykiai su karšto oro balionu 41252

LEGO® Trolls World Tour Nuotykiai su karšto oro balionu 41252

Stebėkite kaip išsilaisvina vaikų vaizduotė jiems iškeliavus su mylimais troliais į ilgą kelionę su..

31.49€ 44.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras