LEGO® Trolls World Tour Nuotykiai su karšto oro balionu 41252

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41252
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 250
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 31.49€ 44.99€

Stebėkite kaip išsilaisvina vaikų vaizduotė jiems iškeliavus su mylimais troliais į ilgą kelionę su rinkiniu LEGO® Trolls World Tour Poppy nuotykiai su karšto oro balionu. Vaikams tyrinėjant trolių minifigūrėles, ypatybes ir priedus, jie gali žaisti vaidmenimis scenas iš filmo arba kurti savąsias. Įsimintinos istorijos su nuostabiu trolių figūrėlių rinkiniu. Į šį transporto priemonės žaidimo rinkinį įtrauktos 3 minifigūrėlės (ir Mr. Dinkles), todėl pramogos prasideda iškart. Ieškant kelio su žemėlapiu ir žiūronais ir vairuojant širdelėmis, vaikams patiks keliauti balionu link SImfoniškių kaip ir Poppy, Branch ir bičiuliams filme. LEGO® Trolls World Tour atveria kūrybiško žaidimo pasaulį „DreamWorks“ trolių filmų gerbėjams. Šie konstravimo rinkiniai vaikams su kolekciniais žaislų priedais ir šauniais nuimamais plaukais perkelia trolių visatą į tikrovę. „Instructions PLUS“ su interaktyviu peržiūros įrankiu pasirūpina, kad šis rožinis karšto oro baliono žaislas būtų itin smagus.

 • Rožinis karšto oro baliono žaislas puikiai tinka visiems trolių gerbėjams. Kupinas ypatybių ir leidžia vaikams atkurti mėgstamas scenas iš Trolls World Tour filmo gausybei žaidimo vaidmenimis nuotykių.
 • Su 3 trolių minifigūrėlėmis (Poppy, Branch, ir išskirtiniu personažus Biggie (bei Mr. Dinkles) žaidimas prasideda iš karto. O su gausybe trolių priedų pramogos nenutrūksta sukonstravus modelį.
 • Vaikų laukia daugybė atradimų! Mosuokite širdelėmis, kad keistumėte baliono padėtį, žaiskite su minifigūrėlėmis (ir trolių plaukais) ir galiausia raskite metronome paslėptą muzikinę stygą.
 • Kūrybiška dovana, skatinanti išradingai žaisti trolių gerbėjams nuo 6 metų amžiaus. Šis 2020 metų sausį pasirodysiantis LEGO® rinkinys taps puikia dovana visiems, mėgstantiems žaisti su transporto priemonėmis ir trolių personažais.
 • Ši miela trolių dovana mergaitėms ir berniukams (41252) yra tinkamo dydžio žaisti vaidmenimis. Balionas yra 22 cm aukščio, 17 cm ilgio, 13 cm pločio.
 • Su skaitmeninėmis instrukcijomis „Instructions PLUS“, pasiekiamomis nemokamoje programėlėje „LEGO® Life“, vaikai gali su malonumu konstruoti naują modelį ir mokytis konstruoti su interaktyviais peržiūros įrankiais.
 • Kiekvienas LEGO® Trolls World Tour filmo žaislo rinkinys suteikia vaikams galimybę perkelti mėgstamas scenas iš Trolls World Tour filmo į tikrovę. Tai puikus būdas skatinti kūrybinį žaidimą su daugybe nuotykių kelyje!

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Trolls World Tour Techno muzikos šokių vakarėlis 41250

LEGO® Trolls World Tour Techno muzikos šokių vakarėlis 41250

Muzikinis povandeninis nuotykis trolių gerbėjams! Vaikams patiks žaisti jų mėgstamas filmo scenas s..

22.49€ 29.99€

LEGO® Trolls World Tour Linksmieji nuotykiai su plaustu 41253

LEGO® Trolls World Tour Linksmieji nuotykiai su plaustu 41253

Trolls World Tour filmo gerbėjams patiks šis nuostabus žaidimo rinkinys LEGO® Trolls World Tour Li..

26.99€ 39.99€

LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste 41254

LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste 41254

Šis šaunus LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste žaislas perkelia muzikos pasaulį į t..

35.99€ 49.99€

LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje 41255

LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje 41255

Šis nepaprastai detalus ir nuostabus LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje (41255) trolių nameli..

44.99€ 59.99€

LEGO® Trolls World Tour Popytės namelis 41251

LEGO® Trolls World Tour Popytės namelis 41251

Vaikams, kurie mėgsta Poppy ir trolių filmų žaislus, patiks LEGO® Trolls World Tour Poppy kapsulė...

17.99€ 22.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras