LEGO® Star Wars™ Millennium Falcon mikrokovotojas 75295

 • Prekės kodas: 75295
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 101
 • Išparduota!

  Kaina: 8.99€ 10.99€

Nudžiuginkite mažuosius netikėta LEGO® Star Wars™ Millennium Falcon mikrokovotojo (75295) dovana. Šis šaunus konstruojamas žaislas, sukurtas pagal legendinį erdvėlaivį iš klasikinės „Žvaigždžių karų“ trilogijos, turi 2 smaigų šaudykles ir sėdynę LEGO minifigūrėlei. Rinkinį taip pat sudaro Han Solo LEGO minifigūrėlė su jo lazeriniu pistoletu, kad vaikai galėtų žaisti vaidmenimis kaip Sukilėlių herojai kasdieniuose nuotykiuose.

Paprasta konstruoti
Su pridedamomis nuosekliomis instrukcijomis savarankiškai gali konstruoti net LEGO pradinukai. Šis konstruojamas modelis taip pat puikiai dera su AT-AT vs. Tauntaun mikrokovotojų (75298) rinkiniu papildomiems kovos veiksmams.

LEGO Star Wars visata
LEGO Group kuria erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš „Žvaigždžių karų“ visatos nuo 1999 metų. LEGO Star Wars tapo sėkmingiausia tema su didele įvairove konstravimo žaislų, kurie taps geriausia dovana bet kokio amžiaus vaikams ir gerbėjams.

 • Vaikai gali žaisti vaidmenimis Sukilėlių herojų iš „Žvaigždžių karų™“ savo istorijose su šia greitai konstruojama Millennium Falcon LEGO® mikrokovotojų versija iš klasikinės „Žvaigždžių karų“ trilogijos.
 • Millennium Falcon mikrokovotojas (75295) turi sėdynę Han Solo LEGO® minifigūrėlei ir 2 smaigų šaudykles smagiam, kūrybiškam žaidimui. Han Solo taip pat turi lazerinį pistoletą.
 • Šis konstruojamas žaidimo rinkinys puikiai dera su AT-AT prieš Tauntaun mikrokovotojais (75298), kad atsivertų dar daugiau žaidimo galimybių.
 • Paprastas konstruoti ir atkurti po mūšio, bet tvirtas 101 dalies konstravimo žaislas taps geriausia gimtadienio, šventine arba netikėta dovana kūrybiškiems vaikams nuo 6 metų amžiaus.
 • Mikorokovotojas yra 4 cm aukščio, 8 cm ilgio ir 7 cm pločio – patogaus, kompaktiško dydžio, kad tilptų į vaiko kuprinę ir juo būtų galima žaisti kelionėse.
 • Svarstote, ar verta nupirkti šį rinkinį jaunajam „Žvaigždžių karų™“ gerbėjui, kuris neturi LEGO® patirties? Nedvejokite. Prie jo pridedamos iliustruotos, nuoseklios instrukcijos, tad jie konstruos užtikrintai.
 • LEGO® Star Wars™ rinkiniai puikiai tinka vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) atkurti scenas iš „Žvaigždžių karų“ sagos, kurti savo nuotykius ir demonstruoti kolekcinius konstravimo žaislus.
 • Nuo pat 1958 metų, LEGO® komponentai atitinka pramonės standartus, kad užtikrintų, jog jie vienodai susijungia, nenaudojant Galios.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Star Wars™ Naboo Starfighter™ mažasis kovotojas 75223

LEGO® Star Wars™ Naboo Starfighter™ mažasis kovotojas 75223

Matmenys: aukštis 3cm, ilgis 11cm, plotis 7cm..

14.99€

LEGO® Star Wars™ Bėda Tatuine 75299

LEGO® Star Wars™ Bėda Tatuine 75299

Vaikams pavyks suvienyti jėgas su Mandalorian ir Tusken plėšiku dykumos misijose su šiuo LEGO® ..

26.99€ 34.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras