LEGO® Disney™ Konstruojamas salamandros Bruni personažas 43186

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 43186
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 96
 • Išleidimo metai: 2021
 • Išparduota!

  Kaina: 11.69€ 14.99€

Įsiteikite Disney „Ledo šalis 2“ gerbėjams su šiuo mielu LEGO® ǀ Disney Konstruojamos salamandros Bruni personažo (43186) rinkiniu. Šį puikų rinkinėlį sudaro ryškiai mėlyna konstruojama salamandros figūrėlė ir 3 maži modeliai. Rinkinyje taip pat yra spausdintos konstravimo instrukcijos ir skaitmeninės Instructions PLUS! Naudojant programą LEGO Building Instructions su tikroviškomis konstravimo instrukcijomis net mažyliai konstruoja meistriškai... Nerealu!

Mielas personažas
Šį nedidelį rinkinį sudaro konstruojama salamandros LEGO figūrėlė su didelėmis akimis ir praveriama burna bei nedidelis lauželis su liepsna, 2 pagaliukai su zefyrais ir snaigė, kuri laviruoja ant salamandros liežuvio.

Netikėta staigmena
Šis personažas atgyja vaikų vaizduotės pagalba. Rinkinį sudaro LEGO konstruojamos salamandros figūrėlė iš Disney filmuko „Ledo šalis 2“. Ši smulki dovanėlė neabejotinai nudžiugins vaikus ir paskatins lavinti žaidimo vaidmenimis įgūdžius pramogaujant.

 • Padovanokite mažiesiems šį smagų LEGO® ǀ Disney Konstruojamos salamandros Bruni personažo (43186) rinkinį. Papildomi smulkūs modeliai įkvepia nesibaigiančiam išradingam žaidimui.
 • Šį žavų rinkinį, sukurtą pagal Disney filmuką „Ledo šalis 2“, sudaro LEGO® konstruojama salamandros figūrėlė, konstruojamas žaislinis lauželio, snaigė ir 2 konstruojami zefyrai ant pagaliuko.
 • Šis personažo rinkinys padeda lavinti vaikų konstravimo įgūdžius ir išlaisvinti jų vaizduotę. Šis rinkinys taps puikiu žaidimo priedu prie kitų LEGO® ǀ Disney Frozen 2 rinkinių.
 • Disney filmuko „Ledo šalis 2“ ar kitų LEGO® ǀ Disney rinkinių gerbėjams patiks šis rinkinys su išradingo žaidimo galimybėmis. Konstruojamas modelis taps puikiu atlygiu vaikams nuo 6 metų amžiaus.
 • Kompaktiškas ir paruoštas pramogoms salamandra Bruni yra 4 cm aukščio ir 14 cm ilgio ir yra skirtas konstruoti ir žaisti vis iš naujo savarankiškai arba su draugais.
 • Spausdintos konstravimo instrukcijos yra puikios, bet skaitmeninės Instructions PLUS yra dar puikesnės! Naudojant programą LEGO® Building Instructions, net pradedantieji konstruotojai gali priartinti ir sukioti modelius.
 • Pakerėkite vaikus Disney filmuko „Ledo šalis 2“ įspūdžiais ir nuotykiais su šio kūrybinio LEGO® ǀ Disney rinkiniu. Vaikai gali tyrinėti pasaulio stebuklus su šiuo mielu personažu!
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Pelenės karališkoji karieta 43192

LEGO® Disney™ Pelenės karališkoji karieta 43192

Su šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Pelenės karališkos karietos (43192) rinkiniu Disney Pelenės gerbėjų ..

35.99€ 44.99€

LEGO® Disney™ Šventinis Undinėlės laivas 43191

LEGO® Disney™ Šventinis Undinėlės laivas 43191

Padėkite vaikams lavinti žaidimo vaidmenimis įgūdžius su šiuo 4+ LEGO® ǀ Disney Šventinio Undinėlė..

26.99€ 34.99€

LEGO® Disney™ Elzos ir Noko pasakų knygos nuotykiai 43189

LEGO® Disney™ Elzos ir Noko pasakų knygos nuotykiai 43189

Vaikai gali tyrinėti scenas ir istorijas iš Disney „Ledo šalies 2“ šiame išradingame LEGO® ǀ Disne..

17.99€ 21.99€

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

Padėkite vaikams ugdyti įgūdžius su šiuo smagiu LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Leda..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras