LEGO® Disney™ Elzos ir Noko pasakų knygos nuotykiai 43189

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 43189
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 125
 • Išleidimo metai: 2021
 • Išparduota!

  Kaina: 17.99€ 21.99€

Vaikai gali tyrinėti scenas ir istorijas iš Disney „Ledo šalies 2“ šiame išradingame LEGO® ǀ Disney Elzos ir Noko pasakų knygos nuotykių (43189) rinkinyje. Šį rinkinį sudaro tinkinama atverčiama knyga ir lipdukų lapas dekoravimui bei spausdintos konstravimo instrukcijos ir skaitmeninės Instructions PLUS. Naudodami programą LEGO Building Instructions, vaikai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti modelį. Konstravimo instrukcijos padės net mažyliams konstruoti meistriškai... Nerealu!

Vaidmenų žaidimas kelionei
Šis nešiojamas rinkinys suteiks vaikams gausybę išradingų pramogų. Su juo galima žaisti atskirai arba derinant su kitais LEGO ǀ Disney rinkiniais, be to, jame gausu ypatybių ir žaidimo idėjų, kurios įkvėps vaizduotę.

Mėgstamiausi personažai ir įdomios scenos
Šis kūrybiškas LEGO ǀ Disney rinkinys greitai įtraukia vaikus į žaidimą su 3 lėlyčių figūrėlėmis, įskaitant Iduna ir 2 Disney Elzos versijomis, bei Olafo, Noko ir Žemės milžino LEGO figūrėlėmis. Tai puiki dovana kasdienai.

 • Paskatinkite smagų filmuku grįstą žaidimą vaidmenimis su šiuo LEGO® ǀ Disney Elza ir Noko pasakų knygos (43189) rinkiniu. Žaidimas prasideda vos atvertus knygą!
 • Kas laukia Užburtajame miške ir už jo? Šį šaunų rinkinį sudaro atverčiama knyga su 2-pusiu centriniu modeliu, laisvos formos lipdukais ir daugybė žaidimo idėjų išradingoms pramogoms.
 • Šie mylimi mikro personažai, įskaitant Disney Elzą, Olafą, Žemės milžiną, Noką ir Iduną, yra pasirengę nuotykiams šiame konstruojamame žaisle arba kitųrinkinių naujose istorijose ir pramogose.
 • Šis rinkinys patiks visiems Disney „Ledo šalies 2“ gerbėjams. Knyga atveria visą mikropasaulį, kuris sužavės visus vaikus ir taps nuostabia kasdiene, Kalėdų ar gimtadienio dovana berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus.
 • Nešiojami nuotykiai. Kadangi atvira knyga yra 23 cm pločio, 12 cm gylio ir 8 cm aukščio, šis rinkinys yra pakankamai didelis naujiems žygiams, bet jį patogu pasiimti ir į kelionę.
 • Spausdintos konstravimo instrukcijos yra puikios, bet skaitmeninės Instructions PLUS yra dar puikesnės! Naudojant programą LEGO® Building Instructions, net pradedantieji konstruotojai gali priartinti ir sukioti modelius.
 • Su detaliomis lėlyčių figūrėlėmis ir atpažįstama aplinka šis Disney „Ledo šalies 2“ konstruojamas žaislinis namas turi istorijų idėjų ir skatina nevaržomą kūrybišką žaidimą, kuris padeda lavinti svarbius įgūdžius.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Konstruojamas salamandros Bruni personažas 43186

LEGO® Disney™ Konstruojamas salamandros Bruni personažas 43186

Įsiteikite Disney „Ledo šalis 2“ gerbėjams su šiuo mielu LEGO® ǀ Disney Konstruojamos salamandros ..

11.69€ 14.99€

LEGO® Disney™ Pelenės karališkoji karieta 43192

LEGO® Disney™ Pelenės karališkoji karieta 43192

Su šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Pelenės karališkos karietos (43192) rinkiniu Disney Pelenės gerbėjų ..

35.99€ 44.99€

LEGO® Disney™ Šventinis Undinėlės laivas 43191

LEGO® Disney™ Šventinis Undinėlės laivas 43191

Padėkite vaikams lavinti žaidimo vaidmenimis įgūdžius su šiuo 4+ LEGO® ǀ Disney Šventinio Undinėlė..

26.99€ 34.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras