LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car 43112

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 43112
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 387
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 29.99€

Režisuok ir vaidink savo muzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car (43112). Programėle įkvėpk modeliui ir minifigūrėlėms gyvybės savo vaizdo įrašuose ir stebėk, kaip 2 personažai atlieka savo pasirodymą ant automobilio. Sukiok modelio galvas, garsiakalbius ir šviesas, kad vaizdo klipe pasirodytų vis kitokia scena. Dalykis vaizdo klipais saugiame socialiniame portale. O paskui apžiūrėk modelio užkulisius!

Pakeiskite prie ekrano leidžiamą laiką kūryba
Įkvėpkite vaikus režisuoti, kurti ir vaidinti savo išradinguose muzikiniuose klipuose su LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car rinkiniu ir programėle.

Atverkite vaikams muzikos klipų kūrimo visatą, kurioje jie gali režisuoti, statyti ir vaidinti savo muzikos klipuose su LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car (43112). Atsisiųskite nemokamą programėlę, kad nuskaitytumėte balerinos ir žaislinio meškiuko minifigūrėles bei atskleistumėte jų šaunią asmenybę. Tada programėle nuskaitykite modelį ir pamatykite, kaip jis pasirodo vaikų vaizdo klipuose, kuriuose automobilis virsta scena! Vaikams patiks atlikti užduotis kuriant savo muzikinius klipus, kuriais galima dalytis su kitais vaikams pritaikytame socialiniame portale.Pasirodymas!Robo HipHop Car yra kupina ypatybių, kurios suteikia vaikams ištisas valandas betarpiško žaidimo ir žaidimo su programėle. Vaikams patiks sukioti modelio galvas, garsiakalbius ir šviesas, kad pasikeistų robotų tematikos aplinka jų muzikiniuose klipuose.Kurkite muzikines patirtisLEGO VIDIYO rinkiniai suteikia saugią socialinio žaidimo patirtį, padedančią vaikams tapti režisieriais ir savo muzikinių klipų žvaigždėmis. Stebėkite, kaip auga jų kūrybiškumas, kuriant vaizdo klipus, kupinus muzikinių samplaikų, smagių personažų, šokio judesių ir įspūdingų efektų.

• Įkvėpkite vaikus režisuoti ir vaidinti savo muzikiniuose klipuose su LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car (43112). Rinkinyje yra 2 minifigūrėlės su muzikiniais žaisliniais priedais, 2 atsitiktiniai BeatBits ir 14 išskirtiniai BeatBits.
• Atsisiųskite nemokamą LEGO® VIDIYO™ programėlę, kad nuskaitytumėte minifigūrėles, specialiųjų efektų BeatBits ir patį modelį. Stebėkite, kaip modelis tampa scena, kurioje vaizdo įrašuose pasirodo personažai!
• Nuskaitykite BeatBits programėle, kad atrakintumėte specialiuosius efektus, pvz., suteikiančius dainai šaunių roboto garsų arba papuošiančius vaizdo klipus grafičiais.
• Vaikams patiks keisti savo tikrąjį LEGO® modelį, kad keistųsi klipo scena, pavyzdžiui, sukeisti galvas, kad fone pasirodytų technologijų kupinas garažas arba grafičiais išmarginta automobilių stovėjimo aikštelė.
• Smagi muzikinė patirtis berniukui arba mergaitei nuo 7 metų amžiaus, kurie verti dovanėlės. Šis žaidimo rinkinys taip pat taps puikia šventine dovana vaikams, kuriems patinka muzikiniai žaislai, šokis ir pasirodymai.
• Automobilis yra 8 cm aukščio, 18 cm ilgio ir 12 cm pločio.
• LEGO® VIDIYO™ programėlė yra suderinama ne su visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais. Patikrinkite suderinamumą tinklalapyje www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto vaikai turėtų atsiklausti tėvų leidimo.
• LEGO® VIDIYO™ rinkiniai suteikia naują socialinio žaidimo patirtį, padedančią berniukams ir mergaitėms tapti režisieriais, prodiuseriais ir muzikos žvaigždėmis, režisuojant ir dalijantis savo muzikiniais klipais.
• LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid BeatBox 43102

LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid BeatBox 43102

Atverkite šokį ir sceną mėgstantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo pasaulį. Su šiuo LEGO® VIDIYO™..

17.99€ 21.99€

LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox 43104

LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox 43104

Atverkite šokį ir sceną mėgstantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo pasaulį. Su šiuo LEGO® VIDIYO™ ..

17.99€ 21.99€

LEGO® VIDIYO™ HipHop Robot BeatBox 43107

LEGO® VIDIYO™ HipHop Robot BeatBox 43107

Atverkite šokį ir sceną mėgstantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo pasaulį. Su šiuo LEGO® VIDIYO™..

17.99€ 21.99€

LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage 43111

LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage 43111

Režisuok ir vaidink savo popmuzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage (43111). Pro..

29.99€

 LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

Režisuok ir vaidink savo muzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ The Boombox (43115). Programėle įk..

99.99€

LEGO® VIDIYO™ K-Pawp Concert 43113

LEGO® VIDIYO™ K-Pawp Concert 43113

Atverkite vaikams muzikos klipų kūrimo visatą, kurioje jie gali režisuoti ir vaidinti savo K-pop muz..

49.99€

LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate Ship 43114

LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate Ship 43114

Atverkite vaikams muzikos klipų kūrimo visatą, kurioje jie gali režisuoti, statyti ir vaidinti savo ..

69.99€

 LEGO® VIDIYO™ Metal Dragon BeatBox 43109

LEGO® VIDIYO™ Metal Dragon BeatBox 43109

Atverkite šokius ir sceną dievinantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo visatą. Šis LEGO® VIDIYO™ Met..

19.99€

LEGO® VIDIYO™ Folk Fairy BeatBox 43110

LEGO® VIDIYO™ Folk Fairy BeatBox 43110

Atverkite šokius ir sceną dievinantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo visatą. Šis LEGO® VIDIYO™ Fol..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras