LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 43115
  • Amžius: 9+
  • Detalių skaičius: 996
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 119.99€

Režisuok ir vaidink savo muzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ The Boombox (43115). Programėle įkvėpk modeliui ir minifigūrėlėms gyvybės savo vaizdo įrašuose ir stebėk, kaip 4 personažai atlieka savo pasirodymą scenoje tavo muzikiniame klipe, kad pasidalytum juo internete. Sukiok modelio galvas, garsiakalbius ir šviesas, kad vaizdo klipe pasirodytų 4 skirtingi pasauliai ir efektai. Paskui apžiūrėk šaunius modelio užkulisius!

Pakeiskite prie ekrano leidžiamą laiką kūryba

Įkvėpkite vaikus režisuoti, kurti ir vaidinti savo išradinguose muzikiniuose klipuose su LEGO® VIDIYO™ The Boombox rinkiniu ir programėle.

Atverkite vaikams muzikos klipų kūrimo visatą, kurioje jie gali režisuoti ir vaidinti savo muzikiniuose klipuose su LEGO® VIDIYO™ The Boombox (43115). Atsisiųskite nemokamą programėlę, kad nuskaitytumėte 4 muzikines minifigūrėles. Tada nuskaitykite modelį ir pamatykite, kaip jis virsta scena vaikams kuriant savo muzikinius klipus, kuriais galima dalytis su kitais saugiame socialiniame portale.Muzikinių žanrų fiestaThe Boombox yra kupinas ypatybių, kurios suteikia ištisas valandas betarpiško ir skaitmeninio žaidimo su programėle. Vaikams patiks sukioti žaislinio modelio galvas, garsiakalbius ir šviesas, kad pakeistų savo muzikinių klipų aplinką ir apšvietimą. Kiekvienas elementas turi po 4 parinktis ir suteikia vaikams didžiausią kūrybinę laisvę, pavyzdžiui, sukeisti galvas ir išsirinkti tropinę, kosminę, miško ir pilies aplinką.Kurkite muzikines patirtisLEGO VIDIYO rinkiniai suteikia saugią socialinio žaidimo patirtį, padedančią vaikams tapti režisieriais ir savo muzikinių klipų žvaigždėmis. Stebėkite, kaip auga jų kūrybiškumas, kuriant vaizdo klipus, kupinus smagių personažų, dainų, šokio judesių ir įspūdingų efektų.

• Įkvėpkite vaikus režisuoti ir vaidinti savo muzikiniuose klipuose su LEGO® VIDIYO™ The Boombox (43115). Rinkinyje yra 4 minifigūrėlės su muzikiniais priedais, 14 atsitiktinių BeatBits ir 4 išskirtiniai BeatBits.
• Atsisiųskite nemokamą LEGO® VIDIYO™ programėlę, kad nuskaitytumėte vampyro, leopardo, fėjos ir ateivio minifigūrėles ir specialiųjų efektų BeatBits. Nuskaitykite patį modelį, kad pamatytumėte, kaip jis tampa scena klipuose.
• Nuskaitykite BeatBits programėle, kad atrakintumėte specialiuosius efektus, kurie gali įkelti į sceną motociklą arba suteikti vaizdo klipams magiškų liepsnų.
• Vaikams patiks keisti tikrąjį LEGO® modelį, kad pakeistų vaizdo klipo aplinką, renkantis vieną 4 skirtingų galvų, garsiakalbių ir šviesų, įkvėptų skirtingų muzikos žanrų.
• Smagi muzikinė patirtis berniukui arba mergaitei nuo 9 metų amžiaus, kurie verti dovanėlės. Šis žaidimo rinkinys taip pat taps puikia šventine dovana vaikams, kuriems patinka muzikiniai žaislai, šokis ir pasirodymai.
• The Boombox yra 16 cm aukščio, 23 cm ilgio ir 35 cm pločio.
• LEGO® VIDIYO™ programėlė yra suderinama ne su visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais. Patikrinkite suderinamumą tinklalapyje www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto vaikai turėtų atsiklausti tėvų leidimo.
• LEGO® VIDIYO™ rinkiniai suteikia naują socialinio žaidimo patirtį, padedančią berniukams ir mergaitėms tapti režisieriais, prodiuseriais ir muzikos žvaigždėmis, režisuojant ir dalijantis savo muzikiniais klipais.
• LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox 43104

LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox 43104

Atverkite šokį ir sceną mėgstantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo pasaulį. Su šiuo LEGO® VIDIYO™ ..

21.99€

LEGO® VIDIYO™ HipHop Robot BeatBox 43107

LEGO® VIDIYO™ HipHop Robot BeatBox 43107

Atverkite šokį ir sceną mėgstantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo pasaulį. Su šiuo LEGO® VIDIYO™..

21.99€

LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage 43111

LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage 43111

Režisuok ir vaidink savo popmuzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ Candy Castle Stage (43111). Pro..

39.99€

LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate Ship 43114

LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate Ship 43114

Atverkite vaikams muzikos klipų kūrimo visatą, kurioje jie gali režisuoti, statyti ir vaidinti savo ..

79.99€

LEGO® VIDIYO™ Folk Fairy BeatBox 43110

LEGO® VIDIYO™ Folk Fairy BeatBox 43110

Atverkite šokius ir sceną dievinantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo visatą. Šis LEGO® VIDIYO™ Fol..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras