LEGO® DUPLO® Jurassic World Tiranozauro ir triceratopso dinozaurų pabėgimas 10939

 • Gamintojas: LEGO DUPLO
 • Prekės kodas: 10939
 • Amžius: 2+
 • Detalių skaičius: 36
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 29.99€

Šis LEGO® DUPLO® Jurassic World Tiranozauro ir triceratopso dinozaurų pabėgimo (10939) žaislas yra kupinas smagių ypatybių ir „Juros periodo pasaulio“ filmų veiksmo, kuris privers mažuosius dinozaurų mylėtojus riaumoti iš džiaugsmo.

Lavinamasis dinozaurų tematikos žaidimo rinkinys
Tiranozaurui išsiveržus pro žymiuosius „Juros periodo pasaulio“ vartus, ikimokyklinio amžiaus dinozaurų gerbėjai turi padėti Owen išgelbėti triceratopsiuką ir nuvežti jį į saugią vietą motociklu. Šis žaidimo rinkinys yra kupinas įspūdingo veiksmo ir smagių ypatybių, pradedant varstomais paradiniais vartais, pražiodomais tiranozauro nasrais, aukštos įtampos tvora ir baigiant šauniu motociklu su sėdyne Owen ir tricetaropsiukui, kurios lavina vaikų konstravimo ir kūrybinio mąstymo įgūdžius ir sužadina jų vaizduotę.

Betarpiškas, išradingas žaidimo vaidmenimis žaislas mažyliams
LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų, tad tėvai gali padėti mažyliams mokytis naujų įgūdžių ir patirti įsimintinų įspūdžių.

 • LEGO® DUPLO® Jurassic World Tiranozauro ir triceratopso dinozaurų pabėgimas (10939) yra įspūdingas ir įtraukiantis žaislas, įtraukiantis ikimokyklinio amžiaus dinozaurų mylėtojus į betarpišką veiksmą ir lavinamąsias pramogas.
 • Su konstruojamu įėjimu į „Juros periodo pasaulį“ su varstomais vartais, dideliu tiranozauru su pražiodomais nasrais, triceratopsiuku ir dinozaurų trenerio Owen Grady figūrėle su motociklu.
 • Pabėgęs tiranozauras, kurį reikia sugauti, ir triceratopsiukas, kuriam būtina pagalba ir priežiūra, įkvepia nesibaigiantiems išradingiems nuotykiams ir atveria žaismingo mokymosi galimybes jauniesiems dinozaurų gerbėjams.
 • Šis rinkinys ikimokyklinio amžiaus vaikams turi viską, ko norite. Kūrybiškai konstruodami, rūpestingai žaisdami vaidmenimis, leisdamiesi į įspūdingą veiksmą ir nesibaigiantį, išradingą žaidimą, vaikai nuo 2 metų amžiaus juo lavins įgūdžius.
 • Šis 18 cm aukščio, 48 cm pločio ir 13 cm gylio universalus konstruojamas žaislas pasižymi didelėmis pramogomis.
 • Paprastos spausdintos instrukcijos leidžia tėvams lengvai dalytis malonia konstravimo patirtimi ir neįkainojamais lavinimosi pasiekimais su savo mažyliu.
 • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra meistriškai suprojektuoti su spalvingomis, vaikams pritaikytomis kaladėlėmis ir išradingomis funkcijomis, skatinančiomis nevaržomas lavinamąsias pramogas.
 • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų.
 • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina griežčiausius vaiko saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® DUPLO® Gyvūnėliai 10904

LEGO® DUPLO® Gyvūnėliai 10904

Ženkite kartu neįkainojamus mažylio raidos žingsnius ir atverkite vaizduotės ir žaidimų pasaulį su..

9.99€

LEGO® DUPLO® Ūkio gyvūnų priežiūra 10949

LEGO® DUPLO® Ūkio gyvūnų priežiūra 10949

Universalus LEGO® DUPLO® Town Ūkio gyvūnų priežiūros (10949) žaidimo rinkinys įtraukia mažylius į i..

8.99€ 9.99€

 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

Parodykite mažyliams, kaip smagu važinėtis traktoriumi, rūpintis gyvūnais ir išradingai žaisti su LE..

17.99€ 19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras