LEGO® NINJAGO® Vandens drakonas 71754

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 71754
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 737
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 62.99€ 69.99€

Su šiuo be galo detaliu Vandens drakono (71754) žaidimo rinkiniu vaikai gali žaisti neįtikėtinas istorijas iš NINJAGO®: Seabound TV serialo. Įspūdingas žaislinis drakonas turi lanksčią galvą, nasrus, kojas, kaklą, sparnus ir judančią uodegą, kurią galima naudoti kaip ginklą, o visa tai įkvėps mažuosius prasmingai žaisti ištisas valandas.

Aukščiausios kokybės žaislai vaikams
Drakono žaislas turi 5 minifigūrėles: NRG Nya, Scuba Zane su plaukmenimis, princą Kalmaar ir 2 pavojingus Maaray sargybinius, kuriais vaikai galės vaidinti įspūdingus mūšius dėl neįkainojamo bangos amuleto. Rinkinyje taip pat yra mini povandeninis laivas, kuriame telpa Scuba Zane, ir amuleto eksponavimo stovas.

Šaunūs žaislai nustebinti draugams
LEGO® NINJAGO žaislai suteikia galimybę pabėgti į pramogų kupiną fantazijų pasaulį, kuriame išradingi vaikai gali suvienyti jėgas su savo nindzių herojais nesibaigiančiame mūšyje dėl NINJAGO miesto. Nindzių gerbėjai ir jų draugai gali žaisti su milžiniška konstravimo žaislų kolekcija, kurią sudaro galingi robotai, detalūs laivai ir nepaprastai greiti lėktuvai.

 • LEGO® NINJAGO® Vandens drakono (71754) žaidimo rinkinys su itin lanksčiu žaisliniu drakonu, su kuriuo nindzių gerbėjai gali atkurti nuotykius iš NINJAGO: Seabound TV serialo ištisoms valandoms pramogų.
 • Su 5 minifigūrėlėmis: NRG Nya, Scuba Zane, princu Kalmaar ir 2 Maaray sargybiniais, gikluotais šauniais ginklais, kad vaikų žaidimas vaidmenimis būtų įvairesnis.
 • Drakono žaislas pasižymi lanksčiais sparnais, kojomis, uodega, kaklu ir pražiodomais bei sukandamais nasrais ir judančia uodega, kurią galima naudoti kaip ginklą Maaray sargybiniams įveikti.
 • Rinkinyje taip pat yra mini povandeninis laivas su atsidarančia kabina Scuba Zane minifigūrėlei ir neįkainojamas bangos amuletas, kurį galima eksponuoti jūros dugno lopinėlyje.
 • Šis nepaprastai detalus nindzių žaidimo rinkinys vaikams nuo 9 metų amžiaus yra kupinas ypatybių ir minifigūrėlių, o savo kokybe jis neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį draugams.
 • Vandens drakonas yra 14 cm aukščio, todėl vaikai gali jį išdidžiai eksponuoti savo kambaryje, įveikę Maaray sargybinius mūšio lauke.
 • Ieškokite ir kitų rinkinių, sukurtų pagal NINJAGO® Seabound TV serialą, įskaitant Lloyd hidro robotas (71750), Begalinės jūros šventykla (71755) ir Hydro Bounty (71756).
 • LEGO® NINJAGO® siūlo nuostabų kūrybiškų žaislų pasirinkimą žaidimui ir eksponavimui, kuris suteikia mažiesiems nindzėms galimybę persikelti į įtaigų fantazijos pasaulį.
 • Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® kaladėlės gaminamos iš aukšto kokybės medžiagų, kad jos kaskart vienodai susijungtų ir atsiskirtų – tam nebūtini nindzių įgūdžiai ir jėga!
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, todėl vaikai yra saugiose rankose.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® NINJAGO® Epinio mūšio rinkinys – Cole prieš Karį vaiduoklį 71733

LEGO® NINJAGO® Epinio mūšio rinkinys – Cole prieš Karį vaiduoklį 71733

Paskatinkite LEGO® NINJAGO® gerbėjus žaisti išradingus ir smagius mūšius su šiuo nuostabiu Epiniu m..

8.99€ 9.99€

LEGO® NINJAGO® Džiunglių drakonas 71746

LEGO® NINJAGO® Džiunglių drakonas 71746

Paskatinkite vaikus vaidinti LEGO® NINJAGO® TV serialo scenas su šiuo superšauniu Džiunglių drakono ..

39.99€

LEGO® NINJAGO® Katamaranų jūros mūšis 71748
LEGO® NINJAGO® Begalinės jūros šventykla 71755

LEGO® NINJAGO® Begalinės jūros šventykla 71755

Su begalinės jūros šventykla (71755) nindzių gerbėjai gali atkurti povandeninius nuotykius iš LEGO® ..

99.99€

LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty 71756

LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty 71756

Su šiuo nepaprastai detaliu LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty (71756) žaidimo rinkiniu vaikai gali mėgauti..

139.99€

LEGO® NINJAGO® Ugnies drakono puolimas 71753

LEGO® NINJAGO® Ugnies drakono puolimas 71753

Nindzių gerbėjams patiks žaisti nuotykius padangėje iš LEGO® NINJAGO® TV serialo 1-ojo sezono su atn..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras