LEGO® NINJAGO® Nindzių greitaeigis povandeninis laivas 71752

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 71752
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 356
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 39.99€

Vaikai gali atkurti veiksmo kupiną LEGO® NINJAGO®: Seabound TV serialą su šiuo Nindzių greitaeigiu povandeniniu laivu (71752). 2 viename transporto priemonę galima transformuoti į automobilį arba povandeninį laivą, kuris turi atskiriamą droną, 2 smaigų šaudykles ir atsidarančią kabiną.

Unikalūs žaislais skatina kūrybingai konstruoti
Nindzių žaidimo rinkinį sudaro 4 minifigūrėlės: Scuba Jay ir Scuba Cole, su nardymo įranga ir plaukmenimis bei 2 Maaray sargybiniais su šauniais ginklais. Vaikai gali rengti savo mūšius sausumoje ir po vandeniu, kad išsiaiškintų, kas atkovos bangos amuletą, kuris pridedamas prie rinkinio.

Šaunūs žaislais nindzių gerbėjams
NINJAGO konstruojami rinkiniai perkelia vaikus į pramogų kupiną fantazijų pasaulį, kuriame jie gali suvienyti jėgas su savo nindzių herojais, kad suprastų teigiamas vertybes ir įveiktų blogiukus. Šį spalvingą pasaulį jie gali atrasti su įspūdingu žaislų rinkiniu, kurį sudaro drakonai, automobiliai ir robotai.

 • LEGO® NINJAGO® Nindzių greitaeigis povandeninis laivas (71752) yra neįtikėtina 2 viename transporto priemonė, kurią galima naudoti kaip automobilį ir kaip povandeninį laivą, todėl ji atvers neišsemiamas žaidimo galimybes.
 • Nindzių žaislą sudaro 4 minifigūrėlės: Scuba Jay ir Scuba Cole su plaukmenimis, kurie kaunasi su 2 Maaray sargybiniais dėl bangos amuleto, kuris pridedamas prie rinkinio.
 • Plaukiojančio automobilio žaislas su atskiriamu dronu, atidaroma kabina minifigūrėlėms ir 2 smaigų šaudyklėmis, kad išradingi vaikai galėtų žaisti ištisas valandas.
 • Šis nindzių žaislas vaikams nuo 8 metų amžiaus suteiks jiems konstravimo malonumą ir taps unikaliu žaislu, kuris neabejotinai priblokš draugus.
 • Nindzių automobilis yra 7 cm aukščio, 27 cm ilgio ir 12 cm pločio – idealaus dydžio žaisti namuose arba neštis į svečius.
 • Ieškokite ir kitų NINJAGO® rinkinių, sukurtų pagal TV serialą, įskaitant Lloyd hidro robotas (71750), Begalinės jūros šventykla (71755) ir Vandens drakonas (71754).
 • LEGO® NINJAGO® konstruojami rinkiniai padeda vaikams atsiplėšti nuo ekranų ir leistis į smagius nuotykius bei sužinoti apie pagrindines nindzių vertybes: narsą ir šeimą.
 • Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® kaladėlės gaminamos iš aukšto kokybės medžiagų, kad jos visada vienodai susijungtų ir atsiskirtų – tam nebūtini nindzių įgūdžiai ir jėga!
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, todėl dėl savo vaikų galite būti ramūs, nes jie patikimose rankose.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® NINJAGO® Cole lenktynių automobilis 71706

LEGO® NINJAGO® Cole lenktynių automobilis 71706

Šis LEGO® NINJAGO® Cole lenktynių automobilio rinkinys (71706) su 2 minifigūrėlėmis idealiai tinka ..

9.99€ 11.99€

LEGO® NINJAGO® Lloyd džiunglių motociklas 71745

LEGO® NINJAGO® Lloyd džiunglių motociklas 71745

Vaikams be galo patiks atkurti veiksmo scenas iš LEGO® NINJAGO® TV serialo su šiuo fantastišku Lloy..

17.99€ 21.99€

LEGO® NINJAGO® Džiunglių drakonas 71746

LEGO® NINJAGO® Džiunglių drakonas 71746

Paskatinkite vaikus vaidinti LEGO® NINJAGO® TV serialo scenas su šiuo superšauniu Džiunglių drakono ..

39.99€

LEGO® NINJAGO® Begalinės jūros šventykla 71755

LEGO® NINJAGO® Begalinės jūros šventykla 71755

Su begalinės jūros šventykla (71755) nindzių gerbėjai gali atkurti povandeninius nuotykius iš LEGO® ..

99.99€

LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty 71756

LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty 71756

Su šiuo nepaprastai detaliu LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty (71756) žaidimo rinkiniu vaikai gali mėgauti..

139.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras