LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty 71756

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 71756
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 1159
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 139.99€

Su šiuo nepaprastai detaliu LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty (71756) žaidimo rinkiniu vaikai gali mėgautis veiksmo kupinais mūšiais jūros dugne. Povandeninė transporto priemonė turi 10 minifigūrėlių ir pasižymi šaunių ypatybių gausa – 2 spyruoklinėmis šaudyklėmis, atidaroma kabina, išskleidžiamais sparnais, atskiriamu robotu ir 2 mini povandeniniais laivais jaunųjų nindzių gerbėjų vaizduotei sužadinti!

Aukščiausios kokybės NINJAGO žaidimo rinkinys
Šiame povandeniniame žaidimo rinkinyje yra net 10 minifigūrėlių: Scuba Kai, Scuba Nya, Scuba Zane, Scuba Jay, Scuba Cole ir Scuba Lloyd su plaukmenimis, nardymo įranga ginklais kovai prieš blogiukų ketvertą – princą Kalmaar, Maaray dargybinį ir 2 Wu Bots.

Išradingas ir pramogų kupinas konstravimo rinkinys vaikams
NINJAGO žaislai perkelia vaikus į įtraukiantį fantazijos pasaulį. Jaunieji konstruotojai gali surinkti šiuos unikalius žaislus ir nerti į nuostabius nuotykius su savo nindzių herojais kautis prieš blogiukų kariauną, žaidžiant su puikia lėktuvų, drakonų ir robotų kolekcija.

 • LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty (71756) yra veiksmo kupinas povandeninio laivo žaidimo rinkinys, pasižymintis įspūdingomis funkcijomis nindzių gerbėjams, kurios padės kurti intriguojančias istorijas po vandeniu.
 • Su 10 minifigūrėlių iš NINJAGO®: Seabound TV serialo: Scuba Kai, Scuba Cole, Scuba Jay, Scuba Lloyd, Scuba Zane ir Scuba Nya, princu Kalmaar, Maaray sargybiniu ir 2 Wu Bots.
 • Hydro Bounty turi 2 spyruoklines šaudykles, 2 išskleidžiamus sparnus, atidaromą kabiną ir atskiriamą robotą, be to, jame telpa 2 šaunūs mini povandeniniai laivai.
 • Šis 1 159 dalių žaislinis povandeninis laivas vaikams nuo 9 metų amžiaus taps puikia gimtadienio arba šventine dovana, kurią jie su pasididžiavimu nešis į svečius ir stebins savo draugus.
 • Hydro Bounty yra 15 cm aukščio, 59 cm ilgio ir 30 cm pločio – idealaus dydžio žaidimui namuose arba eksponavimui, kai juo nežaidžiama.
 • Ieškokite ir kitų NINJAGO® rinkinių, sukurtų pagal NINJAGO: Seabound TV serialą, įskaitant Vandens drakonas (71754), Lloyd hidro robotas (71750), Begalinės jūros šventykla (71755).
 • LEGO® NINJAGO® sudaro nuostabi kolekcija detalių žaidimo rinkinių, kuriais didžiuotųsi bet kuris vaikas ir kurie padėtų suprasti pagrindines nindzių vertybes – narsą, pasiaukojimą ir šeimą – smagiai pramogaujant.
 • Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® kaladėlės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, kad jos kaskart vienodai susijungtų ir atsiskirtų – tam nebūtini nindzių įgūdžiai!
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, todėl vaikai yra saugiose rankose.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® NINJAGO® Vandens drakonas 71754

LEGO® NINJAGO® Vandens drakonas 71754

Su šiuo be galo detaliu Vandens drakono (71754) žaidimo rinkiniu vaikai gali žaisti neįtikėtinas ist..

62.99€ 69.99€

LEGO® NINJAGO® Nindzių greitaeigis povandeninis laivas 71752

LEGO® NINJAGO® Nindzių greitaeigis povandeninis laivas 71752

Vaikai gali atkurti veiksmo kupiną LEGO® NINJAGO®: Seabound TV serialą su šiuo Nindzių greitaeigiu p..

39.99€

LEGO® NINJAGO® Begalinės jūros šventykla 71755

LEGO® NINJAGO® Begalinės jūros šventykla 71755

Su begalinės jūros šventykla (71755) nindzių gerbėjai gali atkurti povandeninius nuotykius iš LEGO® ..

99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras